Wielkanocna Promocja od Ferratum Money - umorzenie ostatniej raty!

Wielkanoc tuż, tuż. Z tej okazji Ferratum zorganizował dla stałych klientów konkurs. Do wygrania jest umorzenie ostatniej z 12 rat pożyczki. Wystarczy wysłać zgłoszenie i regularnie spłacić pozostałe raty. Więcej szczegółów poniżej!

Wielkanocna Promocja od Ferratum Money - umorzenie ostatniej raty!
Weź pożyczkę na 12 miesięcy i spłać jedynie pierwsze 11 rat!

Ferratum spłaci za Ciebie ostatnią ratę pożyczki

Nadchodzi Wielkanoc. To czas, kiedy w naszym portfelu nastaje pustka, a co za tym idzie, szukamy dodatkowej gotówki. Ferratum specjalnie na tę okazję przygotował konkurs. Wygraną w nim jest umorzenie ostatniej z 12 rat pożyczki zaciągniętej w Ferratum na raty. To dokonały sposób na poniesienie mniejszych kosztów przy organizacji świąt.

Co należy zrobić, aby wystartować w Wielkanocnym konkursie? Wystarczy być stałym klientem Ferratum oraz sięgnąć po pożyczkę ratalną w wysokości nawet 10 000 złotych! Kolejnym etapem jest weryfikacja uczestników konkursu oraz terminowa spłata 11 rat pożyczki. Uczestnicy, którym uda się przejść wszystkie etapy konkursu, zostają odciążeni ze spłaty ostatniej raty pożyczki od Ferratum Money. Promocja trwa od 12.03 do 31.03. Warto się pospieszyć!

Ferratum Money - pożyczki ratalne do 10 000 zł!

Oferta Ferratum Money jest niezwykle ciekawa. Wnioskujący mogą sięgnąć po pożyczkę w wysokości nawet 10 000 zł, a całość rozłożyć na 24 miesięczne raty. Gwarantuje to wygodę w spłacie pożyczki. Ferratum szanuje czas swoich klientów, dlatego formalności ogranicza do minimum. Wniosek o dowolną kwotę można złożyć zarówno przez internet, jak i telefonicznie. Pożyczkę od Ferratum Money można przeznaczyć na dowolny cel. Nie zwlekaj i już teraz sięgnij po szybką pożyczkę online z oferty Ferratum!

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

##   ##  ###   ####### ##  ## ###### 
###  ###  ## ##  ##   ## ## ## ##  ## 
#### #### ##  ## ##   ##  ####  ##    
## ### ## ##   ## ##   ##  ##  ##    
##   ## ######### ## ## ##  ##  ##    
##   ## ##   ## ##  ##   ##  ##  ## 
##   ## ##   ## ##### ##  ##   ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze