3-dniowa konferencja IT Security Management startuje 29 listopada!

Zapraszamy do udziału w wyjątkowej, 3-dniowej konferencji poświęconej zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem przedsiębiorstwa w zakresie IT. Konferencja IT Security Management odbędzie się w dniach 29.11-01.12 w Hotelu Mercure w Karpaczu. Spotkanie kierowane jest do kierowników działów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów sieci i systemów zabezpieczeń oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za strategię i utrzymanie bezpieczeństwa systemów w firmie.

3-dniowa konferencja IT Security Management startuje 29 listopada!

Proponowana tematyka

Podczas trzydniowego spotkania odbędzie się pięć sesji tematycznych. Proponowana tematyka to m.in.: bezpieczeństwo danych w obliczu nowych technologii: Mobile Security, Bezpieczeństwo danych w chmurze, infrastruktura IT i zarządzanie bezpieczeństwem, plany awaryjne (disaster recovery, ciągłość działania) oraz bezpieczeństwo infrastruktury dostępowej, informatyka śledcza, audyt i wykrywanie oszust i nadużyć firmowych, a także zarządzanie tożsamością, systemy kontroli dostępu i ochrona danych wrażliwych.

Prelegenci IT Security Management

Podczas konferencji głos zabierze grono ekspertów i specjalistów. Wśród zaproszonych gości znajduje się Marcin Świdziński (The Royal Bank of Scotland), który przedstawi nowe standardy bezpieczeństwa – czy i jak je wdrażać w organizacji. Na temat procedur postępowania w przypadku wykrycia włamań do systemu firmowego wypowie się Marek Frankiewicz (SmartRecruiters). Planowanie ciągłości działania (PCD) oraz planowanie awaryjne (disaster recovery planning) to tematy, które poruszy Krzysztof Cieślikowski (Ekspert IT). Rafał Gołębiowski (Bank BNP Paribas) zapozna uczestników z metodami inwestygacji pamięci USB w analizie incydentów bezpieczeństwa, natomiast Andrzej Dalasinki (Bosch) odpowie na pytanie: „Wyszukiwanie podatności czy testy penetracyjne. Czego potrzebuje moja organizacja?”. Bezpieczeństwo danych w chmurze z wykorzystaniem narzędzi Software Defined Network to temat prezentacji Łukasza Walickiego (PPNT).

„Dział IT to integralna część przedsiębiorstwa – zwłaszcza dla firm, które swą działalność prowadzą w Internecie. Znajomość narzędzi oraz technik zapewniających bezpieczeństwo w tym zakresie są niesamowicie ważne, dlatego też z wielką przyjemnością weźmiemy udział w tegorocznej edycji IT Security Management.” - komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel Mercure

ul. Obrońców Pokoju 5, 58-540 Karpacz

Ceny od: 1499 PLN

Organizator: GigaCon

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: