Trwa Zimowy Konkurs Ferratum Bank

Grudzień to okres przygotowań do Świąt. Rozglądamy się za pięknymi prezentami, myślimy o pysznych daniach na wigilijny stół i cieszymy się tą magiczną atmosferą. Ferratum Bank chcąc uatrakcyjnić nam świąteczny czas proponuje udział w konkursie.

Trwa Zimowy Konkurs Ferratum Bank
Trwa konkurs Ferratum Bank. Weź pożyczkę i wygraj wspaniałe nagrody

W jaki sposób wziąć udział w konkursie?

Święta to niezwykły czas, ale wiąże się z nimi wiele wydatków. Aby im sprostać, nie zawsze wystarczają comiesięczne dochody. Ferratum Bank zaprasza do skorzystania z oferty pożyczek ratalnych, co jednocześnie pozwoli wziąć udział w organizowanym przez firmę. Zimowym Konkursie. Wystarczy do 5 grudnia 2016 roku wziąć pożyczkę na święta i odpowiedzieć na pytanie: „Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?”. Wygrają najbardziej twórcze odpowiedzi, dlatego warto wykazać się pomysłowością. Odpowiedzi mogą przyjmować dowolne formy. Przesłane wraz z nimi zdjęcia, nawiązujące do tematu, na pewno zbliżą do zwycięstwa.

Wiadomości z przygotowaną odpowiedzią i danymi kontaktowymi, należy wysyłać na adres konkurs@ferratumbank.pl. W tytule wpisujemy „Zgłoszenie do Zimowego Konkursu Ferratum Bank”.

Wspaniałe nagrody czekają

Osoby, które wygrają w Zimowym Konkursie, otrzymają kupony podarunkowe PASS Sodexo, mające wartość 200 zł. Bony są do zrealizowania w różnych punktach usługowych oraz handlowych w całej Polsce. Taka kwota bez wątpienia wspomoże świąteczny budżet. Warto się o nią postarać, tym bardziej, że zasady są bardzo proste.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 14 dni od jego zakończenia. Osoby, które wygrały, zostaną o tym poinformowane telefonicznie. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie konkursu, udostępnionym na stronie https://www.ferratum.pl/zimowy-konkurs-ferratum-bank bądź pod numerem telefonu 22 123 45 67.

Ferratum Bank – najlepsze pożyczki dla ciebie

Ferratum Bank udziela nie tylko pożyczek ratalnych, ale również chwilówek. To znany i ceniony pożyczkodawca, cieszący się gronem 1,2 miliona zaufanych klientów. Działa w 23 krajach, oferując bezpieczne i sprawdzone usługi pożyczkowe. Ich największą zaletą są zredukowane do minimum formalności i dogodne warunki, dzięki którym można cieszyć się niezbędnym wsparciem finansowym. Konkursy organizowane przez firmy pożyczkowe w okresie świątecznym mogą być doskonałym wsparciem naszego budżetu – na Loando.pl znajdziesz informacje o najnowszych promocjach pożyczkowych.

”Liczba firm pożyczkowych cały czas wzrasta. Aby zyskać nowych klientów, nie wystarczy dobra oferta. Konkurs Ferratum Bank bez wątpienia przyciągnie uwagę osób rozglądających się za pożyczką. Możliwość wygrania dodatkowych 200 zł to oferta, której nie można przegapić, szczególnie przed świętami, kiedy wydatków nie brakuje. Warto dokładnie zapoznać się z warunkami umowy i jeśli wszystko nam odpowiada, można śmiało podpisywać umowę – komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.”.

Dodaj komentarz

##   ##  ###  ########   ###   ###### 
 ##  ##  ## ##  ##   ##  ## ##  ##  ## 
 ## ##  ##  ## ##   ## ##  ## ##    
  ###  ##   ## ######## ##   ## ###### 
 ## ##  ######### ##   ## #########    ## 
 ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## ######## ##   ## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze