Summit EOIF GigaCon 2018 już 25 lipca w Warszawie!

25 lipca na Stadionie PGE Narodowym odbędzie się konferencja Summit EOIF GigaCon. To spotkanie gromadzące w jednym miejscu zarówno miłośników technologii, jak i przedstawicieli najważniejszych przedsiębiorstw technologicznych w kraju. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Koszt ponoszą jedynie wystawcy.

Summit EOIF GigaCon 2018 już 25 lipca w Warszawie!

Summit EOIF GigaCon 2018 - dla kogo?

Summit EOIF GigaCon to spotkanie miłośników technologii. Podczas wydarzenia swoje technologiczne nowości zaprezentują wiodące marki kraju. Będzie można zapoznać się usprawnieniami pomagającymi zarządzać przedsiębiorstwem. Doświadczenie organizatorów w tworzeniu podobnych spotkań tematycznych sprawia, że w jednym miejscu połączone zostaną potrzeby zarówno konsumentów, jak i dostawców.

Choć spotkanie poświęcone będzie technologii, wartościowych treści dostarczy zarówno osobom z branży IT, bankowości, jak i sektora Fintech. Treści spotkania skupione będą wokół pracy grupowej, digitalizacji, robotyzacji procesów, automatyzacji obsługi faktur. Nie zabraknie także wzmianki o RODO czy systemach OCR/OMR.

Dodatkowo będzie można podziwiać pracę platformy Aurea BPM, który jest niezwykle przyjaznym narzędziem do samodzielnego tworzenia workflow. Paweł Arno pokaże, jak wygląda tworzenie modelu procesu w notacji BPMN 2.0, budowanie formularzy, a także konfigurowanie właściwości systemu.

Plan imprezy

Summit EOIF GigaCon to konferencja trwająca dwa dni. Pierwszy z nich tradycyjnie rozpocznie rejestracja uczestników. Tuż po niej zostanie wygłoszone przemówienie dotyczące cyfryzacji, która nie jest chwilową zmianą w funkcjonowaniu przedsiębiorstw, ale trwałą zmianą ulepszającą życie. Kolejna część to wystąpienie firm: DSA oraz eDokumenty. Tego dnia nie zabraknie wystąpienia Nexpertis, a także długich dyskusji na temat nowoczesnej komunikacji wirtualnej.

Drugi dzień konferencji podpowie uczestnikom, jak nie kryć się za mailem. Ujrzymy pokaz funkcjonalności i możliwości w wykonaniu przedsiębiorstwa Webcon BPS, a także dowiemy się, jak zastąpić tradycyjne teczki pełne dokumentów systemem elektronicznym postępując zgodnie z RODO.

Prelegenci spotkania

Summit EOIF GigaCon jako jedna z największych konferencji technologicznych skupia się nie tylko na teorii, ale i praktyce. Aby każdy z uczestników mógł choć w najmniejszym stopniu poczuć, na czym polega rozwój technologii, prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami. Wystąpią:

 • Marcin Makowski (Chief Executive Officer w BeOne);
 • Elke SchÖnemann (Sales Manager Poland w Elo Digital Office);
 • Jakub Bażela (Trener w Code Sprinters);
 • Wiesław Grabowski (Menedżer, trener, mentor i coach w Szkole Zarządzania Zmianą);
 • Bartłomiej Papisz (Dyrektor IT/CIO, Trener, Lean Manager, Six Sigma Black Belt w IGLOO);
 • Rafał Gołębiowski (Security Officer w BNP Paribas);
 • Agata Majchrowska (Doktor nauk prawnych, adwokat, mediator, doradca restrukturyzacyjny);
 • Pavel Arno (Dyrektor sprzedaży i marketingu w Tecna);
 • dr Witold Furman (Pracownik naukowy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Właściciel w Kancelarii Podatkowej Furman i Maternia Sp. z o.o.);
 • Włodzimierz Urbański (Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży - Aplikacje Biznesowe w Komputronik Biznes Sp. z o.o.);
 • Grzegorz Nowicki (Partner Account Manager w Samsung Electronics);
 • Łukasz Semeniuk (Dyrektor Sprzedaży w Webcon);
 • Tomasz Borek (Starszy Konsultant w Webcon).

Wystawcy spotkania:

 • Webcon;
 • DSA Polska;
 • BeOne;
 • Komputronik Biznes;
 • Samsung Electronics;
 • Nexpertis;
 • Elo Digital Office;
 • eDokumenty;
 • SkanSerwis.

Konkurs Złoty Bit - jak wziąć udział?

Podczas Summit EOIF GigaCon będzie możliwość wzięcia udziału w konkursie, którego celem jest promocja najnowszych produktów i rozwiązań z zakresu elektronicznego obiegu informacji w sieci.

Firma, która najlepiej zaprezentuje swoje produkty podczas spotkania, może liczyć na “Złoty Bit Summit EOIF GigaCon”. Nagroda jest o tyle wartościowa, że przyznawana jest przez konsumentów, którzy mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu i przetestować prezentowany podczas wydarzenia asortyment. Oceniane przez widzów są także kilkuminutowe prezentacje opisujące wystawione produkty.

Rejestracja uczestników i wystawców

Udział w wydarzeniu Summit EOIF GigaCon mogą wziąć zarówno zwykli użytkownicy sieci, jak i przedstawiciele firm związanych z nową technologią, którzy mają chęć zaprezentować konsumentom swoje produkty. Dla widzów udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ci jednak, którzy zdecydują się na wystawę swojego asortymentu, proszeni są o wpłatę 500 PLN + VAT organizatorom spotkania.

Wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu mogą liczyć na lunch. Jego koszt wynosi 120 PLN + VAT. Opłatę należy wnieść przed wydarzeniem, aby organizatorzy mogli przygotować odpowiednią liczbę posiłków. Rejestracji wraz z podaniem najważniejszych informacji należy dokonać za pomocą strony internetowej wydarzenia. Znajduje się na niej specjalny formularz, który pozwala w kilka minut zadeklarować chęć swojego uczestnictwa w Summit EOIF GigaCon.

”Technologia to czynnik, który łączy rywalizujące ze sobą sektory. Summit EOIF GigaCon to idealna okazja do tego, aby konkurencja wymieniła się doświadczeniami, a konsumenci zyskali cenną wiedzę z zakresu nowych rozwiązań rynku IT”– komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Stadion PGE Narodowy

aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Ceny od: 0 -

Organizator: GigaCon

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: