KredytOK na raty


KredytOK – pożyczki ratalne

Alternatywą dla pożyczek w banku może być branża pozabankowa – tutaj pieniądze otrzymamy szybko i bez zbędnych formalności. KredytOK jest jedną z firm oferujących pożyczki sprawnie i przy minimalnych formalnościach.

 • KredytOK cieszy się pozytywną opinią wśród klientów – pożyczkobiorcy chętnie wracają do ich usług
 • Pożyczanie w KredytOK jest proste i składa się jedynie z trzech kroków - wypełnienie krótkiego formularza, kontakt telefoniczny z doradcą oraz otrzymanie gotówki
 • W ofercie KredytOK znajdują się pożyczki na raty – Pożyczka jak marzenie do nawet 15 000 zł oraz Miła ratka do 5 000 zł
 • KredytOK jest częścią Capital Service S.A. - na Polskim rynku istnieją nieprzerwanie od 1991 roku
 • Jak każda oferta ma swoje wady i zalety – każdy z pożyczkobiorców może liczyć na pomoc i wsparcie doradcy, proces wnioskowania o pożyczkę nie może jednak być przeprowadzony całościowe online

KredytOK na raty opinie

KredytOK cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. Z jego oferty zdążyły już skorzystać setki Polaków, a liczba ta nieustannie wzrasta.

 • „Wypadły mi nieoczekiwane wydatki i nie miałam pomysłu, skąd wziąć pieniądze. Zadzwoniłam do KredytOK i umówiłam się na spotkanie. Pieniądze miałam jeszcze tego samego dnia.” - Daria
 • „Przypadkiem w internecie natrafiłam na KredytOK. Skorzystałam z ich usług i nie żałuję! Pieniądze otrzymałam szybko i bez zbędnych formalności. Polecam wszystkim.” - Helena
 • „Miałem do spłaty wysokie rachunki i akurat nie było od kogo pożyczyć pieniędzy. KredytOK okazał się rozwiązaniem idealnym – na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty” - Marcin

Jak wziąć pożyczkę w KredytOK na raty krok po kroku:

 1. Składamy wniosek online
 2. Ustalamy termin spotkania z doradcą firmy
 3. Otrzymujemy pieniądze

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w KredytOK na raty:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Income statement

W standardowym trybie starania się o pożyczkę, klient zaczyna od złożenia wniosku online. Następnie czeka na telefon od doradcy firmy, który przedstawi mu najlepszą ofertę i ustali dogodny termin spotkania. Po akceptacji oferty otrzyma wypłacone pieniądze. Do wypełnienia wniosku potrzebne są najbardziej podstawowe dane – imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego oraz adres e-mail. O pożyczkę można także w całości wnioskować w oddziale - wtedy z ofertą klient zostanie  zapoznany na miejscu.

KredytOK oferuje również pożyczkę przez telefon. Jest to doskonała opcja dla osób, którego nie mogą pozwolić sobie na wizytę w jednym z oddziałów firmy pożyczkowej. Proces ten jest prosty i składa się jedynie z trzech kroków. Na początku należy zadzwonić pod numer podany na stronie internetowej KredytOK. Podczas rozmowy z doradcą, klient zostanie zapoznany z ofertą. Co więcej, przedstawiciel instytucji przyjmie wniosek i zajmie się niezbędnymi formalnościami. Taki wniosek weryfikowany jest w ciągu kilku minut. Decyzja pożyczkowa zostanie przesłana klientowi za pośrednictwem SMS-a. Jeżeli jest pozytywna, pożyczkobiorca może wypłacić gotówkę w Banku Pocztowym lub na Poczcie. Jedynym warunkiem jest potwierdzenie swojej tożsamości poprzez okazanie dowodu osobistego.  

KredytOK nie określa przedziału wiekowego, w jakim powinny mieścić się osoby występujące o pożyczkę, można jednak sądzić, że klienci powinni mieć przynajmniej 18 lat. Brak także informacji, czy KredytOK sprawdza dane w bazach dłużników. Na stronie internetowej KredytOK znajdziemy jednak wykaz punktów stacjonarnych, gdzie można uzyskać wszystkie informacje na temat oferowanych pożyczek.


Rodzaje pożyczek w KredytOK na raty

Oferta KredytOK obejmuje produkty takie jak:

 • Miła ratka
 • Pożyczka jak marzenie
 • Karta KredytOK

KredytOK oferuje swoim klientom zróżnicowane produkty pożyczkowe dobrane do oczekiwań różnych grup odbiorców – chwilówki KredytOK oraz pożyczki na raty.

 • Miła ratka

W ramach Miłej Ratki udostępniane są pożyczki ratalne do wygodnej spłaty w okresie od 6 do 24 miesięcy. Miesięczne raty są niskie, a w ramach usługi można starać się o kwotę do nawet 5 000 złotych na dowolny cel.

 • Pożyczka jak marzenie

Jeżeli jednak wspomniana wyżej kwota nie jest dla kogoś wystarczająca, powinien zapoznać się z ofertą Pożyczka jak marzenie. Maksymalna kwota, o jaką może wnioskować pożyczkobiorca wynosi 15 000 zł. Okres spłaty natomiast może sięgać do nawet 48 miesięcy. Raty miesięczne są niskie, a formalności ograniczają się do minimum.

 • Karta KredytOK

KredytOK udostępnia także swoim klientom funkcjonalne karty. Korzystając z karty KredytOK mamy dostęp do pieniędzy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Za pomocą karty można wypłacać pieniądze z bankomatów i kas banków, a nawet płacić kartą w sklepie. W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z infolinią firmy, który czynna jest przez wszystkie dni w tygodniu.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

KredytOK na raty - reklama

KredytOK na raty - dane firmy:

Kapitał zakładowy
4 000 000 zł
KRS
0000407127
NIP
7582351711
REGON
14591449

Dane kontaktowe:

Capital Service S. A.

ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka

e-mail: kontakt@kredytok.pl

telefon: 601 500 500

www: kredytok.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

6.00-22.00

Konta bankowe:

Weryfikacja w bazach dłużników:

Wypełnij wniosek

Opis produktu KredytOK na raty

KredytOK należy do Capital Service Spółka Akcyjna z siedzibę w Ostrołęce.  Firma na polskim rynku jest obecna od 1999 roku. KredytOK odpowiedział już na potrzeby wielu zadowolonych klientów. Firma systematycznie otwiera w kraju kolejne oddziały. Aby otrzymać pożyczkę od KredytOK, można złożyć wniosek na kilka sposobów - drogą internetową, poprzez wizytę w jednym z kilkudziesięciu oddziałów KredytOK zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz za pomocą telefonu. Oferta KredytOK jest rozbudowana i dostosowana do zróżnicowanych oczekiwań – do wyboru jest Szybka Pożyczka, pożyczka ratalna Miła Ratka, Pożyczka jak marzenie, Karta KredytOK. Pożyczkodawca dba o swoich klientów – konsultanci firmy zawsze są gotowi pomóc osobom starającym się o pożyczkę.


Wady i zalety oferty KredytOK na raty:

Zalety:

 • Bogaty wybór produktów: do wyboru szybkie pożyczki, pożyczki ratalne, karta klienta firmy uprawniająca do wypłat pieniędzy z bankomatów
 • Formalności ograniczone do minimum
 • Ułatwiony proces wnioskowania – zawsze możemy liczyć na wsparcie konsultantów
 • Krótki czas oczekiwania na pieniądze
 • Duża liczba punktów stacjonarnych na terenie całej Polski

Wady:

 • Wnioskowania nie można przeprowadzić całkowicie online

Wady i zalety oferty KredytOK na raty podsumowanie

KredytOK spodoba się tym, którzy szukają oferty dobranej idealnie dla siebie. Firma udostępnia kilka produktów pożyczkowych, dobranych do potrzeb różnych klientów. Już teraz w Polsce działa wiele punktów stacjonarnych, gdzie można w całości przeprowadzić proces starania się o pożyczkę, a KredytOK dba o to, aby nieustannie pojawiały się kolejne. Zanim jednak zdecydujemy się na pożyczkę i skontaktujemy się z konsultantami firmy, warto dokładnie przeanalizować ofertę zestawiając ze sobą jej wady i zalety.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o KredytOK na raty

 #######   ###  ######## ####    ## 
##   ##  ## ##  ##   ## ##    ## 
##   ## ##  ## ##   ## ##    ## 
##   ## ##   ## ########  ##    ## 
## ## ## ######### ##   ## ## ##  ## 
##  ## ##   ## ##   ## ## ##  ## 
 ##### ## ##   ## ######## #### ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

KAROLINA 2017-09-22 19:30:25 #1215
Jest ok
POLICJANT 2017-09-05 19:07:45 #1169
TANIO CHOCIAŻ NIE DO KOŃCA SZYBKO.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania