Filmy z konferencji oraz wywiady dotyczące branży fintech - strona 3


Wywiad z Łukaszem Piechowiakiem, redaktorem naczelnym Fintek.pl

Jakie są perspektywy rozwoju sektora FinTech w Polsce? Podczas drugiego FinTech Brunchu zapytaliśmy o to redaktora naczelnego Fintek.pl - Łukasza Piechowiaka. Poznajcie jego przewidywania na ten temat.


XI Panel VIP - czy Polska zostanie Doliną Krzemową Europy Środkowo-Wschodniej?

24 października 2017 roku, studenckie Koło Naukowe Inwestor, zorganizowało XI Panel VIP. Ludzie ze świata biznesu wzięli udział w dyskusji odpowiadającej na pytanie: “Czy Polska ma szansę zostać Doliną Krzemową Europy Środkowo-Wschodniej”?


Wywiad z premierem Janem Krzysztofem Bieleckim, przewodniczącym Rady Partnerów EY Polska

Podczas XI Panelu VIP mieliśmy przyjemność porozmawiać z wybitnym politykiem i ekonomistą, Janem Krzysztofem Bieleckim. Jak przedstawia się rozwój FinTechu w Polsce w ostatnich latach?


Wywiad z Marią Belką, prezes zarządu Bit Evil

Podczas XI Panelu VIP mieliśmy możliwość porozmawiać z Marią Belką, z Bit Evil. W wywiadzie poruszone zostały ważne kwestie, dotyczące sposobów wspierania młodych przedsiębiorców.


Wywiad z Wojciechem Sowikiem z SKN Inwestor

Jednym z uczestników XI Panelu VIP był Wojciech Sowik ze Studenckiego Koła Naukowego Inwestor. W rozmowie o tym, jaka idea przyświeca takiemu przedsięwzięciu.


III Kongres Pośrednictwa Finansowego – relacja

Już po raz trzeci przedstawiciele szeroko pojętego świata usług finansowych zgromadzili się w ramach Kongresu Pośrednictwa Finansowego. Warszawski Hotel Marriott gościł ekspertów z instytucji pożyczkowych, pośrednictwa finansowego, sektora bankowego, ubezpieczeniowego i wielu reprezentantów środowisk naukowych. Poza panelami dyskusyjnymi, w trakcie Kongresu wręczone zostały “Laury Pośredników Finansowych”.


Wywiad z Marcinem Sikorą, Head of Sales and Marketing Loando.pl

Jednym z uczestników trzeciej edycji Kongresu Pośrednictwa Finansowego był Marcin Sikora, Head of Sales and Marketing Loando.pl. Porozmawialiśmy z nim na temat tendencji na rynku pożyczkowym oraz ich wpływu na rozwój sektora pośrednictwa finansowego.


Wywiad z Andrzejem Reterskim, prezesem Zarządu Dom Finansowy QS S.A.

Na kolejnym Kongresie Pośrednictwa Finansowego mogliśmy porozmawiać m. in. z Andrzejem Reterskim, prezesem Zarządu Dom Finansowy QS S.A. Reterski wyraził pozytywną opinię na temat tegorocznej konferencji.


Wywiad z Małgorzatą Morańską, prezes Fundacji Pramerica

Prezes Fundacji Pramerica, Małgorzata Morańska, była jedną z uczestniczek tegorocznego Kongresu Pośrednictwa Finansowego. W wywiadzie opowiedziała o tym, gdzie Polacy najczęściej szukają informacji na temat sektora finansowego.


Wywiad z Krzysztofem Opalińskim, przewodniczącym Rady Nadzorczej Fines S.A.

Jednym z uczestników trzeciej edycji Kongresu Pośrednictwa Finansowego był przewodniczący Rady Nadzorczej Fines S.A., Krzysztof Opaliński. W wywiadzie m.in. o głównych założeniach Kongresu.


Wywiad z Rafałem Tomkowiczem, prezesem Zarządu Sfery Finansów S.A.

III Kongres Pośrednictwa Finansowego zgromadził liczne grono branżowych ekspertów. Jednym z nich był Rafał Tomkowicz - prezes Zarządu Sfery Finansów S.A. Opowiedział nam o szansach i perspektywach rozwoju dla sektora pośrednictwa.


Wywiad z Tymonem Zastrzeżyńskim, współzałożycielem i CEO pozyczkaportal.pl

Gościem trzeciej edycji Kongresu Pośrednictwa Finansowego był Tymon Zastrzeżyński, Co-founder and CEO pozyczkaportal.pl. Ekspert opowiedział w którym kierunku zmierza sektor pośrednictwa pożyczkowego.


Pierwsza reklama telewizyjna firmy SuperGrosz.pl

SuperGrosz.pl proponuje nadzwyczaj korzystną ofertę pożyczek ratalnych dla różnego rodzaju klientów. Obejrzyj najnowszy spot telewizyjny i przekonaj się, czemu warto zaciągnąć zobowiązanie w firmie.


Agnieszka Wachnicka, Biuro Rzecznika Finansowego – wywiad

Na temat świadomości finansowej Polaków oraz o tym, czy sektor fintech rywalizuje z bankami w rozmowie z Agnieszką Wachnicką. Czy osoby starsze również chętnie korzystają z cyfrowych usług banków?


Marcin Borowiecki, prezes zarządu Wonga.com – wywiad

Jak prezentuje się rozwój sektora fintech w Polsce? Czy cyfrowe usługi przeznaczone są dla wszystkich? Na te pytania odpowiedział nam Marcin Borowiecki.