KredytOK na raty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 7600
Okres pożyczki 19 mies.

Koszty pożyczki w KredytOK na raty

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 3000 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 6-48 miesięcy. Dla kwoty 3000 zł na okres 6 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 3000 zł


KredytOK posiada ponad 100 stacjonarnych oddziałów. Firma świadczy m.in. pożyczki na raty. Właścicielem marki KredytOK jest Capital Service SA. Instytucja świadczy tradycyjne pożyczki gotówkowe. Nie ma możliwości zaciągnięcia zobowiązania drogą elektroniczną.

 • KredytOK jest instytucją finansową, która świadczy pożyczki na raty. Warunki spłaty zobowiązania są jasne i czytelne.
 • Kredyt OK nie udziela pożyczek online. W celu zaciągnięcia zobowiązania należy zgłosić się do oddziału firmy lub skonsultować się drogą telefoniczną z przedstawicielem instytucji.
 • Wysokość pożyczki może sięgnąć 15 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 6 do 48 miesięcy.
 • KredytOK jest obecny na rynku finansowym od 1999 roku.
 • Do plusów można zaliczyć stosunkowo wysoką kwotę pożyczki na raty. Minus - brak możliwości wnioskowania online.

KredytOK na raty opinie

KredytOK cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. Z jego oferty zdążyły już skorzystać setki Polaków, a liczba ta nieustannie wzrasta.

 • „Wypadły mi nieoczekiwane wydatki i nie miałam pomysłu, skąd wziąć pieniądze. Zadzwoniłam do KredytOK i umówiłam się na spotkanie. Pieniądze miałam jeszcze tego samego dnia.” - Daria
 • „Przypadkiem w internecie natrafiłam na KredytOK. Skorzystałam z ich usług i nie żałuję! Pieniądze otrzymałam szybko i bez zbędnych formalności. Polecam wszystkim.” - Helena
 • „Miałem do spłaty wysokie rachunki i akurat nie było od kogo pożyczyć pieniędzy. KredytOK okazał się rozwiązaniem idealnym – na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty” - Marcin

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w KredytOK na raty krok po kroku:

 1. Składamy wniosek online
 2. Ustalamy termin spotkania z doradcą firmy
 3. Otrzymujemy pieniądze

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w KredytOK na raty:

Wiek od 26 do 82
Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach

W standardowym trybie starania się o pożyczkę, klient zaczyna od złożenia wniosku online. Następnie czeka na telefon od doradcy firmy, który przedstawi mu najlepszą ofertę i ustali dogodny termin spotkania. Po akceptacji oferty otrzyma wypłacone pieniądze. Do wypełnienia wniosku potrzebne są najbardziej podstawowe dane – imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego oraz adres e-mail. O pożyczkę można także w całości wnioskować w oddziale - wtedy z ofertą klient zostanie  zapoznany na miejscu.

KredytOK oferuje również pożyczkę przez telefon. Jest to doskonała opcja dla osób, którego nie mogą pozwolić sobie na wizytę w jednym z oddziałów firmy pożyczkowej. Proces ten jest prosty i składa się jedynie z trzech kroków. Na początku należy zadzwonić pod numer podany na stronie internetowej KredytOK. Podczas rozmowy z doradcą, klient zostanie zapoznany z ofertą. Co więcej, przedstawiciel instytucji przyjmie wniosek i zajmie się niezbędnymi formalnościami. Taki wniosek weryfikowany jest w ciągu kilku minut. Decyzja pożyczkowa zostanie przesłana klientowi za pośrednictwem SMS-a. Jeżeli jest pozytywna, pożyczkobiorca może wypłacić gotówkę w Banku Pocztowym lub na Poczcie. Jedynym warunkiem jest potwierdzenie swojej tożsamości poprzez okazanie dowodu osobistego.  

KredytOK nie określa przedziału wiekowego, w jakim powinny mieścić się osoby występujące o pożyczkę, można jednak sądzić, że klienci powinni mieć przynajmniej 18 lat. Brak także informacji, czy KredytOK sprawdza dane w bazach dłużników. Na stronie internetowej KredytOK znajdziemy jednak wykaz punktów stacjonarnych, gdzie można uzyskać wszystkie informacje na temat oferowanych pożyczek.


Rodzaje pożyczek w KredytOK na raty

Oferta KredytOK obejmuje produkty takie jak:

 • Miła ratka
 • Pożyczka jak marzenie
 • Karta KredytOK

KredytOK oferuje swoim klientom zróżnicowane produkty pożyczkowe dobrane do oczekiwań różnych grup odbiorców – chwilówki KredytOK oraz pożyczki na raty.

 • Miła ratka

W ramach Miłej Ratki udostępniane są pożyczki ratalne do wygodnej spłaty w okresie od 6 do 23 miesięcy. Miesięczne raty są niskie, a w ramach usługi można starać się o kwotę do nawet 5 000 złotych na dowolny cel.

 • Pożyczka jak marzenie

Jeżeli jednak wspomniana wyżej kwota nie jest dla kogoś wystarczająca, powinien zapoznać się z ofertą Pożyczka jak marzenie. Maksymalna kwota, o jaką może wnioskować pożyczkobiorca wynosi 15 000 zł. Okres spłaty natomiast może sięgać do nawet 48 miesięcy. Raty miesięczne są niskie, a formalności ograniczają się do minimum.

 • Karta KredytOK

KredytOK udostępnia także swoim klientom funkcjonalne karty. Korzystając z karty KredytOK mamy dostęp do pieniędzy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Za pomocą karty można wypłacać pieniądze z bankomatów i kas banków, a nawet płacić kartą w sklepie. W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z infolinią firmy, który czynna jest przez wszystkie dni w tygodniu.


KredytOK na raty - koszty

6 miesięcy
3000 zł -
5000 zł -
15000 zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

KredytOK na raty - reklama

KredytOK na raty - dane firmy:

Kapitał zakładowy
4 000 000 zł
KRS
0000407127
NIP
7582351711
REGON
14591449

Dane kontaktowe:

Capital Service S. A.

ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka

e-mail: kontakt@kredytok.pl

telefon: 601 500 500

www: kredytok.pl

serwisy społecznościowe:    

Godziny pracy:

6.00-22.00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu KredytOK na raty

KredytOK należy do Capital Service Spółka Akcyjna z siedzibę w Ostrołęce.  Firma na polskim rynku jest obecna od 1999 roku. KredytOK odpowiedział już na potrzeby wielu zadowolonych klientów. Firma systematycznie otwiera w kraju kolejne oddziały. Aby otrzymać pożyczkę od KredytOK, można złożyć wniosek na kilka sposobów - drogą internetową, poprzez wizytę w jednym z kilkudziesięciu oddziałów KredytOK zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz za pomocą telefonu. Oferta KredytOK jest rozbudowana i dostosowana do zróżnicowanych oczekiwań – do wyboru jest Szybka Pożyczka, pożyczka ratalna Miła Ratka, Pożyczka jak marzenie, Karta KredytOK. Pożyczkodawca dba o swoich klientów – konsultanci firmy zawsze są gotowi pomóc osobom starającym się o pożyczkę.


Wady i zalety oferty KredytOK na raty:

Zalety:

 • Bogaty wybór produktów: do wyboru szybkie pożyczki, pożyczki ratalne, karta klienta firmy uprawniająca do wypłat pieniędzy z bankomatów
 • Formalności ograniczone do minimum
 • Ułatwiony proces wnioskowania – zawsze możemy liczyć na wsparcie konsultantów
 • Krótki czas oczekiwania na pieniądze
 • Duża liczba punktów stacjonarnych na terenie całej Polski

Wady:

 • Wnioskowania nie można przeprowadzić całkowicie online

Wady i zalety oferty KredytOK na raty podsumowanie

KredytOK spodoba się tym, którzy szukają oferty dobranej idealnie dla siebie. Firma udostępnia kilka produktów pożyczkowych, dobranych do potrzeb różnych klientów. Już teraz w Polsce działa wiele punktów stacjonarnych, gdzie można w całości przeprowadzić proces starania się o pożyczkę, a KredytOK dba o to, aby nieustannie pojawiały się kolejne. Zanim jednak zdecydujemy się na pożyczkę i skontaktujemy się z konsultantami firmy, warto dokładnie przeanalizować ofertę zestawiając ze sobą jej wady i zalety.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o KredytOK na raty

 ######   ###     ## #######  ####### 
##  ##  ## ##     ## ##   ## ##   ## 
##    ##  ##    ## ##   ## ##   ## 
##    ##   ##    ## ##   ## ##   ## 
##    ######### ##  ## ##   ## ## ## ## 
##  ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
 ###### ##   ## ######  #######  ##### ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o KredytOK na raty

Opinia o KredytOK na raty od sławek 2019-02-25 20:24:36 #2993
konkretni ludzie
Opinia o KredytOK na raty od Imogen 2019-01-15 18:21:23 #2800
Uczciwie i szybko.
Opinia o KredytOK na raty od KAROLINA 2017-09-22 19:30:25 #1215
Jest ok
Opinia o KredytOK na raty od POLICJANT 2017-09-05 19:07:45 #1169
TANIO CHOCIAŻ NIE DO KOŃCA SZYBKO.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania