Konferencja Cloud Computing GigaCon już 17 października!

Już 17 października rusza konferencja Cloud Computing GigaCon. Spotkanie odbędzie się w warszawskim hotelu Courtyard. Podczas wydarzenia poruszona zostanie tematyka dotycząca lepszego zarządzania chmurą, a także ochrony danych osobowych. Będzie można dowiedzieć się o nadziejach związanych z użytkowaniem tej technologii, a także sposobie ochrony danych w sieci. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Konferencja Cloud Computing GigaCon już 17 października!

Czym jest Cloud Computing GigaCon?

Cloud Computing GigaCon to konferencja, podczas której zebrani będą mogli zapoznać się z nowinkami IT, a także prelekcjami dotyczącymi technologii chmurowych. Uważa się, że model chmurowy zyskuje na popularności i świetnie sprawdza się w codziennej pracy. Dzięki zaletom, takim jak: optymalizacja kosztów, szybkość obsługi, a także szybkość wdrożenia, korzystanie z niego pomoże zbudować niepowtarzalny kontent w przedsiębiorstwach.

Wydarzenie skierowane jest do osób interesujących się technologią, wyższej i średniej kadry zarządzającej, a także osób prywatnych korzystających z zasobów internetowych. Ponadto w konferencji udział wziąć powinni szefowie pragnący dokonać w działaniu swojego przedsiębiorstwa rewolucji, a także uprościć przepływ informacji.  Warto podkreślić, że 25 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbyła się siostrzana konferencja  Summit EOIF GigaCon.

Co w programie wydarzenia?

Program XXV Konferencji Cloud Computing GigaCon przewiduje poruszenie takich tematów jak:

 • Integracja systemów w chmurze;
 • Pierwsze kroki w działaniu chmury;
 • Zarządzanie aplikacjami w chmurze;
 • Bezpieczeństwo danych w chmurze;
 • Firma i dokumenty w chmurze;
 • Nadzieje i wyzwania związane z chmurą;
 • Prawo autorskie, umowy licencyjne, ochrona danych.

Prelegenci spotkania:

 • Piotr Wąsikowski (niezależny ekspert);
 • Grzegorz Filarowski (CEO LOG Systems sp. z o.o.);
 • Krzysztof Wykręt (CIO w Hochtief Polska);
 • Anna Hoffmann (Radca prawny w Kancelarii Prawnej Piszcz i Wspólnicy);
 • Monika Bogdał (Radca prawny w Kancelarii Prawnej Piszcz i Wspólnicy).

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się przez stronę internetową organizatora. Koszt związany z udziałem w wydarzeniu dotyczy wyłącznie wystawców, którzy chcą zaprezentować swoje rozwiązania IT podczas konferencji. Opłata rejestracyjna w tym przypadku wynosi 500 zł + VAT. Firmy mogą wygłosić swój wykład, skorzystać z oferty reklamowej, a także zaprezentować różnorodne rozwiązania technologiczne.

“Technologia to nieodłączny element naszego życia. Warto zainteresować się nowymi rozwiązaniami w tej dziedzinie, aby jeszcze bardziej ułatwić sobie korzystanie z zasobów internetu. Spotkanie takie jak Cloud Computing GigaCon pozwoli zwiększyć efektywność pracy, a także lepiej zarządzać aplikacjami w chmurze.” - komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel Courtyard

Żwirki i Wigury 1 , Żwirki Warszawa

Ceny od: 500 PLN

Organizator: Gigacon.org/

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: