Kredytmarket

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 30000
Okres pożyczki 5 mies.

Koszty pożyczki w Kredytmarket

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 10000 zł, maksymalna 50000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 3-6 miesięcy. Dla kwoty 10000 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 10000 zł


Kredytmarket udziela pożyczek przedsiębiorcom, którzy potrzebują wsparcia finansowego. Oferuje znacznie lepsze warunki niż instytucje pozabankowe, ale w odróżnieniu od nich - nie wymaga stosu dokumentów.

 • Kredytmarket udziela zastrzyku finansowego na dowolne cele przedsiębiorstwa.
 • Opinie na temat Kredytmarket wskazują, że jest to sprawdzony pożyczkodawca. Klienci cenią szybki proces wnioskowania.
 • Instytucja pozabankowa szybko udziela decyzji co do złożonego wniosku. Wystarczy tylko określić, jakiej kwoty potrzebujemy i kiedy zamierzamy ją spłacić, a następnie aplikować o pożyczkę, bez zbędnych zaświadczeń i sprawozdań.
 • Główną ofertą firmy są pożyczki dla firm do 50000 zł na okres 6 miesięcy
 • Zaletą firmy Kredytmarket jest wysoka kwota kredytu, a wadą - konieczność prowadzenia działalności przez 24 miesiące.

Kredytmarket opinie

Kredytmarket to sprawdzona platforma finansowa, gwarantująca znacznie lepsze warunki niż tradycyjne instytucje. Dlatego z usług pożyczkodawcy chętnie korzystają przedsiębiorcy potrzebujący dodatkowej gotówki na rozwój swojego biznesu.

 • „Trudne do zrealizowania formalności skutecznie odstraszały mnie od wzięcia kredytu na firmę w banku. Na szczęście trafiłem na ofertę Kredytmarket i szybko otrzymałem pieniądze na dalsze prowadzenie działalności” - Marek
 • „Kredyty bankowe nie spełniały moich oczekiwań. Nie dość, że musiałem dostarczać multum dokumentów, to i tak decyzja co do dofinansowania mojej firmy nie była pewna. Dlatego skorzystałem z oferty Kredytmarket. To szybki, solidny i sprawdzony kredytodawca” - Krzysztof
 • „Pieniądze na firmę? Tylko w Kredytmarket. Polecam” - Anna

więcej opinii

Wady i zalety oferty Kredytmarket:

Zalety:

 • Wysoka kwota kredytu – maksymalne wsparcie finansowe wynosi 50 000 zł
 • Dowolny cel kredytu
 • Możliwość starania się kredyt nawet przez jednoosobowe działalności gospodarcze
 • Formalności ograniczone do minimum
 • Jasne warunki pożyczania i przejrzyście określone koszty
 • Brak zaświadczeń i poręczeń
 • Zapewnienie bezpieczeństwa danych klientów przez korzystanie z szyfrowanych połączeń
 • Kredytmarket jest tworzony przez profesjonalistów finansowych, którzy gwarantują najwyższej jakości ofertę

Wady:

 • Konieczność weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej oraz w Biurach Informacji Gospodarczej
 • Krótki okres kredytowania – maksymalnie 6 miesięcy
 • Konieczność posiadania 24-miesięcznej historii prowadzenia biznesu

Wady i zalety oferty Kredytmarket podsumowanie

Kredytmarket to bezpieczna i sprawdzona platforma finansowa. Udziela kredytów na korzystnych warunkach, gwarantując przedsiębiorcom niezbędne wsparcie dla ich budżetu. Znając wady i zalety oferty, w pełni świadomie podpiszemy umowę i będziemy mogli przeznaczyć pieniądze na założone przez nas cele.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Kredytmarket krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę kredytu
 2. Złóż wniosek
 3. Oczekuj na przelew

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Kredytmarket:

Czas prowadzenia działalności min 24 miesięcy
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Kredytmarket kieruje swoją ofertę do rzetelnych przedsiębiorców. Stara się, aby proces pożyczania był wygodny i dawał szansę szybkiego uzyskania niezbędnych środków. Jeśli chcesz otrzymać niezbędną gotówkę, powinieneś:

 • Określić kwotę, jakiej potrzebuje twoja firma
 • Złożyć wniosek
 • Poczekać na decyzję

Pierwszym krokiem jest zatem wybór kwoty, która będzie w stanie pokryć potrzeby naszej działalności. Na pewno doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wysoka suma jest nam niezbędna. Kredytmarket gwarantuje kredyt w wysokości od 10 000 do nawet 50 000 zł. Okres na jego uregulowanie wynosi od 3 do 6 miesięcy. Jeśli staramy się o maksymalną kwotę, powinniśmy zdecydować się na dłuższy termin spłaty. Dzięki temu nie będziemy mieli trudności, aby uiszczać raty zgodnie z otrzymanym od instytucji harmonogramem. Wszelkie opóźnienia wiążą się z kolejnymi kosztami i innymi konsekwencjami, do których lepiej jest nie dopuścić.

W drugim kroku składamy wniosek o kredyt. Kredytmarket minimalizuje konieczne do spełnienia formalności. Nie potrzeba bilansów ani innych oświadczeń, których uzyskanie wymagałoby od nas poświęcenia dodatkowego czasu. Wystarczy NIP, dowód osobisty, telefon komórkowy oraz adres e-mail. Po złożeniu formularza musimy zalogować się na swój rachunek bankowy albo na konto Allegro, aby potwierdzić swoje dane.

Ostatnim etapem jest analiza naszego wniosku przez platformę finansową. Jeśli nasza aplikacja zostanie pozytywnie zweryfikowana, Kredytmarket podpisuje z nami umowę. Następnie zaś wypłaca środki, o które się staraliśmy. Pożyczanie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Jeśli nie znaleźliśmy wszystkich potrzebnych informacji, które pozwolą nam w pełni świadomie starać się o kredyt, powinniśmy podjąć kontakt z konsultantami Kredytmarket. Z doradcami firmy można porozmawiać dzwoniąc na podany na stronie numer bądź pisząc e-maila. Wszelkie szczegóły powinniśmy jednak bez trudu znaleźć na portalu instytucji, która skrupulatnie zaprezentowała swoją ofertę. Najważniejsze jest zaznajomienie się z kosztami, które decydują o wysokości ostatecznej kwoty do spłaty. Można je poznać, wybierając na suwakach potrzebną sumę i czas, w jakim zamierzamy ją uregulować. Obok suwaków znajdziemy dokładne informacje na temat odsetek, prowizji i RRSO, czyli Rocznej Rzeczywistej Stopy Oprocentowania.


Rodzaje pożyczek w Kredytmarket

Oferta Kredytmarket:

 • Kredyt na biznes

Kredytmarket to nowoczesna platforma finansowa, której głównym punktem oferty jest kredyt dla firm. Platforma została stworzona przez przedsiębiorców, którzy doskonale znają potrzeby osób prowadzących działalność i wiedzą, jak skutecznie pomóc im w rozwoju ich biznesu. Szczególnie, że tradycyjne finansowanie nie jest łatwo uzyskać. Banki stawiają wymogi trudne do spełnienia. W dodatku proces starania się o pieniądze w tradycyjnych instytucjach bankowych jest czasochłonny i wiąże się z koniecznością dostarczania różnego rodzaju zaświadczeń. Kredyt na biznes w Kredytmarket pozwala szybko i wygodnie ubiegać się o dodatkową gotówkę. Pożyczka na wsparcie działalności może wynosić od 10 000 do nawet 50 000 zł. Kwotę należy spłacić w terminie od 3 do 6 miesięcy. Cały proces starania się o pomoc dla naszego budżetu odbywa się w sieci. Jedynym wymogiem Kredytmarket jest zweryfikowanie naszych danych przez logowanie się na konto bankowe bądź na konto Allegro. Dzięki temu pożyczkodawca, z oferty którego korzystamy, otrzymuje niezbędne informacje do analizy naszego wniosku. Dowiaduje się, jakie są nasze przychody i koszty bądź jaki poziom sprzedaży określa naszą działalność. Co istotne, Kredytmarket sprawdza klientów w Biurze Informacji Kredytowej oraz Biurach Informacji Gospodarczej. Brak historii kredytowej nie skreśla nas jednak z możliwości skorzystania z zaprezentowanej oferty.

Z kredytu dla biznesu mogą korzystać nawet jednoosobowe działalności gospodarcze. Wymagane są 24 miesiące historii działalności oraz – tak jak wspomniano – konto bankowe bądź konto w serwisie Allegro.


Kredytmarket - koszty

3miesięcy 6miesięcy
10000zł - -
50000zł - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Kredytmarket - dane firmy:

Kapitał zakładowy
600 000
KRS
0000598422
NIP
5252644811
REGON
363619770

Dane kontaktowe:

Polska Platforma Kredytowa S.A.

ul. Bonifraterska17
00-203 Warszawa

e-mail: pomoc@kredytmarket.com

telefon: 22 102 15 35

www: kredytmarket.com

serwisy społecznościowe:  

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Kredytmarket

Kredytmarket jest platformą finansową oferującą kredyty na biznes. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, pozwala szybko i bezpiecznie uzyskać niezbędną kwotę, którą możemy wykorzystać na dalszy rozwój firmy. Finansowaniem kredytów zajmują się inwestorzy, którzy doskonale znają potrzeby polskich przedsiębiorców i gwarantują im najlepszą propozycję finansowania budżetu.

Kredytmarket gwarantuje pożyczki na dowolny cel, których wysokość sięga nawet 50 000 zł. Najważniejszym atutem oferty są proste zasady i w pełni internetowy proces starania się o wsparcie dla budżetu. Korzystne warunki udzielanych kredytów sprawiają, że to wybijająca się na rynku oferta. Wysokość RRSO, czyli Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania wynosi 12 bądź 15 %. Kiedy złożymy wniosek, na decyzję czekamy maksymalnie 15 minut.

Starając się o kredyt, nie potrzebujemy pośredników ani dodatkowych zaświadczeń. Pieniądze szybko znajdą się na naszym koncie, a my będziemy mogli wykorzystać je zgodnie z naszymi potrzebami. Najważniejsza jest rzetelna i terminowa spłata zobowiązania, która pozwoli nam zaciągnąć kolejny kredyt w przyszłości.


Dodaj opinię o Kredytmarket

##   ## ##  ## ##   ## ##  ## ######## 
##   ## ## ## ###  ### ## ##   ##  
##   ##  ####  #### ####  ####   ##  
##   ##  ##  ## ### ##  ##    ##  
 ##  ##   ##  ##   ##  ##    ##  
 ## ##   ##  ##   ##  ##    ##  
  ###    ##  ##   ##  ##    ##  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kredytmarket

Opinia o Kredytmarket od justyna 2020-01-02 15:54:21 #4214
Fajna firma, wszystko online a i w kontakcie życzliwe osoby. Polecam serdcznie
Odpowiedz
Opinia o Kredytmarket od anna 2019-06-24 14:25:16 #3456
kredyt krótki bo obrotowy... .moim zdaniem rzetelna i dobra polska firma. Pani iwonka z obslugi klienta odpowiedziala na moje wszystkie pytania i pienioszki na konto szybko dostałam:)
Odpowiedz
Opinia o Kredytmarket od Kivi 2019-06-08 19:05:07 #3436
Drogi i krótki kredyt.
Odpowiedz
Opinia o Kredytmarket od MarioT 2019-03-06 15:07:02 #3036
Bardzo polecam :) Sama byłam zdziwiona w jak prosty sposób przebiega cały proces wnioskowania o pożyczkę w Kredyt Market. Uczciwie i szybko, polecam :)
Odpowiedz
Opinia o Kredytmarket od piotr 2019-01-10 15:06:19 #2778
Bardzo polecam, bardzo nieskomplikowany proces, firma przyjazna przedsiębiorcom :)
Odpowiedz
Opinia o Kredytmarket od tatin 2018-12-05 10:28:32 #2657
Mam niewielką firmę budowlaną i pożyczkę w tej firmie wziąłem na rozwój - dodatkowy sprzęt, zatrudnienie kolejnych pracowników. I udało się! Dzięki dodatkowym środkom w końcu rozwinęliśmy skrzydła. Bardzo fajnie, że jest na rynku oferta tak przyjazna dla przedsiębiorców :)
Odpowiedz
Opinia o Kredytmarket od iwonaa9090 2018-11-01 23:25:38 #2524
Dzięki pożyczce z KredytMarket udało mi się zainwesować w biznes i rozwinąć skrzydła :) Fajna oferta dla niewielkiej firmy, takiej jak moja
Odpowiedz
Opinia o Kredytmarket od tedeusz 2018-09-26 14:45:41 #2391
Czegoś takiego szukałem. Pożyczka dla firm na fajnych warunkach, bez wszystkich formalności, które trzeba załatwiać w banku, a i tak marne szanse, że się taki kredyt tam dostanie. Tutaj w 15 minut dostaje się pieniądze, super
Odpowiedz
Opinia o Kredytmarket od Pewniak 2018-01-04 19:48:03 #1524
Oferta przyzwoita.
Odpowiedz
Opinia o Kredytmarket od Wojtek 2017-10-12 20:56:51 #1288
Raty wysokie bo czas spłaty krótki.
Odpowiedz
Opinia o Kredytmarket od Polka 2017-06-14 13:33:28 #931
Gdzieś przeczytałam, ze jest bez BIK, a tutaj podajecie inaczej. To sprawdzona informacja?
Odpowiedz
Dario 2018-03-20 12:58:24 #1731
BIK sprawdzają na 100%, ale już BR i inne czarne listy już raczej z dużym przymrużeniem oka co daje duże szanse na uzyskanie kredytu. Jednak bardzo ostro kroją za przekroczenie terminu spłaty, więc trzeba uważać !!!
Odpowiedz

Zobacz także:

Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Visset dla firm
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
CapitalKo
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
AASA dla biznesu
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania