CreamFinance zmienia się w AvaFin!

Redakcja Loando pragnie poinformować, że CreamFinance zmienia się w AvaFin! Życzymy kolejnej dekady sukcesów na rynku pożyczkowym! Sprawdź jaki plan na przyszłość ma zarząd AvaFin!

CreamFinance, jedna z największych międzynarodowych instytucji finansowych, po 10 latach owocnej działalności zmienia się w AvaFin! Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych w 5 krajach na całym świecie: Polsce, Czechach, Łotwie, Hiszpanii i Meksyku. Przez ponad dekadę spółka udzieliła pożyczek o łącznej wartości ponad 1 mld euro, obsługując 3,8 mln zarejestrowanych klientów na całym świecie!

Rebranding CreamFInance ma przynieść nową jakość w sektorze fintech! Jego celem jest ujednolicenie jej międzynarodowej działalności pod jedną marką - AvaFin.

Celem spółki, jest zapewnienie szybkiego i wygodnego dostępu do pieniędzy, klientom z całego świata. Dzięki automatyzacji procesów, 90% zatwierdzonych klientów otrzymuje pieniądze w przeciągu kilku minut.

Prezes spółki AvaFin o rebrandingu marki

Patrick Koeck, CEO AvaFin kieruje strategią i rozwojem biznesowym firmy, z naciskiem na działalność operacyjną. W zmianie CreamFinance i ujednoliceniu polityki spółki na całym świecie widzi olbrzymi potencjał rozwoju. Prezes AvaFin zapowiada plan na przyszłość sektora fintech:

Odnotowujemy ciągły, konsekwentny wzrost, ze stałą poprawą wyników każdego miesiąca i każdego roku. W pandemii COVID nie zatrzymaliśmy się. Wręcz przeciwnie, AvaFin umocniła swoją pozycję na obecnych rynkach. Konsekwentnie rozwijamy spółkę, jej produkty i skalę działania, dążąc do otwarcia nowych atrakcyjnych rynków w najbliższych latach - Patrick Koeck, CEO AvaFin
Ranking chwilówek - kwiecień 2024

Dodaj komentarz

######## ######## ########  ###   ######  
##    ##    ##     ## ##  ##  ## 
##    ##    ##    ##  ## ##    
######  ######  ######  ##   ## ##  #### 
##    ##    ##    ######### ##  ## 
##    ##    ##    ##   ## ##  ## 
##    ######## ##    ##   ## ######  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze