IV Konferencja Zarządzania Ryzykiem Przestępstw Finansowych już 20-21 listopada!

W dniach 20-21 listopada już po raz czwarty odbędzie się Konferencja Zarządzania Ryzykiem Przestępstw Finansowych (Fraud Risk Management), przygotowana przez Prestige Conferences. Wydarzenie będzie mieć miejsce w Radisson Blu, Hotel Sobieski w Warszawie. Wybitni eksperci z całego świata podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu skutecznych rozwiązań, mających na celu zapobieganie przestępczości w sektorze finansowym. Patronatem medialnym wydarzenia zostało Loando.pl

IV Konferencja Zarządzania Ryzykiem Przestępstw Finansowych już 20-21 listopada!

Program Konferencji – jakie tematy będą poruszane?

Podczas IV edycji Konferencji Zarządzania Ryzykiem Przestępstw Finansowych uczestnicy będą mieli możliwość posłuchania wybitnych ekspertów z Polski jak i z zagranicy. Dzięki temu będą mogli poszerzyć swoją wiedzę o aktualne trendy oraz dowiedzą się więcej o skutecznych rozwiązaniach, mających na celu zapobieganie przestępczości w sektorze finansowym. Podczas Konferencji zostaną poruszone również inne, istotne kwestie. Mianowicie uczestnicy dowiedzą się:

 • Jakie są obecne tendencje w Cyberprzestępczości?
 • Jakie są metody i sposoby działania Cyberprzestępców?
 • Jakie są wnioski i rekomendacje dotyczące metod przeciwdziałania oszustwom w internetowych systemach transakcyjnych i sposobów bezpiecznego posługiwania się tymi systemami przez klientów
 • O bezpieczeństwie transakcji handlowych
 • O oszustwach handlowych - online (studia przypadków)
 • O Fraudach w świecie PSD2
 • Jakie są obowiązki instytucji obowiązanych w zakresie przeciwdziałania przestępczości wynikające z nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu?
 • O narzędziach minimalizowania ryzyka przestępstw finansowych
 • O wyzwaniach stojących przed organami ścigania w związku z kryptowalutami
 • O innowacyjnej metodzie wykrywania nadużyć kredytowych
 • O wymaganiach z zakresu Strong Customer Authentiction i Transaction Monitoring w PSD 2
 • O mechanizmach minimalizacji i fraudów transakcji w internetowych platformach handlowych
 • Co warte podkreślenia, w programie Konferencji zaplanowany jest pokaz na żywo symulowanego ataku w serwisie transakcyjnym bankowości internetowej. Pokaz ten obejmie wszystkie elementy Modus Operandi internetowych oszustów.

Prelegenci IV Konferencji – kogo możemy się spodziewać?

W Konferencji wezmą udział renomowani eksperci, którzy podzielą się swoją cenną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z uczestnikami wydarzenia. Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się goście z Polski, jak również z zagranicy. Przewodniczącym konferencji będzie Michał Czuma, Prezes Zarządu (CEO) G+C Kancelaria Doradców Biznesowych.

Ponadto w wydarzeniu wezmą udział m.in.: Janusz Nawrat (Dyrektor Banku, CISO ,Departament Bezpieczeństwa Informacji i Systemów Informatycznych Raiffeisen Polbank), Edyta Zdziarska (Ekspert Analityk w Dziale Rozwiązań Korporacyjnych Pionu Business Intelligence, Asseco Poland), Iurii Khmelenko (Anti-Fraud Project Manager , Alfa-Bank Ukraine) oraz Adrian Witkowski (Compliance Manager w PayU odpowiadający za rynki Europy Środkowo-Wschodniej).

Uczestnicy – do kogo kierowana jest IV Konferencja?

IV Konferencja Zarządzania Ryzykiem Przestępstw Finansowych kierowana jest przede wszystkim do członków zarządu, dyrektorów departamentów ryzyka, dyrektorów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo oraz dyrektorów i menedżerów biur antyfraudowych.

Ponadto jest to doskonałe miejsce również dla pracowników Departamentów Ryzyka Operacyjnego i Kredytowego, pracowników departamentów Complianace, audytorów, pracowników departamentów płatności elektronicznych, dyrektorów IT, pracowników biur sprzedaży oraz prawników.

„IV Konferencja Zarządzania Ryzykiem Przestępstw Finansowych to doskonała okazja, by zdobyć cenną wiedzę od najlepszych ekspertów z całego świata. To też znakomita szansa na dyskusję oraz zacieśnienia relacji biznesowych. Niewątpliwą zaletą wydarzenia jest zaplanowany pokaz na żywo symulowanego ataku w serwisie transakcyjnym bankowości internetowej. Dzięki temu uczestnicy nie tylko dowiedzą się, co to oznacza w teorii, ale również będą mieli szansę doświadczyć tego w praktyce.” – komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Radisson Blu, Hotel Sobieski w Warszawie

plac Zawiszy 1, 02-025 Warszawa

Ceny od: 0 -

Organizator: Prestige Conferences

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: