Kredyt gotówkowy - Smartney

Kwota kredytu 1000
Okres kredytu 12 mies.
Min. kwota 1000, max kwota: 60000. RRSO: 14.69. okres spłaty od 24 do 60 miesięcy

Koszty kredytu gotówkowego w Smartney

Oprocentowanie kredytu: 10.000 %
Prowizja: 8.99 - 9.00 %
Koszt: 2 758,46 zł
Ubezpieczenie : Nie
RRSO: 14.69 %
Wysokość raty: 479,87 zł
weź kredyt

Min. kwota 1000, max kwota: 60000. RRSO: 14.69. okres spłaty od 24 do 60 s

Kredyt gotówkowy - Smartney - podstawowe informacje

Smartney jest firmą należącą do francuskiej Grupy Oney Bank, działającej na rynku już od 35 lat. Kredytodawca w swojej ofercie posiada atrakcyjne kredyty konsumenckie, które udzielane są na korzystnych warunkach. Największym atutem, jeśli chodzi o tę firmę, jest niewątpliwie bardzo szybki proces kredytowy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego sposobu weryfikacji danych o klientach, czas wydania decyzji w sprawie zobowiązania ograniczony jest do minimum. Smartney na nowoczesność stawia również przy przelewach, które dokonywane są poprzez system ekspresowych transferów środków finansowych DotPay. Na tle konkurencji ta firma wyróżnia się tym, że nie dzieli swoich klientów na stałych i nowych. Także ci, którzy biorą kredyt w tej firmie pierwszy raz, mogą ubiegać się o najwyższą dostępną kwotę - 60 000 zł.

Wypłata Wypłata online w kilka minut (maksymalnie 30) - system szybkich przelewów DotPay
Zawarcie umowy Poprzez dowolne urządzenie z dostępem do internetu i przeglądarki internetowej. Składanie wniosku online.
Akceptowane źródła dochodu Umowa o pracę
Umowa na czas określony
Umowa zlecenie
Umowa o dzieło
Emerytura, renta
Dochody z najmu i działalności gospodarczej
Aktualne promocje Pierwszy kredyt na maksymalną kwotę
Wiek Od 25 do 70 lat
Zalety oferty Możliwość zaciągnięcia kredytu całkowicie online
Elastyczne warunki dopasowane do potrzeb
Błyskawiczna wypłata gotówki
Cechy kredytu Koszty kredytu zmienne w zależności od wybranej oferty
Szybki proces udzielenia pieniędzy
Na dowolny cel
Maksymalna kwota przy pierwszym kredycie
Wcześniejsza spłata (opcjonalnie)

Wymagania kredytu w Smartney

Smartney umożliwia zaciągnięcie kredytu szerokiemu gronu klientów, więc nie stawia przed nimi wygórowanych wymagań. Maksymalna kwota kredytu to 60 000 zł. Do ubiegania się o niego wystarczy mieć:

 • Wiek od 25 do 70 lat.
 • Stałe źródło dochodu (forma dowolna).
 • Odpowiednią zdolność kredytową.
 • Dowód osobisty.
 • Pozytywną historię kredytową.
 • Polskie obywatelstwo i adres zameldowania na terenie kraju.
 • Numer telefonu komórkowego.
 • Rachunek bankowy.
Wiek od 25 do 75
Dowód osobisty
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Kredyt gotówkowy - Smartney - o co zapyta konsultant?

Starając się o kredyt w Smartney przez formularz online, będziesz musiał wprowadzić wszelkie niezbędne dane. Dzięki temu zostanie szybko oceniona zdolność kredytowa, poprzez zautomatyzowany analizy danych o kliencie. Będą to informacje takie jak:

 • imię i nazwisko,
 • numer PESEL,
 • numer telefonu i rachunku bankowego,
 • źródło i wysokość dochodów,
 • obecne zadłużenia,
 • adres e-mail.

Jak otrzymać Kredyt gotówkowy - Smartney

Kredyt gotówkowy w Smartney przyznawany jest jedynie przez założenie konta i wypełnienie wniosku na stronie kredytodawcy. Do tego można użyć urządzenia mobilnego i każdego innego z dostępem do internetu oraz przeglądarki internetowej. Weryfikacja zdolności kredytowej możliwa jest poprzez wyrażenie zgody na sprawdzenie historii finansowej w bazach dłużników lub przez udostępnienie informacji na jej temat, które znajdują się na naszym rachunku bankowym. Znacznie skraca to proces ubiegania się o pieniądze. Aby dostać kredyt w Smartney:

 1. Przygotuj wszystkie niezbędne dane i dowód osobisty.
 2. Ustal kwotę i liczbę rat kredytu.
 3. Uzupełnij wniosek.
 4. Wybierz metodę weryfikacji.
 5. Po zawarciu umowy pieniądze zostaną przelane na konto nawet w kilka minut.

Smartney posiada w swojej ofercie dwa główne rodzaje kredytów gotówkowych, które różnią się okresem spłaty i kwotą. Co więcej, przy wyborze konkretnej oferty danego zobowiązania klienci mogą dopasować dodatkowo warunki kredytu do swoich potrzeb i możliwości.

Zaciągnięcie kredytu w Smartney odbywa się przez internet. Założenie konta i wypełnienie wniosku zajmuje niewiele czasu. Automatyczna weryfikacja i sprawna analiza przesłanych informacji skutkuje błyskawicznym procesem pożyczkowym. Podjęcie decyzji pożyczkowej następuje chwilę po przesłaniu wniosku. Przyznane pieniądze przelewane są nawet w kilka minut.

Kredyt gotówkowy - Smartney - charakterystyka

Smartney może pochwalić się ofertą elastycznych kredytów gotówkowych przez internet. Są to:

 • Kredyt gotówkowy “Korzystna” - od 1 000 do 50 000 zł na okres od 12 do 50 miesięcy.
 • Kredyt gotówkowy “Nowoczesna” - od 5 000 zł do 60 000 zł na okres od 51 do 60 miesięcy.

Kredyt gotówkowy “Korzystna” można zaciągnąć na kwotę od 1 000 do 50 000 złotych na okres od 12 do 50 miesięcy. Przy zobowiązaniu na kwotę 5 000 zł i okres 38 miesięcy rata kredytu będzie wynosiła już 169,46 zł (RRSO -17,63%, odsetki - 941,18 zł, prowizja - 500 zł) Całkowita kwota do zapłaty to 6441,18.

Kredyt gotówkowy z oferty “Nowoczesna” to zobowiązanie, które można zaciągnąć na kwotę od 5 000 do 60 000 zł na okres od 51 do aż 60 miesięcy. Przy kwocie wnioskowania w wysokości 40 000 zł na 60 miesięcy przewidywana rata wyniesie 926,37 zł (RRSO - 14,69%, prowizja - 3 600 zł, odsetki - 12 001,54 zł). Całkowita kwota do zapłaty to 55 601,54 zł

O elastyczny kredyt gotówkowy w Smartney można ubiegać się przez internet, gdzie jego maksymalna kwota to 60 000 zł. Najdłuższy możliwy okres kredytowania to 60 miesięcy, dla każdego kredytu w kwocie równej bądź większej niż 5 000 zł.

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy - aktualne promocje

Smartney dla wszystkich nowych klientów przygotował specjalną ofertę. Przy pierwszym zaciągniętym kredycie nie obowiązuje kwota maksymalna udzielonej gotówki. W związku z tym każdy pożyczkobiorca może wziąć kredyt na kwotę aż 60 000 zł i na okres spłaty od 51 do 60 miesięcy. Co więcej, przy wyborze tej oferty obowiązuje stosunkowo niskie RRSO na poziomie 14,69 proc., miesięczna rata wyniesie jedynie 1 389,56 zł, a wartość prowizji osiągnie 9 proc.

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego w Kredyt gotówkowy - Smartney

Kredyt gotówkowy to poważne zobowiązanie. Przy wyborze konkretnej oferty należy kierować się zdrowym rozsądkiem i odpowiedzialnością. Smartney doskonale zdaje sobie z tego sprawę i w trosce o przyjazną relację ze swoimi klientami przygotował zabezpieczenie tej formy finansowania. Każda osoba, której zostanie przyznany kredyt w tej firmie (bez względu na kwotę i okres spłaty), nie ponosi żadnych kosztów z tytułu ubezpieczenia kredytu.

Kredytodawca nie oferuje płatnych usług związanych z ubezpieczeniem. Ich mocną stroną są natomiast przejrzyste warunki umów i atrakcyjne oferty kredytów (w tym maksymalna dostępna kwota dla nowych klientów

Wady i zalety Kredyt gotówkowy - Smartney

Smartney posiada w ofercie elastyczne kredyty gotówkowe w dwóch wariantach. Każdy z nich charakteryzują określone “widełki” stworzone w taki sposób, aby warunki zobowiązania były jak najbardziej korzystne dla klientów (np. niskie oprocentowanie).

Niewątpliwą zaletą jest tutaj jeden z najszybszych na rynku procesów kredytowych. Dzięki zautomatyzowanemu systemowi weryfikacji zdolności i historii kredytowej klienta, możliwe staje się jeszcze szybsze przelanie pieniędzy.

Co więcej, Smartney korzysta z nowoczesnej formy przelewów za pośrednictwem DotPay, co gwarantuje błyskawiczne pojawienie się gotówki na koncie kredytobiorcy. Należy także zwrócić uwagę na to, że firma udzielająca kredytu nie dzieli klientów na starych i nowych - każdy może wnioskować o maksymalną kwotę 60 000 zł.

Z drugiej strony Smartney ustalił dość wysoką granicę wieku, uprawniającą do ubiegania się o kredyt gotówkowy. W przypadku tej firmy wynosi ona 25 lat.

Dodatkowo może zniechęcać stosunkowo restrykcyjne podejście do weryfikacji danych w bazach dłużników. Smartney korzysta z BIG, KRD, KBIG, ZBP, CRIF i BIK. Każda nieterminowa spłata zobowiązań może negatywnie wpłynąć na ostateczną decyzję kredytodawcy.

 •  

Zalety:

 • możliwość uzyskania maksymalnej kwoty kredytu przy pierwszym zobowiązaniu;
 • szybkie przelanie kwoty kredytu (maksymalnie 30 minut);
 • długi okres spłaty (do 5 lat);
 • brak obowiązku ubezpieczenia;
 • dowód osobisty jedynym wymaganym dokumentem;
 • wnioskowanie o kredyt całkowicie online;
 • brak obowiązku posiadania żyranta;
 • szybka weryfikacja danych o kliencie.

Wady:

 • wykazanie pozytywnej zdolności kredytowej;
 • przelew weryfikacyjny;
 • minimalny wymagany wiek - 25 lat.

Dodaj opinię o Kredyt gotówkowy - Smartney

##   ## ####### ######## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##    ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##    ##   ##  ## ##  
##   ## ##   ## ######  ##   ##  ###  
 ##  ## ##   ## ##    ##   ##  ## ##  
 ## ##  ##   ## ##    ##   ## ##  ## 
  ###   ####### ##    ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kredyt gotówkowy - Smartney

Opinia o Kredyt gotówkowy - Smartney od Lilka 2021-01-26 14:09:22 #5493
Bardzo pozytywnie oceniam moją pożyczkę w Smartney. Super obsługa, super cennik, super firma pozyczkowa!
Opinia o Kredyt gotówkowy - Smartney od Witek 2021-01-03 19:58:20 #5367
Genialna firma pożyczkowa, która ma super ofertę, mega cennik i turbo obsługe- serdecznie polecam kredyty gotówkowe w Smartney- lepiej niż w każdym banku!
Opinia o Kredyt gotówkowy - Smartney od Roma 2020-10-19 15:38:12 #5005
Dla mnie ważne było to, że nie mają obowiązkowego ubezpieczenia! Dlaczego to dla mnie ważne? Bo to dodatkowe koszta! A ubezpieczenia powinny być naszą decyzją- czy bierzemy na siebie ryzyko czy nie! Proste.
Opinia o Kredyt gotówkowy - Smartney od Kama 2020-10-12 13:05:33 #4985
Nie trzeba posiadać żyranta!!! To duży plus i to wyróżnia ten bank spośród innych banków.
Opinia o Kredyt gotówkowy - Smartney od Zigi 2020-06-29 00:08:24 #4773
Na pewno duzym plusem jest CZAS oczekiwania na pieniadze- bo jednak formalnosci jest malo, a to przyspiesza caly proces!
Opinia o Kredyt gotówkowy - Smartney od Angi 2020-03-04 22:10:48 #4533
W moijej opinii było drogo i ja na kredyt u nich się nie zdecydowałem, ale wiadomo- to nie znaczy, że wam ich oferta nie podpasuje.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania