XIII edycja Internet Banking Security już 28 sierpnia

Internet Banking Security to wydarzenie podczas którego grono profesjonalistów z branży usług finansowych podzielą się swą wiedzą i doświadczeniem na temat zapewniania bezpieczeństwa w bankowości internetowej i mobilnej. To także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń z gronem przedstawicieli sektora bankowego w Polsce oraz luźnego networkingu.

XIII edycja Internet Banking Security już 28 sierpnia

Tematyka konferencji

Podczas konferencji poruszonych zostanie pięć zagadnień: Bezpieczeństwo Bankowości Mobilnej i Internetowej, Rozwiązania IT – Rozwiązania IT zabezpieczające banki i pozabankowe instytucje finansowe, Biometria i nowe narzędzia silnego uwierzytelniania. Dyrektywa unijna PSD2, Fintech – mobile banking, e-banking, płatności online oraz Edukacja – jak edukować klientów, środowisko finansowe i innych interesariuszy.

Wśród prelegentów m.in.: Michał Macierzyński (Zastępca Dyrektora Centrum Bankowości Mobilnej i Internetowej, PKO Bank Polski), Cezary Piekarski (Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa, Bank Millennium), Rafał Gołębiowski (Security Officer w BNP Paribas) oraz Tadeusz Woszczyński (Country Manager, Hitachi Europe).

Informacje dodatkowe

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli wyższego i średniego szczebla firm z branży finansowej i bankowej, pracowników departamentów bankowości elektronicznej, oficerów bezpieczeństwa, kierowników działów IT, osób odpowiedzialnych za zarządzanie zmianami, dobór rozwiązań i technologii służących optymalizacji procesów zachodzących w organizacji finansowej, członków Zarządu, dyrektorów, doradców Zarządu ds. IT, analityków, członków i kierowników zespołów oraz przedstawicieli banków i dostawców rozwiązań informatycznych dla sektora bankowego.

„Zapewnienie bezpieczeństwa w sieci to nie tylko domena bankowości internetowej i mobilnej. Tyczy się to całego sektora finansowego, w tym również rynku pożyczek online. Myślę, że poprzez udział w tym wydarzeniu, zasięgniemy kilku cennych porad i wyniesiemy wiedzę przydatną również dla sektora pozabankowego.”- komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel Mazurski Raj

Ul. Piaski 5 , 12-220 Ruciane Nida

Ceny od: 1899 PLN

Organizator: GigaCon

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: