Targi Wierzytelności już 6 i 7 lutego w Warszawie

Targi Wierzytelności to największe spotkanie miłośników biznesu, usług i zarządzania. 6 oraz 7 lutego w Hotelu Regent w Warszawie najwięksi prelegenci poruszą tematy związane z branżą windykacyjną. Eksperci rozwieją wszelkie wątpliwości, a teoretycy dostarczą wiedzy z zakresu prawa.

Targi Wierzytelności już 6 i 7 lutego w Warszawie

Główny cel konferencji

Targi Wierzytelności to spotkanie, którego celem jest zestawienie wiedzy praktycznej z teoretyczną. Eksperci od zarządzania wierzytelnościami podczas paneli dyskusyjnych rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące nowinek w biznesie i prawie. Celem konferencji jest wsparcie małych przedsiębiorstw w realizacji projektów. Dzięki obecności najważniejszych znawców rynku oraz firm związanych z branżą egzekucyjną, powstanie możliwość do nawiązania współpracy z najbardziej liczącymi się podmiotami na rynku windykacyjnym w Polsce.

Targi Wierzytelności - dla kogo?

Wydarzenie odbywające się 6 i 7 lutego w Hotelu Regent skierowane jest do osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu windykacji. Uczestnicy paneli dyskusyjnych zapoznają się ze sposobami prawidłowego zarządzania wierzytelnościami oraz biznesem. Nie umknie uwadze nikogo dyskusja dotycząca prawa w działalności gospodarczej. Targi Wierzytelności to spotkanie dla ludzi łączących wiedzę, pasję i spotkania towarzyskie.

Tematy prelekcji podczas Targów Wierzytelności

Liczne prelekcje odbywające się podczas spotkania będą dotyczyły branży windykacyjnej. Główną debatę będzie stanowił blok zatytułowany: ”Zmiany prawa - szanse czy ryzyka dla rynku zarządzania wierzytelnościami”. Kolejne panele poruszą zagadnienia związane z ustawą o biurach informacji gospodarczej. Dostarczą teoretycznej wiedzy z zakresu roszczeń finansowych oraz zmian w obowiązującym nas prawie.

“W związku z ciągłym rozwojem rynku finansowego, coraz więcej przedsiębiorstw chce zgłębiać wiedzę z zakresu zarządzania kapitałem. Targi Wierzytelności będą dobrą okazją do zestawienia posiadanej wiedzy z nowinkami rynku windykacyjnego. Jako, że wiedza wymaga ciągłej aktualizacji, spotkanie z ekspertami może przynieść tylko sukces” - komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel Regent

ul. Belwederska 23, 01-000 Warszawa

Ceny od: 0 -

Organizator: BMS Group Sp. z o.o.

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: