Bal windykacyjny już 11 stycznia!

Practical Events to pierwsza w Polsce firma, która zdecydowała się na organizację spotkań o tematyce windykacyjnej, które nie tylko mają przekazywać konkretną praktykę, ale również integrować ich uczestników. Poznanie branży oraz wyzwań, które przed nią stoją pozwala na łatwiejszą i efektywniejszą współpracę. Bal Windykacyjny, który odbędzie się już 11 stycznia, składać się będzie z dwóch części – merytorycznej, podczas której eksperci rynku przedstawią najważniejsze zmiany w windykacji oraz integracyjnej, która przybierze formę balu maskowego w połączeniu z wystąpieniami artystycznymi.

Bal windykacyjny już 11 stycznia!

Część merytoryczna – plan spotkania

Konferencja stanowiąca część merytoryczną Balu Windykacyjnego rozpocznie się 11 stycznia o godzinie 15:00. Konferencję otworzy prelekcja Anny Maj na temat outsourcingu usług windykacyjnych z perspektywy firmy windykacyjnej. Następnie Malwina Michalska opowie o outsourcingu tych usług z perspektywy wierzyciela. Prelegentki odpowiedzą m.in. na takie pytania jak: korzyści i zagrożenia płynące z windykacji za pomocą firmy zewnętrznej, związek doskonały (czyli jak odpowiednio dobrać partnera windykacyjnego) oraz zasada wzajemnego zaufania- jak ułożyć współpracę, by razem osiągnąć target? Następnie Sylwester Bobowski opowie o dobrej zmianie w egzekucji. Prelegent dokona również podsumowania minionego roku oraz dokona wstępu do 2018 roku. Marek Rechciński (Bank Pekao SA) przedstawi typologię dłużnika w aspekcie behawioralnym na rynku B2B. Renata Piotrowska (Łatwy Kredyt) wygłosi natomiast prelekcję pt. „Odo do radości – praktyczne podejście do nadchodzących zmian”.

Część nieoficjalna – bal maskowy

Część nieoficjalną spotkania będzie bal maskowy. To doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, ale też luźnego networkingu w gronie ekspertów i praktyków branży. Podczas integracji organizatorzy przewidzieli takie atrakcje jak wystąpienia artystyczne, rewia taneczna prosto z Rio, impreza taneczna do białego rana oraz wykwintne, staropolskie dania.

„Połączenie praktycznych warsztatów i prelekcji z nieoficjalną częścią balu maskowego to doskonały pomysł na wejście w nowy rok oraz podsumowanie minionego. Część merytoryczna umożliwi zebranym gościom poszerzenie wiedzy w zakresie windykacji, natomiast cześć integracyjna – na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.”- komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel Holiday Park

Heroldów 1B, 01-991 Warszawa

Ceny od: 395 PLN

Organizator: Practical Events

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: