Fintech Belgium Summit 2018 - zapowiedź wydarzenia

W poniedziałek 22 października w Centrum Sztuk Pięknych BOZAR w Brukseli odbędzie się FinTech Belgium Summit 2018 - Beyond the hype. To już trzecie takie spotkania influencerów branży FinTech, na którym rozmawiać będą o współczesnych trendach na europejskim rynku finansowym. Grupa LOANDO będzie jednym z partnerów medialnych wydarzenia.

Fintech Belgium Summit  2018 - zapowiedź wydarzenia

Fintech Belgium Summit 2018 - Beyond the hype

Konferencja Fintech Belgium Summit 2018 jest unikalną okazją do wymiany poglądów pomiędzy najbardziej wpływowymi graczami branży finansowej. Szczyt organizowany jest już po raz trzeci przez FinTech Belgium. Poruszone zostaną na nim kwestie najnowszych trendów finansowych tj. infrastruktura, otwarta bankowość, Blockchain, Cross-Industry, AI and Machine learning. Dyskusja dotyczyć będzie także tego, jak FinTech ewoluował na poważnego gracza na rynku. Z tego też powodu Grupa LOANDO została jednym z partnerów medialnych wydarzenia. Konferencja będzie okazją do:

  • spotkania z ponad 800 profesjonalistami z rynku finansowego,
  • wysłuchania 60 prezentacji dotyczących ostatnich rynkowych trendów,
  • poznania 15 rozwijających się startupów rynku FinTech.

Kim jest organizator wydarzenia - FinTech Belgium?

FinTech Belgium to pierwsza i największa społeczność specjalistów FinTech w Belgii. Jest to powstała w 2015 roku organizacja non-profit skupiająca profesjonalistów, twórców startupów i inwestorów zainteresowanych modelami biznesowymi i nowymi technologiami wykorzystywanymi w branży finansowej.

Misją platformy jest rozpoczęcie dialogu pomiędzy osobami mającymi wpływ na sektor finansowy oraz dzielenie się doświadczeniami. Organizacja ma na celu promocję FinTech w Belgii i poza jej granicami.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Bozar

Rue Ravenstein 23, 1000 Bruksela

Ceny od: 1498 PLN

Organizator: FinTech Belgium asbl/vzw

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: