Świąteczna promocja Pożyczka Plus – zdobądź nagrody o wartości 3500 zł!

Grudzień to jeden z niewielu miesięcy w roku, w którym szczególnie możemy potrzebować dodatkowej gotówki oraz środków na zrealizowanie świątecznych planów. Pożyczka Plus po raz kolejny wyszła naprzeciw swoim klientom, oferując niezwykle atrakcyjne nagrody, które można otrzymać za uczestnictwo w świątecznym konkursie. Aby wygrać, wystarczy wziąć jakiekolwiek zobowiązanie finansowe za pośrednictwem strony internetowej firmy.

Świąteczna promocja Pożyczka Plus – zdobądź nagrody o wartości 3500 zł!
W świątecznej promocji Pożyczka Plus możesz wygrać smartwatche i smartfony.

Pożyczka Plus opinie Pożyczka Plus opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Warunki konkursu – podejmij wyzwanie Pożyczka Plus

Najnowszy konkurs, organizowany przez niezwykle cenioną przez Polaków instytucję – Pożyczka Plus, odbędzie się w dniach 15.11 – 26.12. W świątecznym wydarzeniu można wygrać atrakcyjnego smarthphone’a firmy Apple (iPhone 6 z 32 GB pamięci) oraz designerskie smartwatche od Kruger&Matz, czyli wielofunkcyjne zegarki z ekranem dotykowym.

Aby przystąpić do konkursu, należy zaciągnąć jakąkolwiek pożyczkę na święta w internetowym serwisie Pożyczka Plus. W następnej kolejności, wystarczy dokończyć zdanie „Mój świąteczny prezent marzeń to…”. Odpowiedź powinna być w 100% unikalna (nie może naruszać praw osób trzecich) i nie zawierać żadnego rodzaju obraźliwych treści. Każda osoba, biorąca udział w konkursie, może wysłać tylko jeden formularz zgłoszeniowy.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni 29 grudnia – informacja, dotycząca laureatów konkursu zostanie wysłana do wszystkich uczestników za pomocą wiadomości SMS. Zwycięzcy otrzymają nagrody za pośrednictwem kuriera – na adres podany w odpowiednim formularzu.

W jaki sposób uzyskać należność w Pożyczka Plus?

Osoba, która chciałaby wziąć udział w konkursie i tym samym zaciągnąć zobowiązanie w Pożyczka Plus, musi jedynie złożyć wniosek na stronie internetowej firmy. Rejestracja wymaga wyłącznie podania podstawowych danych osobowych, niezbędnych do weryfikacji danego klienta.

Najwyższa kwota pożyczki, jaką można uzyskać w Pożyczka Plus, wynosi aż 5000 zł dla stałych klientów. Należność można natomiast oddać w ciągu maksymalnie 45 dni. Nowi użytkownicy firmy, którzy zdecydują się na wzięcie zobowiązania po raz pierwszy, mają możliwość uzyskania należności sięgającej 2000 zł. Warto wiedzieć, że całkowity koszt przedsięwzięcia, który będzie musiał ponieść pożyczkobiorca, wyniesie jedynie 10 zł (jeżeli pożyczka zostanie spłacona w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy).

Kto może wziąć świąteczne zobowiązanie w Pożyczka Plus?

Każdy pożyczkobiorca, który zamierza wziąć udział w najnowszym konkursie Pożyczka Plus, musi spełnić określone wymagania, związane z zaciągnięciem należności finansowej. W pierwszej kolejności, należy być przede wszystkim obywatelem Polski oraz posiadać stały adres zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej.

Wnioskodawcy muszą się również mieścić w określonym przedziale wiekowym – Pożyczka Plus udziela zobowiązań osobom między 21. a 73. rokiem życia. Ponadto, każdy klient powinien móc się wykazać regularnymi dochodami, związanymi z aktualną umową o zatrudnienie. Pożyczkobiorcy nie mogą również figurować w żadnym z rejestrów dłużników, takim jak BIG ERIF, BIG InfoMonitor, czy KRD.

Grudzień miesiącem zwiększonych wydatków

Zgodnie z najnowszym badaniem IBRIS z 2016 roku, zwykła polska rodzina wydała na organizację świąt Bożego Narodzenia prawie 1500 zł, czyli nieznacznie więcej, niż wynosi minimalna pensja krajowa. Suma ta wyniosła o 100 zł więcej, niż wynikało to z zeszłorocznych deklaracji. Łączna kwota wydatków świątecznych wśród Polaków wyniosła ponad 20 mld złotych.

Grudzień jest okresem, w którym Polacy szczególnie chętnie korzystają z ofert instytucji finansowych. Najczęściej pożyczamy na różnego rodzaju prezenty i zakupy bożonarodzeniowe, ale także na świąteczne i sylwestrowe wyjazdy, które potrafią pochłonąć znaczną część rocznego budżetu statystycznego klienta firm pożyczkowych.

Darmowe pożyczki
Netcredit
500 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
600 zł / 30 dni
AXI Card
6000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Visset
1000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

######## #### ##  ## #### ##   ## 
  ##   ## ###  ## ## ###  ### 
  ##   ## #### ## ## #### #### 
  ##   ## ## ## ## ## ## ### ## 
  ##   ## ## #### ## ##   ## 
  ##   ## ##  ### ## ##   ## 
  ##  #### ##  ## #### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze