Pożyczka z Citi Simplicity

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 34600
Okres pożyczki 5 mies.

Koszty pożyczki w Pożyczka z Citi Simplicity

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 2000 zł, maksymalna 100000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-12 miesięcy. Dla kwoty 2000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 2000 zł


Karta Kredytowa Citi Simplicity to produkt oferowany przez bank Citi Handlowy, jeden z najpopularniejszych banków w Polsce. Klienci posiadający tę kartę mają możliwość wziąć specjalną pożyczkę w wysokości do 2 tys. zł z RRSO 0 proc. Jest to wypłata środków z karty kredytowej na czas określony w umowie (maksymalnie 12 miesięcy) i przelanie ich na dowolny rachunek bankowy - bank obiecuje dopasowanie wygodnych rat do możliwości klienta.

Pożyczkę z Kartą Kredytową Citi Simplicity mogą wziąć osoby, które posiadają lub właśnie zakładają kartę kredytową Citi Simplicity, mają ukończone 21 lat, posiadają zatrudnienie (minimum trzy miesiące w firmie, w której obecnie pracują) oraz otrzymają pozytywną ocenę zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Pożyczka z karty przyznawana jest na dowolny cel.

Żeby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity (jeśli jej nie posiadamy) - można to zrobić online, telefonicznie lub w oddziale banku - oraz następnie zawnioskować o przyznanie pożyczki z limitu konta. Jeśli klient będzie posiadał odpowiednią zdolność kredytową, to od razu otrzyma pożyczkę z limitu karty. Minimalny limit wynosi 4 tys. zł, maksymalny aż 100 tys. zł. Okres bezodsetkowy dla karty kredytowej Citi Simplicity wynosi aż 56 dni.

 • Citi Handlowy to bank, który cieszy się zaufaniem klientów. Karta kredytowa Citi Simplicity to jeden z najczęściej wybieranych produktów w tym banku.
 • Pożyczkę z kartą kredytową Citi Simplicity bierze się przez założenie karty i wnioskowanie o pożyczkę na stronie banku lub osobiście w oddziale.
 • Kwota pożyczki z kartą kredytową Citi Simplicity wynosi 2 tys. zł na okres kredytowania 12 miesięcy z RRSO 0 proc.
 • Pożyczkę z limitu karty można wziąć w każdym momencie.
 • Zaletą pożyczki z karty kredytowej Citi Simplicity jest to, że jest to długoterminowa pożyczka za darmo. Za wadę może być uznany fakt, że karty Citi Simplicity (a jej wydanie jej warunkiem wzięcia pożyczki) nie dostanie osoba ze złą historią kredytową.

Pożyczka z Citi Simplicity opinie

Karta kredytowa Citi Simplicity uznawana jest za jedną z najtańszych i najlepszych kart w Polsce. Citi Simplicity jest opisywana i polecana nawet przez ekspertów rynku finansowego.

 • Dawno nie widziałam tak korzystnej oferty. Używam karty Citi Simplicity, ale okazało się, że potrzebuję 2 tys. zł na szybki wydatek i nie chciałam ich wydawać w standardowym trybie karty, dlatego zawnioskowałam o pożyczkę w tej nowej promocji. Jest bardzo korzystna! Teraz spłacam wygodne raty nie martwiąc się, że jest to zbyt drogie zobowiązanie jak na moją kieszeń - jest idealne - Martyna
 • Rzadko można znaleźć pożyczkę, która naprawdę nic nie kosztuje. A ta pożyczka to świetna okazja, bo można mieć i wygodne warunki, i sprawdzoną instytucję - Adam
 • Z karty Citi Simplicity korzystam głównie w podróży, bo daje mi to bardzo duże zniżki na loty i promy. Teraz użyłem tej karty, by wziąć z niej pożyczkę - jestem bardzo zadowolony! - Kamil

więcej opinii

Wady i zalety oferty Pożyczka z Citi Simplicity:

Zalety:

 • brak ukrytych kosztów,
 • 0 zł za pożyczkę w wysokości 2 tys. zł na rok,
 • możliwość dopasowania rat do swoich możliwości,
 • możliwość jednoczesnego wzięcia pożyczki i posiadania karty kredytowej w jednym miejscu,
 • możliwość stałego kontaktu z konsultantami banku w przypadku dodatkowych pytań,
 • brak konieczności podawania powodu wzięcia pożyczki,
 • możliwość jednoczesnego korzystania z pozostałych ofert i promocji banku.

Wady:

 • oferta nie jest dostępna dla osób, które posiadają zatrudnienie w danej firmie krócej niż trzy miesiące,
 • oferta nie jest dostępna dla bardzo młodych klientów - mogą z niej korzystać osoby po 21. roku życia.

Wady i zalety oferty Pożyczka z Citi Simplicity podsumowanie

Karta kredytowa Citi Simplicity przyda się każdemu, kto często potrzebuje pożyczek na drobne i większe wydatki. Klienci Citi i użytkownicy tej karty chwalą sobie długi okres bezodsetkowy, który pozwala im bez problemu spłacać zaciągnięte zobowiązania. Karta kredytowa Citi Simplicity uznawana jest za jedną z najtańszych i najlepszych kart w Polsce. Citi Simplicity jest opisywana i polecana nawet przez ekspertów rynku finansowego.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Pożyczka z Citi Simplicity krok po kroku:

 1. Krok pierwszy: załóż kartę kredytową Citi Simplicity, wypełniając wniosek online lub osobiście w oddziale banku..
 2. Krok drugi: złóż wniosek o pożyczkę z limitu karty. Można to zrobić z poziomu strony internetowej od razu po otrzymaniu decyzji o przyznaniu karty, osobiście w oddziale banku lub telefonicznie.
 3. Krok trzeci: wskaż konto, na które ma zostać przelana kwota pożyczki.
 4. Krok czwarty: sprawdź konto i ciesz się pożyczką nawet tego samego dnia.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Pożyczka z Citi Simplicity:

Wiek od 21 do 80
Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach

Żeby wziąć pożyczkę z Citi Simplicity, należy przede wszystkim założyć kartę kredytową. W tym celu wystarczy wejść na stronę Citi, odszukać stronę opisującą promocję i kliknąć w przycisk “złóż wniosek online”. Zostaniemy wtedy automatycznie przekierowani do wypełnienia wniosku o kartę kredytową.

Dane, jakie należy podać we wniosku to imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu i adres e-mail. Po zaznaczeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, wprowadzeniu kolejnych wymaganych danych o wysokości i rodzaju miesięcznego dochodu zostaniemy przekierowani do konfiguracji konta klienta. Następnie powinniśmy ostatecznie potwierdzić wniosek i poczekać na kontakt konsultanta, który poinformuje nas o pozytywnej decyzji pożyczkowej i przyznaniu karty kredytowej.

Oferta Pożyczka z Karty do 2000 zł ważna jest do 21 maja 2019 roku, ale Citi przewiduje możliwość przedłużenia czasu trwania promocji.


Rodzaje pożyczek w Pożyczka z Citi Simplicity

Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity to pożyczka ratalna. Jej maksymalna kwota wynosi 2 tys. zł - i to maksimum jest niezależne od limitu na karcie kredytowej. Pożyczkę ratalną można spłacić w ciągu 12 miesięcy. Jest to korzystna oferta, ponieważ klient nie płaci RRSO ani prowizji, czyli zwraca tyle, ile pożyczył. Niestety z pożyczki z karty kredytowej można skorzystać tylko jeden raz.

Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity - koszty

Kosz pożyczki z limitu karty kredytowej Citi Simplicity wynosi 0 zł. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy klient przekroczy maksymalny czas spłaty pożyczki (12 miesięcy) lub nieregularnie będzie spłacał raty. Wtedy poniesie koszty odsetek karnych. Przykład reprezentatywny ze strony Citi Handlowy dla Karty Kredytowej Citibank z wypłatą środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie w formie polecenia przelewu rozkładanej na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” dla Oferty specjalnej „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II” wygląda następująco: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 000,00 zł, oprocentowanie zmienne 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 12 równych rat miesięcznych w wysokości po 166,67 zł. Kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł. W przypadku korzystania z karty kredytowej na warunkach innych niż określone w przykładzie reprezentatywnym, oprocentowanie kredytu jest zmienne i wynosi 10%.

Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity charakteryzuje się RRSO w wysokości 0 proc. W specjalnej ofercie „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II”, która dostępna jest dla osób właśnie zakładających kartę prowizja, oprocentowanie i opłaty operacyjne wynoszą 0 zł.

Pożyczka z Citi Simplicity - wymagania

Aby otrzymać tę pożyczkę ratalną, należy spełnić następujące wymagania:

 • trzeba mieć ukończone 21 lat,
 • trzeba posiadać dochód minimum 1200 zł miesięcznie,
 • trzeba pracować w jednej, obecnej firmie minimum przez 3 miesiące,
 • należy założyć Kartę Kredytową Citi Simplicity,
 • trzeba posiadać odpowiednią zdolność kredytową,
 • a także pełną zdolność do czynności prawnych.

Citi handlowy - tabela opłat i prowizji za kartę kredytową Citi Simplicity

Opłata za wydanie i używanie
karty kredytowej głównej
0 zł
Opłata roczna za wydanie karty płatniczej
będącej kartą dodatkową i za obsługę karty kredytowej będącej
kartą dodatkową
4 zł miesięcznie (48 zł w skali roku)
Opłata za ponowne wydanie karty
płatniczej zamiast utraconej lub wydanie duplikatu karty
30 zł
Opłata za zmianę typu karty głównej
na wniosek klienta
30 zł
Opłata za dostarczenie karty przesyłką kurierską 30 zł
Opłata miesięczna za obsługę karty
kredytowej w formie nośnika zbliżeniowego
5 zł miesięcznie*
Opłata za transakcje zbliżeniowe 0 zł
Prowizja za transakcję gotówkową lub transakcję szczególną 8 proc. wartości transakcji (nie mniej niż 10 zł)
Prowizja za przewalutowanie 5,8 proc. wartości transakcji
Opłata za spłatę zadłużenia z karty w oddziale 20 zł
Opłata za spłatę zadłużenia z karty w bankomacie 10 zł
Opłata miesięczna z tytułu obsługi nadpłaty na rachunku
karty kredytowej, naliczana w przypadku wystąpienia w cyklu rozliczeniowym
salda dodatniego równego lub wyższego niż 200 zł
20 zł
Opłata za wyciąg w wersji papierowej 5 zł
Prowizja za otwarcie planu spłat ratalnych „Komfort”
ustalana indywidualnie (nie więcej niż 20 proc. od kwoty rozkładanej na raty)
Opłata operacyjna za obsługę planu spłat ratalnych „Komfort”
dla dodatkowego limitu kredytu
30 zł miesięcznie**
Opłata za przekroczenie limitu kredytu 0 zł
Oprocentowanie transakcji: bezgotówkowych z użyciem karty,
jeśli zadłużenie nie zostało w całości spłacone przed upływem terminu płatności
transakcji gotówkowych, transakcji szczególnych planu spłat ratalnych „Komfort”
10 proc. rocznie
Pożyczka do 2 tys. zł na rok z kartą kredytową Citi Simplicity - RRSO 0 proc.

*(z wyłączeniem kart wydanych od 18.12.2011 do 09.08.2012)

**(dla planów otwartych od 1.01.2015 do 28.02.2018

Pożyczki z Citi Simplicity - więcej informacji

Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity charakteryzuje się RRSO w wysokości 0 proc. W specjalnej ofercie „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II”, która dostępna jest dla osób właśnie zakładających kartę prowizja, oprocentowanie i opłaty operacyjne wynoszą 0 zł. A to oznacza, że jeśli ktoś pożycza 2 tys. zł, to w ciągu 12 miesięcy oddaje równo 2 tys. zł - i nic więcej.

 • Bank Citi Handlowy cieszy się zaufaniem klientów. Instytucja nie tylko oferuje wiele dobrych produktów finansowych, ale przede wszystkim koncentruje się na budowaniu świadomości finansowej klientów.
 • Procedura wzięcia pożyczki i założenia karty Citi Simplicity jest maksymalnie uproszczona i bardzo intuicyjna.
 • Pożyczka promocyjna to oferta zobowiązania do 2 tys. zł na 12 miesięcy.
 • Citi Handlowy to jeden z najpopularniejszych i najstarszych banków w Polsce, dlatego gwarantuje doświadczoną kadrę oraz jasność całego procesu pożyczkowego.
 • Każdy z odpowiednią zdolnością kredytową i wiekiem powyżej 21 lat ma szansę na pożyczkę z kartą kredytową Citi Simplicity. Należy tylko założyć kartę, aby móc skorzystać z promocji.

Pożyczka z Citi Simplicity - koszty

12miesięcy
2000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Pożyczka z Citi Simplicity - dane firmy:

KRS
0000001538
NIP
526-030-02-91
REGON
000013037

Dane kontaktowe:

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

ul. Senatorska16
00-923 Warszawa

e-mail: listybh@citi.com

telefon: 22 657 72 00

www: online.citibank.pl

serwisy społecznościowe:  

Weź pożyczkę

Opis produktu Pożyczka z Citi Simplicity

Karta Kredytowa Citi Simplicity to produkt oferowany przez bank Citi Handlowy, jeden z najpopularniejszych banków w Polsce. Klienci posiadający tę kartę mają możliwość wziąć specjalną pożyczkę w wysokości do 2 tys. zł z RRSO 0 proc. Jest to wypłata środków z karty kredytowej na czas określony w umowie (maksymalnie 12 miesięcy) i przelanie ich na dowolny rachunek bankowy - bank obiecuje dopasowanie wygodnych rat do możliwości klienta.

Pożyczkę z Kartą Kredytową Citi Simplicity mogą wziąć osoby, które posiadają lub właśnie zakładają kartę kredytową Citi Simplicity, mają ukończone 21 lat, posiadają zatrudnienie (minimum trzy miesiące w firmie, w której obecnie pracują) oraz otrzymają pozytywną ocenę zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Pożyczka z karty przyznawana jest na dowolny cel.


Dodaj opinię o Pożyczka z Citi Simplicity

##  ## ##  ## ###### ##  ## ####### 
###  ## ## ## ##  ## ## ## ##   ## 
#### ##  ####  ##     ####  ##   ## 
## ## ##  ##  ##     ##  ##   ## 
## ####  ##  ##     ##  ## ## ## 
##  ###  ##  ##  ##  ##  ##  ## 
##  ##  ##   ######   ##   ##### ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Pożyczka z Citi Simplicity

Opinia o Pożyczka z Citi Simplicity od Andzi 2019-05-22 22:40:14 #3357
Nie trzeba się tłumaczyć- po co? na co? i w ogóle... dla mnie BOMBA! Polecam bardzo.
Odpowiedz

Zobacz także:

Profi Credit
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Opena
4.6

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Provident
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania