Konferencja Business Process Management – BPM Gigacon

Konferencja Business Process Management odbędzie się 27 września w Sangate Hotel Airport. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną liczne rozwiązania z zakresu IT, które ułatwiają zarządzanie przedsiębiorstwem. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Każdy, kto interesuje się IT i oferuje produkty związane z tą dziedziną może zaprezentować je podczas spotkania.

Konferencja Business Process Management – BPM Gigacon

Konferencja Business Process Management – BPM Gigacon - o wydarzeniu

Konferencja Business Process Management – BPM Gigacon to wydarzenie dotyczące modelowania procesów biznesowych. To bardzo przydatne umiejętności pozwalające odpowiednio zarządzać przedsiębiorstwem. Podczas spotkania zainteresowani będą mogli poznać tajniki prawidłowego zarządzania firmą, ale także podejmowania kluczowych dla niej decyzji oraz szybkiej identyfikacji problemów.

Najważniejszy w funkcjonowaniu firmy jest sprawny przepływ informacji. Umiejętność tę będzie można nabyć wzorując się na ekspertach w dziedzinie zarządzania spółką. Spotkanie będzie obfitowało w liczne rozmowy odbywające się na specjalnie przygotowanych stanowiskach. Wystawcy będą prezentowali narzędzia, które ułatwią zarządzanie grupą. Poruszona na spotkaniu tematyka będzie oscylowała wokół projektowania i analizy procesów, automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych, ich modelowania, metod opisu, SOA w organizacji, notacji BPM oraz dobrych praktyk.

W konferencji Business Process Management – BPM Gigacon mogą wziąć udział wszystkie osoby pochodzące z wyższej i średniej kadry zarządzającej, osoby, które cechuje wysoki stopień decyzyjności we wszelkiego rodzaju organizacjach, a także szefowie, którzy pragną wdrożyć w działanie swojej firmy nowości. Osoby, które poszukują nowych rozwiązań z zakresu BPM, także mogą wziąć udział w spotkaniu. Warto podreślić, że siostrzana konferencjca - Summit EOIF GigaCon  odbyla się w 25 lipca, na Stadionie Narodowym. 

Prelegenci spotkania:

  • Andrzej Sobczak (Profesor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Redaktor naczelny serwisu Robonomika.pl);
  • Piotr Biernacki (Właściciel w MGX Infoservice, Trener w GigaCon Szkolenia);
  • Szymon Gaura (AppWorld (PlaySMS));
  • Marcin Makowski (Chief Executive Officer w BeOne);

Zaprezentuj swoją firmę!

Podczas Konferencji Business Process Management – BPM Gigacon wszystkie firmy, które oferują różnego rodzaju technologie, narzędzia czy rozwiązania IT będą mogły się zaprezentować. To wszystko po to, aby uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem prezentowanych na rynku usług. Aby zaprezentować swoje produkty podczas konferencji, należy skontaktować się z organizatorami wydarzenia i wybrać interesującą firmę, ofertę marketingową.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Aby wziąć udział w Konferencji Business Process Management – BPM Gigacon, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej organizatora (tuż pod agendą). Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Opłata obowiązuje jedynie przedstawiciele firm informatycznych (producentów czy dystrybutorów), którzy sprzedają swoje rozwiązania IT. Koszt udziału dla przedstawicieli takich przedsiębiorstw wynosi 500 PLN + VAT.

Osoby, które zgłoszą chęć udziału w spotkaniu, otrzymają pakiet startowy oraz możliwość udziału w licznych wykładach. Podczas spotkania będzie możliwość napicia się kawy, a także skorzystania z darmowych materiałów konferencyjnych. Chętni będą mogli otrzymać potwierdzenie udziału w spotkaniu w postaci podbicia delegacji czy zaświadczenia, a także wyrobienia certyfikatu uczestnictwa w imprezie IT.

Będzie możliwość skorzystania z płatnego lunchu (koszt 120 PLN).

“IT to sektor, który od lat współpracuje z działem finansowym. Jest to owocna współpraca, która sprawia, że możemy oferować swoim klientom najwyższej jakości usługi dostępne dla każdego bez wychodzenia z domu. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie kolaboracja obu sektorów jeszcze bardziej się rozwinie. - komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl"

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Warszawa

Komitet Obrony Robotników 32 , 02-148 Warszawa

Ceny od: 0 -

Organizator: Sangate Hotel Airport

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: