CreamFinance zmienia się w AvaFin!

Redakcja Loando pragnie poinformować, że CreamFinance zmienia się w AvaFin! Życzymy kolejnej dekady sukcesów na rynku pożyczkowym! Sprawdź jaki plan na przyszłość ma zarząd AvaFin!

CreamFinance, jedna z największych międzynarodowych instytucji finansowych, po 10 latach owocnej działalności zmienia się w AvaFin! Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych w 5 krajach na całym świecie: Polsce, Czechach, Łotwie, Hiszpanii i Meksyku. Przez ponad dekadę spółka udzieliła pożyczek o łącznej wartości ponad 1 mld euro, obsługując 3,8 mln zarejestrowanych klientów na całym świecie!

Rebranding CreamFInance ma przynieść nową jakość w sektorze fintech! Jego celem jest ujednolicenie jej międzynarodowej działalności pod jedną marką - AvaFin.

Celem spółki, jest zapewnienie szybkiego i wygodnego dostępu do pieniędzy, klientom z całego świata. Dzięki automatyzacji procesów, 90% zatwierdzonych klientów otrzymuje pieniądze w przeciągu kilku minut.

Prezes spółki AvaFin o rebrandingu marki

Patrick Koeck, CEO AvaFin kieruje strategią i rozwojem biznesowym firmy, z naciskiem na działalność operacyjną. W zmianie CreamFinance i ujednoliceniu polityki spółki na całym świecie widzi olbrzymi potencjał rozwoju. Prezes AvaFin zapowiada plan na przyszłość sektora fintech:

Odnotowujemy ciągły, konsekwentny wzrost, ze stałą poprawą wyników każdego miesiąca i każdego roku. W pandemii COVID nie zatrzymaliśmy się. Wręcz przeciwnie, AvaFin umocniła swoją pozycję na obecnych rynkach. Konsekwentnie rozwijamy spółkę, jej produkty i skalę działania, dążąc do otwarcia nowych atrakcyjnych rynków w najbliższych latach - Patrick Koeck, CEO AvaFin
Ranking chwilówek - sierpień 2022

Dodaj komentarz

   ##  ###  ######## ######## ######## 
   ##  ## ##  ##   ## ##      ## 
   ## ##  ## ##   ## ##      ##  
   ## ##   ## ##   ## ######   ##  
##  ## ######### ##   ## ##     ##   
##  ## ##   ## ##   ## ##    ##   
 ###### ##   ## ######## ######## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze