FINNOVEX 2019 - szczyt finansowy w Dubaju już 19 marca

Już 19 marca odbędzie się FINNOVEX 2019 - Middle East’s Leading Summit on Financial Services Innovation & Excellence. Spotkanie jest okazją do nawiązania współpracy i wymiany poglądów na temat doskonalenia innowacyjnych rozwiązań dla przyszłej bankowości i sektora usług finansowych. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest Loando.pl.

FINNOVEX 2019 - szczyt finansowy w Dubaju już 19 marca

Czym jest szczyt FINNOVEX 2019 na Bliskim Wschodzie?

Jednodniowy Finnovex 2019 to główny szczyt na temat innowacji i doskonalenia usług finansowych na Bliskim Wschodzie. Wydarzenie zgromadzi specjalistów sektora fintech oraz liderów rynku finansowego. Podczas szczytu omówione zostaną wyzwania i problemy jakie napotyka branża, m.in. kwestia zagrożeń w cyberprzestrzeni, ochrona danych i coraz bardziej skomplikowane wymogi regulacyjne.

Spotkanie skupiać się będzie na poszukiwaniu nowych szans rozwoju rynku usług finansowych z naciskiem na znaczenie technologii i innowacji dla rozwoju branży. Uczestnicy szczytu będą mogli wziąć udział w warsztatach, sesjach poświęconych najistotniejszym zagadnieniom rynku oraz premierowych pokazach projektów oraz otwartych dyskusjach panelowych. Celem Finnovex 2019 jest szerzenie wiedzy, która pomoże przedsiębiorcom w zrozumieniu zmian zachodzących na rynku i dołączenia do grona cyfrowych liderów finansowych.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Dubai

United Arab Emirates

Ceny od: 0 -

Organizator: Dubai Marina

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: