Targi FinTech Connect Londyn 2018 już 5 grudnia!

Tegoroczna edycja FinTech Connect odbędzie się w terminie 5-6 grudnia w Worldwide Business Research w Londynie. Grupa LOANDO jest jednym z partnerów medialnych wydarzenia. Będzie ono miejscem spotkania ekspertów, udziałowców, potencjalnych klientów i inwestorów sektora FinTech. Tym razem spotkanie odbędzie się pod hasłem “INNOVATE - TRANSFORM - GROW”

Targi FinTech Connect Londyn 2018 już 5 grudnia!

Czym jest FinTech Connect Londyn?

Targi FinTech Connect to jedne z najważniejszych wydarzeń w branży Fintech. Przyciągają one m.in. przedstawicieli największych banków, wiodących firm i ubezpieczycieli. Targi są okazją do spotkania czołowych FinTechów z konkurencyjnymi przedsiębiorcami, doradcami i inwestorami poszukującymi dobrze rokujących firm. Podczas konferencji poruszane są kwestie rozwoju i perspektyw jakie stoją przed różnymi obszarami sektora FinTech. Uczestnicy mogą podzielić się przewidywaniami dotyczącymi przyszłej kondycji rynku oraz pomysłami na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań i modeli współpracy.

Co czeka na uczestników FinTech Connect 2018?

Swój udział w targach zgłosiło aż 5000 uczestników z ponad 60 krajów, w tym 175 wystawców i partnerów sektora FinTech. W tym roku uczestnicy targów w Londynie będą mogli wziąć udział w 7 konferencjach, na których wystąpi aż 250 ekspertów z całego świata. Poruszone zostaną na nich tematy takie jak:

  • Napędzanie transformacji cyfrowej,
  • Przeobrażenia IT i infrastruktury,
  • Ewolucja technologii InsurTech,
  • PayTech & The Cashless Society,
  • Nowa generacja RegTech & Compliance,
  • Forum założycieli Fintech.

Jedną z atrakcji będzie wystawa interaktywna of c. 200 fintechs, the renowned Start Up Launch Pad with a tech demo theatre at it’s heart i ponad 50 wersji testowych najnowszych produktów. Na warsztatach przedstawionych zostanie także 10 strategii radzenia sobie z typowymi wyzwaniami rynku.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Worldwide Business Research

129 Wilton Rd, , SW1V 1 Londyn

Ceny od: 3400 PLN

Organizator: ExCel London

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: