Konferencja Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie już 7 grudnia w Gdańsku

7 grudnia w Hotelu Novotel Gdańsk Marina po raz ostatni w tym roku odbędzie się konferencja z cyklu „EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie”. W trakcie spotkania przedstawiciele wiodących firm z branży IT zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Konferencja Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie już 7 grudnia w Gdańsku

Jakie tematy zostaną poruszone podczas konferencji?

Tematyka spotkania oscyluje głównie wokół zagadnień związanych z automatyzacją obsługi faktur, zarządzaniem procesami biznesowymi i dokumentami w chmurze oraz bezpiecznym drukiem i nowoczesną archiwizacją dokumentów.  W trakcie konferencji uczestnicy dowiedzą się:

  • Co może zyskać Twoje przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji?
  • Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla Twojej formy?
  • Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?

O czym opowiedzą prelegenci?

Spotkanie otworzy Tomasz Leszczyński z Banku Spółdzielczego w Sztumie, który opowie o zmianach, jakie nastąpiły po wprowadzeniu elektronicznego obiegu w Banku. Marcin Makowski z BeOne poruszy temat problemów związane z zarządzaniem treścią i procesami w firmach, a także przedstawi najbardziej efektywne architektury oraz sposoby ich osiągnięcia z wykorzystaniem Alfresco. Kolejny z prelegentów, Przemysław Sołdacki z firmy Astrafox omówi proces obiegu faktur od skanowania do raportowania, natomiast Maciej Sobierajski z Ipswitch przybliży temat bezpieczeństwa danych podczas transferu plików wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Uczestnicy – do kogo jest skierowana konferencja?

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny - wymaga jednak wcześniejszej rejestracji. Spotkanie adresowane jest do wszystkich osób, które są zainteresowane rozwiązaniami usprawniającymi zarządzanie i funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość i branżę.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Novotel Gdańsk Marina

ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk

Ceny od: 0 -

Organizator: EOIF GigaCon

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: