Trzecia edycja konferencji Credit Risk już 6 czerwca w Krakowie!

Polska gospodarka narażona jest na liczne zagrożenia. Są one związane z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Jak przedstawiciele rynku finansowego mają radzić sobie z zaistniałą sytuacją? Jaka jest rola credit managera w świecie nowych technologii zarządzania należnościami? Odpowiedź na te pytania poznamy podczas konferencji Credit Risk 2019. Przedstawiciele rynku finansowego spotkają się 6 czerwca w Krakowie.

Trzecia edycja konferencji Credit Risk już 6 czerwca w Krakowie!

Credit Risk 2019 - co w planie wydarzenia?

Podczas konferencji Credit Risk 2019 zaprezentowane zostaną najnowsze trendy oraz metodyka zarządzania ryzykiem kredytów B2B. Specjaliści opowiedzą o swoich doświadczeniach, a także praktykach związanych z innowacjami na rynku finansowym. Podczas spotkania swoje przemówienia wygłoszą przedstawiciele zarówno polskich, jak i międzynarodowych korporacji. Omówiony zostanie proces order-to-cash w przedsiębiorstwie. Eksperci wypowiedzą się na temat sposobów radzenia sobie z trudnymi oraz nieściągalnymi należnościami. Dodatkowymi zagadnieniami, które zostaną poruszone, są:

Kto powinien wziąć udział w konferencji?

Wydarzenie skierowane jest do właścicieli firm, ekspertów oraz kadry zarządzającej ryzykiem kredytowym B2B. W konferencji mogą wziąć udział także przedstawiciele działów finansowych, działów oceny ryzyka kredytowego oraz kontrolingu czy monitoringu finansów. Organizator konferencji - fundacja Polski Instytut Credit Management tworzy uczestnikom forum dyskusji, wymiany wiedzy czy dobrych praktyk w zakresie mądrego zarządzania należnościami handlowymi. Patronat medialny nad konferencją Credit Risk 2019 objęli: CEO.com.pl, Loando.pl oraz Credit Manager Magazine.

Kto wystąpi podczas konferencji w Credit Risk?

Podczas spotkania odbędą się liczne prelekcje. Ich autorami będą najważniejsi przedstawiciele rynku finansowego. Na liście występujących znaleźli się m.in.:

  • Tomasz Kalko (Manager, mówca motywacyjny, praktyk biznesu);
  • Grzegorz Błachnio (Rzecznik Prasowy - Analityk Biznesowy w Euler Hermes);
  • Borys Sadowski (Dyrektor Generalny GEKKO Collections);
  • Michał Dybula (Główny Ekonomista BNP Paribas);
  • Dariusz Użycki (Executive Search, Leadership & Personal Development, Management Consulting);
  • Krzysztof Piotrowski (Zastępca Dyrektora Działu Windykacji w Euler Hermes).

Rejestracja na wydarzenie

Konferencja Credit Risk 2019 odbędzie się 6 czerwca w Krakowie. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się wcześniej zarejestrować. Możemy to zrobić poprzez stronę internetową http://creditrisk.pl. Organizator informuje, że wcześniejsza rejestracja (tj. do 15 kwietnia 2019 roku) jest tańsza. Jej koszt wynosi 699 zł netto. Osoby, które zapiszą się na spotkanie po 15 kwietnia 2019 roku będą musiały zapłacić 899 zł. Zapisy potrwają do 5 czerwca. Organizator przedsięwzięcia zapewnia przerwę kawową oraz pauzę na lunch. Uczestnicy spotkania mogą rozwiać wszelkie wątpliwości kontaktując się z opiekunem konferencji - Małgorzatą Barnaś pod numerem +48 797 360 033.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Park Inn by Radisson Krakow

ul. Monte Cassino 2, 30-337 Kraków

Ceny od: 699 PLN

Organizator: Polski Instytut Credit Management

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: