Targi Outsourcing Expo - 21 września

Outsourcing to powierzanie zewnętrznej firmie części obowiązków, zadań, funkcji czy procesów przedsiębiorstwa. Polska jest jednym z liderów europejskiego rynku outsourcingu, dlatego też Targi cieszą się dużym zainteresowaniem. To przede wszystkim doskonała okazja dla sektora MŚP, by poznać innowacyjne rozwiązania branży outsourcingu oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Targi Outsourcing Expo -  21 września

Charakter Targów Outsourcing Expo

Targi Outsourcing Expo przyjmą nie tylko charakter wystawienniczy, ale także edukacyjny i networkingowy. Jak podkreśla organizator, „głównym celem Targów Outsourcing Expo, oprócz prezentacji innowacyjnej oferty usług outsourcingowych, jest pomoc polskim przedsiębiorcom w bardziej efektywnym prowadzeniu biznesu poprzez dostarczanie im cennych kontaktów.“

Program Targów

Swoje usługi na targach zaprezentują firmy z branży outsourcingowej z 12 sektorów i 150 podsektorów, m.in. z obszaru HR, IT, księgowości i rachunkowości, doradztwa i konsultingu, zarządzania nieruchomościami, call center, księgowości/rachunkowości, TLS/usług kurierskich, wsparcia sprzedaży oraz marketingu.

Jednym z ciekawych wydarzeń Targów będzie Business Speed Dating, czyli szybkie, kilkuminutowe spotkania jeden do jednego, podczas których przedsiębiorcy będą mieli szansę w zwięzły sposób przedstawić swą działalność, ustalić zakres współpracy biznesowej oraz wymienić się kontaktami.

Odbędzie się także konferencja poświęcona przedsiębiorcom, która zostanie podzielona na cztery tematy: podatki, motywacja, innowacja oraz optymalizacja. Wśród licznego grona prelegentów znajdują się m.in: Krzysztof Brola (radca prawny, eksper w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu), Michał Leszek (twórca marki Kruger&Matz), Krystian Łatka i  dr Krzysztof Radzikowski – doradcy podatkowi Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i i Wspólnicy Sp. z o.o., Emilia Dąbrowska (przedstawiciel Pracuj.pl) oraz Marcin Sosnowski (Dyrektor Wykonawczy w Polskim Stowarzyszeniu Marketingu SMB).

„Outsourcing to bardzo ważna kwestia w rozwoju każdej firmy, która znacznie pomaga usprawnić zarządzanie przedsiębiorstwem. Targi dotyczące tej sfery to bardzo ciekawe i przydatne wydarzenie, dzięki któremu – być może – uda nam się nawiązać kolejne kontakty biznesowe i poznać nowe, innowacyjne usługi w obszarze outsourcingu.”- komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

PGE Narodowy

aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Ceny od: 30 PLN

Organizator: Icevents

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: