Zgarnij nagrody w Zimowym Konkursie Ferratum Money

Święta to magiczny czas przepełniony rodzinną atmosferą. Nieodłącznym elementem Bożego Narodzenia są upominki. W tym roku worek z prezentami czeka również w Ferratum Money. Wszystko za sprawą Zimowego Konkursu. Nagrody może zdobyć każdy pożyczkobiorca, który odpowie na jedno pytanie i zgłosi swój udział między 1 a 31 grudnia.

Zgarnij nagrody w Zimowym Konkursie Ferratum Money
W zimowym konkursie Ferratum Money możesz wygrać atrakcyjne nagrody

Ferratum na raty opinie Ferratum na raty opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Co zrobić, żeby wziąć udział w Zimowym Konkursie Ferratum Money?

Nie pierwszy już raz Ferratum Money przygotowało dla swoich klientów promocję z nagrodami. Tym razem również zasady są bardzo proste. Żeby zyskać szansę wygranej wystarczy, że do dnia 31.12.2017 r. włącznie:

 • weźmiecie pożyczkę na raty w Ferratum Money
 • użyjecie wyobraźni, wysyłając na maila marketing@ferratum.pl odpowiedź na pytanie “Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?”

W tytule maila wpiszcie “Zgłoszenie do Zimowego Konkursu Ferratum”, a w treści odpowiedź na konkursowe pytanie oraz wasze dane: imię, nazwisko, pesel lub numer pożyczki.

Jakie nagrody można zdobyć w konkursie?

Wzięliście pożyczkę na Święta w Ferratum na raty? Być może będziecie zmuszeni zmienić plany związane z dodatkową gotówką, bo cel, na jaki zaciągnęliście zobowiązanie, trafi do was w formie nagrody! Jako nowy pomysł na spożytkowanie pożyczki polecamy rodzinny świąteczny wyjazd.

Lista nagród:

 • telewizory Manta - idealne na zimowe seanse
 • aparaty cyfrowe Kodak - uwiecznią świąteczną atmosferę
 • ekspresy ciśnieniowe Delonghi - wyposażeni w kubek aromatycznej kawy z werwą stawicie czoła minusowym temperaturom
 • tablety Samsung Galaxy - pomogą wam zamówić bilety na świąteczny wyjazd
 • smartfony Sony Xperia - bądźcie z bliskimi w kontakcie nie tylko od święta

Jak powinna brzmieć odpowiedź na konkursowe pytanie?

Oczywiście nie ma jednej poprawnej odpowiedzi. Każdy ma swój wymarzony prezent, który chciałby znaleźć pod choinką. Kiedy w grę wchodzi wyobraźnia, sami ustalacie zasady. Dlatego też Ferratum Money nie ogranicza w żaden sposób formy nadsyłanych odpowiedzi. Jeśli chcecie, możecie przesłać ją w wersji filmowej, możecie też ją zrymować albo wyhaftować - im ciekawiej i bardziej oryginalnie, tym lepiej. Pamiętajcie, że termin zgłoszeń mija 31 grudnia. Wiecie już, czego pragniecie na Święta? Jeśli tak, to nie zwlekajcie i ślijcie maila z odpowiedziami na adres marketing@ferratum.pl.

Kiedy nastąpi rozstrzygnięcie?

Zimowy Konkurs Ferratum Money trwa od 1 do 31 grudnia włącznie. Wziąć w nim udział mogą wszystkie osoby, które zaciągnęły w tym czasie pożyczkę ratalną w Ferratum. Po upływie terminu nadsyłania zgłoszeń zwycięzców wyłoni specjalna komisja. Nagrody znajdą swoich właścicieli w ciągu 14 dni od zakończenia przyjmowania maili z konkursowymi odpowiedziami. Każdy ze zwycięzców o wynikach zostanie poinformowany drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Dlaczego pożyczki w Ferratum opłacają się nie tylko od święta?

Dodatkowe korzyści dla pożyczkobiorcy w postaci telewizora albo tabletu z pewnością przemawiają do wyobraźni. Warto jednak zaznaczyć, że pożyczki przez internet Ferratum na raty są korzystną opcją również bez tego typu bonusów. O jakości oferty świadczy chociażby wysokie miejsce w rankingu pożyczek na raty. Przejrzyste warunki, wygoda wnioskowania online i wysoki limit kredytowy - zobowiązanie nawet do 10 tys. zł, to wszystko sprawia, że firmę doceniają zarówno rynkowi eksperci, jak i klienci. Większość z nich wraca po kolejną pożyczkę, co jest najlepszym dowodem na rzetelność, jaką może wylegitymować się Ferratum.

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Wandoo
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Miloan
3000 zł / 30 dni
Szybka Gotówka
15000 zł / 65 dni
Smart Pożyczka
3000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Feniko
3000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

 ######  ##   ## ##   ## #### ##  ## 
##  ## ##   ## ##   ## ## ##  ## 
##    ##   ## ##   ## ## ## ##  
##  #### ##   ## ##   ## ## #####  
##  ## ##   ## ##   ## ## ## ##  
##  ## ##   ## ##   ## ## ##  ## 
 ######  #######  ####### #### ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze