MoneyMan zwiększa kwoty pożyczek

Znana i ceniona firma pożyczkowa MoneyMan postanowiła na nowo zaskoczyć pożyczkobiorców i zwiększyć dopuszczalne kwoty pożyczek online. Pożyczkodawca zna potrzeby swoich klientów i postanowił wyjść im naprzeciw. Do tej pory klient firmy mógł pożyczyć za pierwszym razem maksymalnie 1000 zł. Dzisiaj limit został zwiększony aż o 500 zł, a więc pożyczymy nawet 1500 zł. Zmiany dotyczą nie tylko pierwszej pożyczki, lecz również kolejnych.

MoneyMan zwiększa kwoty pożyczek
Kwota darmowej pożyczki w MoneyMan wzrosła do 1500 zł

MoneyMan opinie MoneyMan opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

LIMIT 1500 ZŁ DLA NOWYCH KLIENTÓW MONEYMAN

Firma MoneyMan często przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne promocje. Jedną z nich, w dodatku nie chwilową, jest zwiększenie limitu pożyczek. Szczególnie korzystnie wypada pierwsza pożyczka, a więc oferta dla osób, które wcześniej nie zaciągały żadnych zobowiązań w MoneyMan. Wcześniej górna granica pierwszej pożyczki wynosiła 1000 zł. Dzisiaj od firmy można pożyczyć aż 1500 zł, co na pewno bardziej usatysfakcjonuje klientów. Dodatkowym plusem jest fakt, że pożyczka nie wiąże się z żadnymi kosztami – jest w 100% darmowa. Oczywiście warunkiem, aby nie zostały nałożone na nas żadne dodatkowe opłaty, jest uregulowanie pożyczki w wyznaczonym terminie. Zwiększona kwota pożyczki na pewno bardziej pomoże pożyczkobiorcom rozwiązać ich finansowe kłopoty.

STALI KLIENCI TEŻ SKORZYSTAJĄ ZE ZWIĘKSZONYCH LIMITÓW

MoneyMan walczy o nowych klientów, ale również nie zaniedbuje tych stałych. Oprócz limitu pierwszej chwilówki online zmiany zauważyć możemy na kolejnych poziomach pożyczek. W ofercie Super Start zamiast pożyczki z przedziału 1050 – 1500, możemy liczyć na kwotę od 1550  do 2000 zł. Również limity oferty Mega uległy zmianie i obecnie wynoszą 2050 – 3000 zł – wcześniej było to 1550 – 2000 zł. Natomiast najwyższa kwota pożyczki w MoneyMan to 5000 zł. Nowe kwoty firmy pożyczkowej pozwalają na uregulowanie bieżących płatności, ale także na większe inwestycje finansowe. Jeśli zastanawiamy się nad pozabankowym wsparciem, warto sprawdzać rankingi chwilówek, które przedstawią nam najbardziej atrakcyjne oferty miesiąca.

„W ostatnich miesiącach można zauważyć aktywne działania pożyczkodawców, którzy starają się pozyskać jak największą liczbę klientów. Zwiększenie limitów pożyczek to bardzo dobry i efektywny zabieg. Większe kwoty pożyczek zachęcają klientów do skorzystania z tak wygodnego wsparcia finansowego.” – komentuje Maciej Suwik, ekspert loando.pl

Dodaj komentarz

##   ## ##  ## ##   ##  ###  ##   ## 
## ## ## ## ## ##   ##  ## ##  ##  ## 
## ## ##  ####  ##   ## ##  ##  ## ##  
## ## ##  ##  ##   ## ##   ##  ###  
## ## ##  ##  ##   ## #########  ## ##  
## ## ##  ##  ##   ## ##   ## ##  ## 
 ### ###   ##   ####### ##   ## ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze