Kredyt gotówkowy - Smartney

Kwota kredytu 3000
Okres kredytu 12 mies.
Min. kwota 3000, max kwota: 60000. RRSO: 14.69. okres spłaty od 24 do 72 miesięcy

Koszty kredytu gotówkowego w Smartney

Oprocentowanie kredytu: 7.000 %
Prowizja: 8.99 - 9.00 %
Koszt: 1 939,94 zł
Ubezpieczenie : Nie
RRSO: 14.69 %
Wysokość raty: 411,66 zł
weź kredyt

Min. kwota 3000, max kwota: 60000. RRSO: 14.69. okres spłaty od 24 do 72 s

Kredyt gotówkowy - Smartney - podstawowe informacje

Smartney jest firmą należącą do francuskiej Grupy Oney Bank, działającej na rynku już od 35 lat. Kredytodawca w swojej ofercie posiada atrakcyjne kredyty konsumenckie, które udzielane są na korzystnych warunkach. Największym atutem kredytu gotówkowego w tej firmie jest niewątpliwie bardzo szybki proces kredytowy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego sposobu weryfikacji danych o klientach, czas wydania decyzji ograniczony jest do minimum.

Smartney stawia na nowoczesność również przy przelewach, które dokonywane są poprzez system ekspresowych transferów środków finansowych DotPay. Na tle konkurencji ta firma wyróżnia się tym, że nie dzieli swoich klientów na stałych i nowych. Także ci, którzy biorą kredyt w tej firmie pierwszy raz, mogą ubiegać się o najwyższą dostępną kwotę - 60 000 zł.

Wypłata Wypłata online w kilka minut (maksymalnie 30) - system szybkich przelewów DotPay
Zawarcie umowy Poprzez dowolne urządzenie z dostępem do Internetu i przeglądarki internetowej. Składanie wniosku online.
Akceptowane źródła dochodu Umowa o pracę
Umowa na czas określony
Umowa zlecenie
Umowa o dzieło
Emerytura, renta
Dochody z najmu i działalności gospodarczej
Aktualne promocje Pierwszy kredyt na maksymalną kwotę
Wiek Od 25 do 70 lat
Zalety oferty Możliwość zaciągnięcia kredytu całkowicie online
Elastyczne warunki dopasowane do potrzeb
Błyskawiczna wypłata gotówki
Cechy kredytu Koszty kredytu zmienne w zależności od wybranej oferty
Szybki proces udzielenia pieniędzy
Na dowolny cel
Maksymalna kwota przy pierwszym kredycie
Wcześniejsza spłata (opcjonalnie)

Wymagania kredytu w Smartney

Smartney umożliwia zaciągnięcie kredytu szerokiemu gronu klientów - nie stawia wymagań trudnych do spełnienia. O kredyt konsumencki może wnioskować każda osoba, która spełnia poniższe warunki:

 • Wiek od 23 do 70 lat.
 • Stałe źródło dochodu (forma dowolna).
 • Odpowiednia zdolność kredytowa.
 • Dowód osobisty.
 • Pozytywna historia kredytowa.
 • Polskie obywatelstwo i adres zameldowania na terenie kraju.
 • Numer telefonu komórkowego.
 • Rachunek bankowy.
Wiek od 25 do 75
Dowód osobisty
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Kredyt gotówkowy - Smartney - o co zapyta konsultant?

O kredyt gotówkowy w Smartney można ubiegać się wygodnie przez Internet. W tym celu należy wypełnić formularz online, w którym podamy niezbędne do udzielenia kredytu dane. Smartney wymaga podania następujących informacji:

 • imię i nazwisko,
 • numer PESEL,
 • numer telefonu i rachunku bankowego,
 • źródło i wysokość dochodów,
 • obecne zadłużenia,
 • adres e-mail.

Jak otrzymać Kredyt gotówkowy - Smartney

Kredyt gotówkowy w Smartney przyznawany jest jedynie zarejestrowanym klientom (rejestracja odbywa się przy pierwszym kredycie), przez wypełnienie wniosku na stronie internetowej kredytodawcy. Wniosek można złożyć za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego, strona jest przystosowana do wyświetlania na ekranach smartfonów. Weryfikacja tożsamości i zdolności kredytowej odbywa się przez aplikację Kontomatik, która wykorzystuje dane na temat dochodów z rachunku osobistego oraz w oparciu o dane z baz dłużników. Aby dostać kredyt w Smartney:

 1. Przygotuj wszystkie niezbędne dane i dowód osobisty.
 2. Ustal kwotę i liczbę rat kredytu.
 3. Wypełnij wniosek.
 4. Wybierz metodę weryfikacji.
 5. Po zawarciu umowy pieniądze zostaną przelane na konto nawet w kilka minut.

Zaciągnięcie kredytu w Smartney odbywa się całkowicie przez Internet. Założenie konta i wypełnienie wniosku zajmuje niewiele czasu. Automatyczna weryfikacja i sprawna analiza przesłanych informacji skutkuje błyskawicznym procesem pożyczkowym. Podjęcie decyzji pożyczkowej następuje chwilę po przesłaniu wniosku. Pieniądze z przyznanego kredytu przelewane są nawet w kilka minut.

Kredyt gotówkowy - Smartney - charakterystyka

Smartney posiada w swojej ofercie dwa główne rodzaje kredytów gotówkowych, które różnią się okresem spłaty i kwotą. Co więcej, przy wyborze konkretnej oferty danego zobowiązania klienci mogą dopasować dodatkowo warunki kredytu do swoich potrzeb i możliwości.

Smartney proponuje dwa rodzaje kredytów, których głównymi różnicami są dostępne kwoty i okres kredytowania. Są to:

 • Kredyt gotówkowy “Korzystny” - od 3 000 do 50 000 zł na okres od 6 do 50 miesięcy.
 • Kredyt gotówkowy “Nowoczesny” - od 5 000 zł do 60 000 zł na okres od 51 do 60 miesięcy.

Kredyt gotówkowy “Korzystny” można zaciągnąć na kwotę od 3 000 do 50 000 złotych na okres od 6 do 50 miesięcy. Przy zobowiązaniu na kwotę 5 000 zł i okres 21 miesięcy rata kredytu będzie wynosiła już 302,41 zł (RRSO - 30,36%, odsetki - 412,41 zł, prowizja - 950 zł) Całkowita kwota do zapłaty to 6 362,41 zł.

Kredyt gotówkowy z oferty “Nowoczesny” to zobowiązanie, które można zaciągnąć na kwotę od 5 000 do 60 000 zł na okres od 51 do aż 60 miesięcy. Przy kwocie wnioskowania w wysokości 40 000 zł na 60 miesięcy przewidywana rata wyniesie 939,08 zł (RRSO - 15,28%, prowizja - 7200 zł, odsetki - 9 267,54 zł). Całkowita kwota do zapłaty to 56 467,54 zł.

Kredyt gotówkowy w Smartney - aktualne promocje

Smartney dla wszystkich nowych klientów przygotował specjalną ofertę. Przy pierwszym zaciągniętym kredycie nie obowiązuje kwota maksymalna udzielonej gotówki. W związku z tym każdy pożyczkobiorca może wziąć kredyt na kwotę aż 60 000 zł i na okres spłaty od 51 do 60 miesięcy. Wnioskując o maksymalną kwotę z 60 miesięcznym okresem kredytowym RRSO wynosi 15,28%, miesięczna rata wyniesie jedynie 1 408,62 zł, a wartość prowizji osiągnie 18%.

Dodatkowo Smartney udostępnia kody rabatowe, które zmniejszają koszty pożyczki. Wystarczy dobrze poszukać, a z pewnością uda się nam znaleźć kod w Internecie. W kwietniu 2021, specjalny kod rabatowy obniża prowizję o 11%!

Ubezpieczenie w Kredyt gotówkowy - Smartney

Kredyt gotówkowy to poważne zobowiązanie. Przy wyborze konkretnej oferty należy kierować się zdrowym rozsądkiem i odpowiedzialnością. Smartney doskonale zdaje sobie z tego sprawę i w trosce o przyjazną relację ze swoimi klientami przygotował zabezpieczenie tej formy finansowania. Każda osoba, której zostanie przyznany kredyt w tej firmie (bez względu na kwotę i okres spłaty), nie ponosi żadnych kosztów z tytułu ubezpieczenia kredytu.

Kredytodawca nie oferuje płatnych usług związanych z ubezpieczeniem. Ich mocną stroną są natomiast przejrzyste warunki umów i atrakcyjne oferty kredytów (w tym maksymalna dostępna kwota dla nowych klientów .

Wady i zalety Kredyt gotówkowy - Smartney

Smartney posiada w ofercie elastyczne kredyty gotówkowe w dwóch wariantach. Każdy z nich charakteryzują określone “widełki” stworzone w taki sposób, aby warunki zobowiązania były jak najbardziej korzystne dla klientów (np. niskie oprocentowanie).

Niewątpliwą zaletą jest tutaj jeden z najszybszych na rynku procesów kredytowych. Dzięki zautomatyzowanemu systemowi weryfikacji zdolności i historii kredytowej klienta, przelew pieniędzy z kredytu jest jeszcze szybszy.

Co więcej, Smartney korzysta z nowoczesnej formy przelewów za pośrednictwem DotPay, co gwarantuje błyskawiczne pojawienie się gotówki na koncie kredytobiorcy. Należy także zwrócić uwagę na to, że firma udzielająca kredytu nie dzieli klientów na starych i nowych - każdy może wnioskować o maksymalną kwotę 60 000 zł.

Z drugiej strony Smartney ustalił dość wysoką granicę wieku, uprawniającą do ubiegania się o kredyt gotówkowy. W przypadku tej firmy wynosi ona 23 lat.

Dodatkowo może zniechęcać stosunkowo restrykcyjne podejście do weryfikacji danych w bazach dłużników. Smartney korzysta z BIG, KRD, KBIG, CRIF i BIK. Każda nieterminowa spłata zobowiązań może negatywnie wpłynąć na ostateczną decyzję kredytodawcy.

Zalety:

 • możliwość uzyskania maksymalnej kwoty kredytu przy pierwszym zobowiązaniu;
 • szybki przelew kwoty kredytu (maksymalnie 30 minut);
 • długi okres spłaty (do 5 lat);
 • brak obowiązku ubezpieczenia;
 • dowód osobisty jedynym wymaganym dokumentem;
 • wnioskowanie o kredyt całkowicie online;
 • brak obowiązku posiadania żyranta;
 • szybka weryfikacja danych o kliencie.

Wady:

 • weryfikacja w bazach dłużników,
 • minimalny wymagany wiek - 23 lat.

Kredyt gotówkowy - Smartney - podsumowanie

Smartney posiada w swojej ofercie kredyty gotówkowe nawet do 60 000 złotych. Okres kredytowania wynosi maks. 60 miesięcy. Gotówkę w Smartney może otrzymać każdy, kto ma od 23 do 70 lat oraz kto posiada odpowiednią zdolność kredytową. Kredyt gotówkowy w tej firmie można wziąć pod warunkiem posiadania pozytywnej historii kredytowej i stałego, legalnego źródła dochodów z umowy o pracę, umowy o dzieło, zlecenie, emerytury, renty czy dochody z najmu i działalności gospodarczej.

 • Oprocentowanie kredytu wynosi 10 proc.
 • Okres kredytowania może wynosić do 60 miesięcy. Warunkiem jest minimalna kwota kredytu w wysokości 5 000 zł.
 • Umowa o kredyt zawierana jest wyłącznie poprzez formularz elektroniczny na stronie głównej kredytodawcy.
 • Smartney oferuje dodania karty kredytowej do profilu klienta.
 • Możliwość skorzystania z maksymalnej kwoty kredytu za pierwszym razem.
 • Kredytodawca uwzględnia różne formy zatrudnienia ze stałym źródłem dochodów.
weź kredyt

Dodaj opinię o Kredyt gotówkowy - Smartney

 ######  #######  #######   ###   ###### 
##  ## ##   ## ##   ##  ## ##  ##  ## 
##    ##   ## ##   ## ##  ## ##    
##    ##   ## ##   ## ##   ## ##    
##    ##   ## ## ## ## ######### ##    
##  ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
 ######  #######  ##### ## ##   ## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kredyt gotówkowy - Smartney

Opinia o Kredyt gotówkowy - Smartney od Lilka 2021-01-26 14:09:22 #5493
Bardzo pozytywnie oceniam moją pożyczkę w Smartney. Super obsługa, super cennik, super firma pozyczkowa!
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy - Smartney od Witek 2021-01-03 19:58:20 #5367
Genialna firma pożyczkowa, która ma super ofertę, mega cennik i turbo obsługe- serdecznie polecam kredyty gotówkowe w Smartney- lepiej niż w każdym banku!
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy - Smartney od Roma 2020-10-19 15:38:12 #5005
Dla mnie ważne było to, że nie mają obowiązkowego ubezpieczenia! Dlaczego to dla mnie ważne? Bo to dodatkowe koszta! A ubezpieczenia powinny być naszą decyzją- czy bierzemy na siebie ryzyko czy nie! Proste.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy - Smartney od Kama 2020-10-12 13:05:33 #4985
Nie trzeba posiadać żyranta!!! To duży plus i to wyróżnia ten bank spośród innych banków.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy - Smartney od Zigi 2020-06-29 00:08:24 #4773
Na pewno duzym plusem jest CZAS oczekiwania na pieniadze- bo jednak formalnosci jest malo, a to przyspiesza caly proces!
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy - Smartney od Angi 2020-03-04 22:10:48 #4533
W moijej opinii było drogo i ja na kredyt u nich się nie zdecydowałem, ale wiadomo- to nie znaczy, że wam ich oferta nie podpasuje.
Odpowiedz

Zobacz także:

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas
4.5
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy Citi Handlowy
5
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska
4.5
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy - Smartney
4
weź kredyt
Dodaj do porównania