Kongres Consumer Finance - 7/8 grudnia

Kongres Consumer Finance to spotkanie poświęcone sektorowi consumer finance, organizowane już od przeszło siedmiu lat. Dwudniowa konferencja poświęcona jest przedstawicielom rynku consumer finance oraz instytucjom współpracującym. Konferencja to przede wszystkim otwarta debata pomiędzy uczestnikami rynku, ale też wymiana informacji dotyczących aktualnych problemów w świecie consumer finance.

Kongres Consumer Finance - 7/8 grudnia

Prelegenci 7. edycji KCF

Grono tegorocznych prelegentów tworzyć będą m.in.: Mariusz Zabrocki (Dyrektor zarządzający, iwoca Poland), Alicja Kopeć (Członek Zarządu, Dyrektor Pionu Prawnego i Ładu Korporacyjnego, Provident Polska S.A.), Paweł Pawlukiewicz (Radca Prawny, Dyrektor Działu Prawnego, Członek Zarządu Aasa Polska), Marcin Czugan (Wiceprezes Zarządu, Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce),  Andrzej Reterski (Prezes Zarządu, Dom Finansowy QS).

Program Kongresu Consumer Finance

Wśród tematów tegorocznego Kongresu Consumer Finance znajduje się m.in. digitalizacja i technologie oraz ich wpływ na biznes consumer finance, rynek consumer finance i jego klienci, biznes odpowiedzialnie zrównoważony, PPK – nowy model oszczędzania w III filarze oraz otoczenie prawne sektora consumer finance i jego wpływ na uczestników rynku. Prelegenci odpowiedzą również na pytania dotyczące prognoz rynku consumer finance w 2020 roku oraz w perspektywie dalszych lat.

„Organizowany po raz 7. Kongres Consumer Finance pokazuje, że spotkanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem branży. Świadczy to również o bogatej stronie merytorycznej spotkania. W związku z tym jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy wesprzeć spotkanie naszym patronatem medialnym.” - komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Centrum Giełdowe S.A.

Książęca 4, 00-498 Warszawa

Ceny od: 0 -

Organizator: Gdańska Akademia Bankowa, KPF

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: