Biznes Ratka

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 10300
Okres pożyczki 16 mies.

Koszty pożyczki w Biznes Ratka

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 20000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-36 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Biznes Ratka udziela pożyczek dla firm.  Maksymalna wysokość pożyczki to 20 000 zł.

 • Biznes Ratka świadczy pożyczki ratalne dla działalności gospodarczych. Co ciekawe, z oferty mogą firmy w pierwszym dniu swojego funkcjonowania.
 • Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się online. Wystarczy wybrać kwotę, okres spłaty i wypełnić formularz.
 • Wysokość pożyczek waha się w przedziale od 1000 do 20 000 zł. Okres kredytowania przewidziano od 1 do 36 miesięcy.
 • Biznes Ratka jest pośrednikiem pożyczkowym. W kwestii udzielania pożyczek dla firm ściśle współpracuje z Aasą dla biznesu.
 • Oferta Biznes Ratki ma swoje zalety i wady. Do plusów można zaliczyć brak przedstawiania zaświadczeń bankowych. Minusem jest weryfikacja klientów w bazach dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF, KRD).

Biznes Ratka opinie

Biznes Ratka może pochwalić się przychylnymi opiniami wśród klientów. Pożyczkobiorcy chwalą firmę za brak formalności i możliwość zaciągnięcia pożyczki już od pierwszego dnia funkcjonowania działalności.

 • Ratka to najlepsza firma pożyczkowa w Polsce więc decydując się na pożyczkę dla firm decyzja była prosta. - Zax
 • NAJlepsza firma pożyczkowa na rynku. Jak ma się firmę w kiepskim stanie finansowym to najlepsza deska ratunku bedzie wlasnie ratka. Polecam. - Sisi
 • BiznesRatka to świetna firma, do której trafiłam dzięki Ratce- którą uważam za najlepszą firmę pożyczkowa, udzielajacą pożyczek ratalnych! Tak jak Ratka tak BiznesRatka to dwie turbo profesjonaln... - Edyta

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w Biznes Ratka krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty.
 2. Wypełnij formularz.
 3. Spotkaj się z kurierem w celu podpisania umowy.
 4. Oczekuj na przelew lub odbierz pieniądze na poczcie.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Biznes Ratka:

Czas prowadzenia działalności min 1 dzień
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Z oferty Biznes Ratki mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą conajmniej przez jeden dzień. Otrzymaną pożyczkę mogą przeznaczyć na potrzeby związane z prowadzeniem firmy. Ważne - wnioskodawca nie może figurować w bazach dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF, KRD). Co więcej, potencjalny pożyczkobiorca powinien posiadać stały adres zamieszkania na terenie RP.

Cały proces wnioskowania odbywa się przez internet. W pierwszej kolejności należy wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty. W tym celu trzeba skorzystać z suwaków dostępnych na witrynie internetowej pożyczkodawcy. Następnie wnioskujący jest zobowiązany do wypełnianie formularza. Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna pojawić się w ciągu godziny. W kolejnym kroku przedsiębiorca starający się o pożyczkę powinien umówić się z kurierem w celu podpisania umowy. Ostatni etap - oczekiwanie na pieniądze. Biznes Ratka środki finansowe transferuje za pomocą przelewu bankowego. Istnieje również możliwość odebrania pieniędzy na poczcie za pomocą czeku GIRO.


Rodzaje pożyczek w Biznes Ratka

Oferta Biznes Ratka:

Biznes Ratka nie jest klasycznym pożyczkodawcą. W kwestii udzielania pożyczek dla firm ściśle współpracuje z Aasa dla Biznesu.

Instytucja pozabankowa nie wymaga od klientów przedstawiania dokumentów rejestracyjnych, księgowych lub bankowych. Warto zaznaczyć, że Biznes Ratka nie ustanawia zabezpieczeń oraz poręczeń pożyczki.

Przedsiębiorca w ramach pożyczki dla firm może pożyczyć od 1000 do 20 000 zł. Jest to pożyczka długoterminowa - okres kredytowania przewidziany jest w terminie od 1 do 36 miesięcy. Spłata zobowiązania odbywa się comiesięcznych ratach. Otrzymane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą. Duża część przedsiębiorców pożyczone środki finansowe inwestuje w rozwój działalności lub zapłatę zobowiązań podatkowych.

Ważne - przedsiębiorca w celu obniżenia podatku dochodowego ma możliwość zaliczenia kosztów pożyczki w koszty uzyskania przychodu.


Biznes Ratka - koszty

24miesięcy
1000zł -
10000zł -
20000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Biznes Ratka - reklama

Biznes Ratka - dane firmy:

Kapitał zakładowy
42 000 000
KRS
0000411939
NIP
5252528111
REGON
146017266

Dane kontaktowe:

Aasa Polska S.A.

ul. Hrubieszowska2
01-209 Warszawa

e-mail: biznes@ratka.pl

telefon: 611 100 417

www: biznes.ratka.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9:00-20:00
Sobota: 12:00 -16:00
Niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Biznes Ratka

Biznes Ratka nie jest klasyczną firmą pożyczkową. Instytucja pełni rolę pośrednika. Faktycznym pożyczkodawcą jest Aasa dla biznesu. Maksymalna wysokość pożyczki na raty dla firm wynosi 20 000 zł. Z oferty można skorzystać już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Podczas oceny zdolności kredytowej sprawdzane są bazy: BIG InfoMonitor, ERIF i KRD.

Uwaga - osoby fizyczne, które nie posiadają działalności gospodarczej, a chciałyby pożyczyć pieniądze mogą skorzystać z oferty Ratki.pl. Siostrzana instytucja udziela pożyczek na raty od 1000 do 20 000 zł. Okres kredytowania - od 1 do 24 miesięcy. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel. Cały proces wnioskowania odbywa się online. Co ciekawe, firma nie wymaga groszowych przelewów weryfikacyjnych.


Wady i zalety oferty Biznes Ratka:

Zalety:

 • Z oferty mogą skorzystać firmy od pierwszego dnia działalności
 • Istnieje możliwość wpisania kosztów pożyczki do kosztów prowadzenia działalności
 • Brak formalności
 • Wnioskowanie online.
 • Możliwość dopasowania okresu kredytowania.
 • Wysokie kwoty pożyczek - do 20 000 zł

Wady:

 • Weryfikacja baz dłużników BIG - InfoMonitor, ERIF i KRD

Wady i zalety oferty Biznes Ratka podsumowanie

Oferta Biznes Ratki posiada plusy i minusy. Do zalet można zaliczyć fakt, że z usługi mogą skorzystać firmy od pierwszego dnia działalności. Można również pochwalić brak formalności. Firma nie wymaga bowiem przedstawiania zaświadczeń księgowych i bankowych. Co więcej, pożyczka odbywa się bez zabezpieczeń i poręczycieli. Natomiast do wad można zaliczyć fakt, że firma sprawdza bazy dłużników BIG - InfoMonitor, ERIF i KRD.

Weź pożyczkę


Reprezentatywny przykład pożyczki

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4100 zł na okres 26 miesięcy wynosi 101,40 %. Rata miesięczna 316,12 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 9 %, odsetki od kwoty pożyczki – 429,14 zł, prowizja 3690 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8219,14 zł (stan na dzień 18.03.2020 r.)

Dodaj opinię o Biznes Ratka

######## #######  ######   ###  ######## 
   ## ##   ## ##  ##  ## ##    ## 
  ##  ##   ## ##     ##  ##   ##  
  ##  ##   ## ##  #### ##   ##  ##  
 ##   ##   ## ##  ## #########  ##   
 ##   ##   ## ##  ## ##   ## ##   
######## #######  ######  ##   ## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Biznes Ratka

Opinia o Biznes Ratka od Zax 2020-10-11 16:25:45 #4975
Ratka to najlepsza firma pożyczkowa w Polsce więc decydując się na pożyczkę dla firm decyzja była prosta.
Opinia o Biznes Ratka od Sisi 2020-06-29 00:04:37 #4772
NAJlepsza firma pożyczkowa na rynku. Jak ma się firmę w kiepskim stanie finansowym to najlepsza deska ratunku bedzie wlasnie ratka. Polecam.
Opinia o Biznes Ratka od Edyta 2020-03-16 22:44:44 #4562
BiznesRatka to świetna firma, do której trafiłam dzięki Ratce- którą uważam za najlepszą firmę pożyczkowa, udzielajacą pożyczek ratalnych! Tak jak Ratka tak BiznesRatka to dwie turbo profesjonalne firmy, na które można liczyć!
Opinia o Biznes Ratka od Vitek 2020-03-02 12:45:10 #4523
Jak kiedyś pokonał mnie remont i miałem drobne problemy finansowe to zdecydowałem sie na pożyczkę w Ratka! To była mega decyzja. Cały ten stres, że budżet się nie spina, że komuś nie zapłacę- bo nie mam jak i z czego- poszedł w niepamięć!!! Ratka mnie podratowała, więc kiedys firma miała gorszy czas wiedziałem, że tylko BIZNES Ratka wchodzi w gre. Polecam bardzo wszytskim najlepsza firme na rynku.
Opinia o Biznes Ratka od Monczi 2019-11-11 21:26:34 #3984
`formalności brak. Wszytsko idzie bardzo sprawnie i szybko!
Opinia o Biznes Ratka od BRALCZI 2019-01-10 19:20:06 #2781
REWELACJA
Opinia o Biznes Ratka od Racoon 2018-04-09 20:48:18 #1788
Najlepsza oferta w Polsce.
Opinia o Biznes Ratka od Franek 2018-04-09 20:47:19 #1786
Najlepsza oferta dla biznesu na rynku.

Zobacz także:

Dodaj do porównania