Filmy z konferencji oraz wywiady dotyczące branży fintech - strona 5


Kongres Sektora FinTech 2017 – relacja z wydarzenia

Kogo mieliśmy okazję posłuchać podczas tegorocznej edycji Kongresu Sektora FinTech? Jakie tematy zostały poruszone? Więcej w relacji dla Loando.pl


Jarosław Ryba, prezes zarządu ZFP - wywiad

Gdzie tkwi problem niskiej świadomości finansowej Polaków i jak z tym walczyć? Czy Polacy ufają firmom z sektora pożyczkowego? Na te i inne pytania odpowiada Jarosław Ryba – prezes Związku Firm Pożyczkowych.


Piotr Badowski, prezes zarządu Polskiego Związku Windykacji - wywiad

O idei April Consumer Credit Days oraz pomysłach na kolejne edycje opowiedział Piotr Badowski – Prezes Zarządu Polskiego Związku Windykacji.


Edyta Szymczak, prezes zarządu ERIF BIG S.A. - wywiad

Przyszłość systemu BIG-ów w Polsce wciąż jest niejasny. Czy każdy z nich powinien działać na własną rękę? A może korzystniejsza byłaby ich konsolidacja? O tym m.in. rozmawialiśmy podczas drugiej edycji ACCD 2017.


Edwin Milewski, prezes zarządu Aventus Group - wywiad

Podczas drugiej edycji ACCD pytaliśmy również o wprowadzenia tzw. „ustawy antylichwiarskiej” na rynek pożyczkowy w Polsce. Czy była to dobra decyzja?


Adam Łącki, prezes zarządu KRD BIG S.A. - wywiad

System BIG-ów w Polsce – skonsolidowany czy rozdrobniony? Na te i inne pytania odpowiedzi szukali uczestnicy debaty II edycji April Consumer Days 2017. Jednym z nich był Adam Łącki – prezes KRD BIG SA.


Maciej Samcik, subiektywnieofinansach.pl - wywiad

Jaką rolę pełni konferencja ACCD na rynku finansowym w Polsce oraz jakie wyzwania stawia polskiemu sektorowi fintech, rynek? Na te pytania odpowiedział Maciej Samcik, moderator paneli dyskusyjnych tegorocznej edycji April Consumer Credit Days.


FutureTech Congress już za nami

Kto pojawił się na tegorocznej edycji FutureTech Congress oraz jakim tematom poświęcono prelekcje i debaty? O tym w krótkim podsumowaniu spotkania.


Podsumowanie II edycji April Consumer Credit Days

April Consumer Credit Days to wydarzenie poświęcone tematyce zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze B2C. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem oraz wideorelacją z wydarzenia.