Jesienny konkurs od Ferratum! Wygraj tablet

Ferratum po raz kolejny zaskakuje klientów tworząc jesienny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Na zwycięzców czeka wyjątkowy tablet. Aby wziąć udział w akcji należy odpowiedzieć na postawione pytanie konkursowe. Organizatorzy będą doceniać przede wszystkim kreatywność, pomysłowość i nieszablonowe podejście do tematu uczestników. Nie zwlekaj, już dziś weź pożyczkę ratalną i zgłoś swój udział w konkursie!

Jesienny konkurs od Ferratum! Wygraj tablet
Ferratum zorganizowało konkurs pożyczkowy

Ferratum na raty opinie Ferratum na raty opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Warunki uczestnictwa w konkursie Ferratum

Ferratum kolejny raz organizuje ciekawą promocję. W konkursie może wziąć udział każdy, nowy jak i stały klient instytucji. Wystarczy w terminie od 09.11 do 30.11. 2017 r. zaciągnąć pożyczkę ratalną. Co warte podkreślenia, instytucja nie określa minimalnej kwoty i terminu spłaty pożyczki. Sami zatem możemy wybrać dowolną sumę, jak i okres kredytowania.

Po przejściu przez proces weryfikacyjny i otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej należy odpowiedzieć na postawione pytanie konkursowe - „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?” Organizatorzy będą zwracać uwagę przede wszystkim na kreatywność i nieszablonowe podejście do tematu uczestników.

Następnie swój pomysł należy wysłać na adres mailowy instytucji, tj. marketing@ferratum.pl. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, żeby w tytule wiadomości wpisać „Zgłoszenie do konkursu”. Dodatkowo w treści maila należy podać niezbędne dane, czyli imię i nazwisko, numer PESEL, numer pożyczki oraz zawrzeć odpowiedź na konkursowe pytanie. Co ciekawe, jak sam organizator podkreśla również mile widziane jest przesłanie dodatkowych zdjęć.

Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę w postaci jednego z 10 tabletów Samsung Tab E 9.6

Na czym polega praca konkursowa?

Odpowiedź na postawione pytanie konkursowe może mieć dowolną formę. Może przybrać postać pisemną (przykładowo opowiadanie lub wiersz) lub też graficzną (np. zdjęcie). Naturalnie inne kreatywne formy również będą bardzo mile widziane.

Pamiętaj, organizatorzy doceniają przede wszystkim pomysłowość i oryginalność uczestników!

Najciekawsze pomysły zostaną wybrane przez specjalnie powołaną komisję. Laureaci zostaną powiadomieni o zwycięstwie drogą telefoniczną. Dodatkowo część prac zostanie zamieszczona na blogu, stronie internetowej www oraz Facebooku Ferratum. W razie jakichkolwiek pytań, należy skontaktować się z pożyczkodawcą pod numerem podanym na stronie.

Jak wziąć pożyczkę ratalną online w Ferratum?

Ferratum na raty zapewnia prosty i szybki proces pożyczania, który przebiega całkowicie drogą online. Dzięki temu gotówkę na konto otrzymamy bez konieczności wychodzenia z domu. Na początku za pomocą suwaka należy określić potrzebną kwotę i wybrać dogodny termin spłaty pożyczki. Nowi klienci mogą wnioskować o kwoty od 1000 do 5000 zł, stali pożyczkobiorcy natomiast mogą ubiegać się o nawet 10000 zł. Okres spłaty oscyluje w granicach od 6 do 24 miesięcy.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie i wysłanie wniosku o szybką pożyczkę przez internet. Podajemy jedynie niezbędne dane osobowe, m.in. imię i nazwisko, PESEL i adres zamieszkania. Następnie należy dokonać weryfikacji swojej tożsamości. Jeśli cały proces przebiegnie pomyślnie, pożyczka znajdzie się na koncie bankowym klienta nawet po 15 minutach.

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Wandoo
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Miloan
3000 zł / 30 dni
Szybka Gotówka
15000 zł / 65 dni
Smart Pożyczka
3000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

##   ## ##  ## ######## ##   ## ##   ## 
###  ### ## ## ##   ## ##   ## ###  ### 
#### ####  ####  ##   ## ##   ## #### #### 
## ### ##  ##  ######## ##   ## ## ### ## 
##   ##  ##  ##    ##   ## ##   ## 
##   ##  ##  ##    ##   ## ##   ## 
##   ##  ##  ##     ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze