Cream Credit

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 20500
Okres pożyczki 4 mies.

Koszty pożyczki w Cream Credit

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 40000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-6 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


CreamCredit.pl jest częścią Creamfinance, jednego z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się dostawców usług finansowych w Europie. Firma powstała w 2010 roku i jest częścią Creamfinance Group. Instytucja obsługuje ponad 2 miliony klientów w 7 krajach na całym świecie: na Łotwie, w Polsce, Czechach, Gruzji, Danii, Hiszpanii i Meksyku.

Firma udziela pożyczek gotówkowych pod następującymi markami: LendOn.pl, LendOnRaty.pl, ExtraPortfel.pl, CreamCredit.pl, Creamcredit.lv, LadyLoan.lv, CreditOn.lv, CreditOn.cz, CreditAir.cz, CreditOn.ge, LendOn.dk, LendOn.mx, Creditosi.es, Contante.es. Instytucję cechuje jakość oraz mobilność, ponieważ pożyczka dostępna jest bez wychodzenia z domu.

 • Pożyczka gotówkowa udzielana przez CreamCredit doceniana jest przez wielu klientów. Wracają oni chętnie po kolejne produkty do firm współpracujących z instytucją.
 • Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste. Wystarczy, że wypełnimy wniosek online, odeślemy go i poczekamy na decyzję.
 • Maksymalna kwota, którą możemy pożyczyć w CreamCredit, to 40 000 zł. Okres kredytowania wynosi 36 miesięcy.
 • CreamCredit udziela pożyczek pod wieloma markami. Firma stawia na jakość, która pozwala jej osiągnąć zaufanie wielu klientów.
 • Zaletą pożyczki w CreamCredit jest wysoka kwota pożyczki - aż 40 000 zł. Wada? Pożyczkodawca weryfikuje bazy BIG, BIK oraz KRD.

Cream Credit opinie

CreamCredit to firma, która udziela pożyczek w błyskawicznym czasie. Klienci mogą otrzymać pieniądze na konto nawet w 15 minut po rozpatrzeniu wniosku. Doceniają oni nie tylko indywidualne podejście do każdej aplikacji, ale również niski wiek kredytowania.

 • „Pożyczkę w CreamCredit dostałem od ręki. Wystarczyło, że potwierdziłem swój dochód i wykazałem pozytywną zdolność kredytową. Bardzo się cieszę, ponieważ uzyskane pieniądze pomogły zreperować budżet mojej firmy.” - Maciej
 • „o już moja druga pożyczka w tej firmie. Nie tylko szybko pożyczyłam, ale też spłaciłam. Wszystkie formalności dopełniłam online, a pieniądze na koncie miałam tego samego dnia.” - Jagoda
 • „Niewiele jest firm, które udzielają wysokich pożyczek pozabankowych z minimum formalności. Na szczęście trafiłem na CreamCredit. Otrzymałem 40 000 zł na dowolny cel i możliwość regulacji płatności przed czasem. Współpraca na plus!” - Mirek

więcej opinii

Wady i zalety oferty Cream Credit:

Zalety:

 • wnioskowanie o pożyczkę całkowicie online;
 • pożyczka od 21 roku życia;
 • pożyczka bez zastawu;
 • wygodny termin spłaty - do 36 miesięcy;
 • pożyczka na dowolny cel;
 • weryfikacja danych przez Instantor;
 • pożyczka na dowód osobisty;
 • spłata pożyczki za pomocą przelewu;
 • minimum formalności;
 • wysoka kwota pożyczki - 40 000 zł;
 • możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki.

Wady:

 • pożyczkodawca wymaga pozytywnej historii płatności w bazach BIK, BIG i KRD.

Wady i zalety oferty Cream Credit podsumowanie

Zobowiązanie ratalne od firmy CreamCredit dostępne jest w kwocie od 1 000 zł do 40 000 zł bez wychodzenia z domu. Formalności związane z aplikacją o dodatkowe pieniądze ograniczone są do minimum. Weryfikacja danych odbywa się za pomocą usługi Instantor. Spłata zobowiązania odbywa się online. Zaletą oferty CreamCredit jest wysoka kwota pożyczki. Minus - pożyczkodawca sprawdza naszą historię kredytową.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Cream Credit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty.
 2. Wypełnij wniosek pożyczkowy.
 3. Potwierdź swoje dane za pomocą usługi Instantor.
 4. Poczekaj na decyzję pożyczkową i odbierz pieniądze.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Cream Credit:

Wiek od 21 do 72
Dowód osobisty

Ubieganie się o pożyczkę w firmie CreamCredit jest bardzo proste. Dzięki innowacyjnej stronie internetowej złożenie wniosku zajmie nam tylko kilka minut. Wystarczy, że zalogujemy się na stronie internetowej pożyczkodawcy, następnie za pomocą suwaków wskażemy interesujące nas parametry pożyczki, czyli jej wysokość oraz termin spłaty.

Kolejnym krokiem będzie wypełnienie wniosku danymi pochodzącymi z dowodu osobistego. Po przesłaniu zgłoszenia zostaniemy poproszeni o potwierdzenie swojej tożsamości. Zrobimy to za pomocą usługi Instantor, która działa w czasie rzeczywistym. Jeśli wszystkie informacje podane we wniosku będą się zgadzały, a nasza zdolność kredytowa będzie wystarczająca do ubiegania się o pożyczkę, otrzymamy pozytywną decyzję kredytową. Pieniądze znajdą się na naszym koncie nawet tego samego dnia.


Rodzaje pożyczek w Cream Credit

Oferta CreamCredit:

 • pożyczka ratalna

W ofercie firmy CreamCredit znajduje się szybka pożyczka gotówkowa w wysokości od 1 000 zł do 40 000 zł. Możemy ją spłacić w terminie od 6 do 36 miesięcy. Aplikacja o dodatkowe pieniądze odbywa się całkowicie przez internet. Platforma jest w pełni bezpieczna, dlatego nie musimy się obawiać, że nasze dane trafią w niepowołane ręce.

Składając wniosek będziemy zobowiązani podać kilka podstawowych danych osobowych. Zostaną one w kolejnym kroku zweryfikowane. Pożyczkodawca sprawdzi naszą tożsamość oraz historię kredytową w bazach BIK, BIG i KRD. Jeśli nie będzie miał zastrzeżeń co do naszej wypłacalności, otrzymamy pieniądze.


Cream Credit - koszty

6miesięcy
1000zł -
40000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Cream Credit - dane firmy:

KRS
0000778307
NIP
5272887669
REGON
382890897

Dane kontaktowe:

CREAMFINANCE POLAND SP. Z O.O.

Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa

e-mail: info@creamcredit.pl

telefon: 22 388 66 77

www: creamcredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-21:00
Sobota - niedziela: 9:00-19:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

krdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Cream Credit

CreamCredit oferuje swoim klientom szybką pożyczkę gotówkową. Dostępna jest ona bez zaświadczeń. Dodatkowe pieniądze możemy otrzymać bez wychodzenia z domu. Wniosek pożyczkowy składamy online, a naszą tożsamość potwierdzamy za pomocą usługi Instantor, która błyskawicznie dostarczy pożyczkodawcy najważniejszych informacji o naszej wypłacalności.

Aby ubiegać się o pożyczkę w CreamCredit, musimy mieć ukończone 21 lat, mieć pozytywną zdolność kredytową, polskie obywatelstwo, aktywne konto bankowe oraz stały dochód. Pożyczkodawca po dokonaniu analizy naszych możliwości finansowych określi, czy stać nas na pożyczkę. W ramach niej możemy uzyskać od 1 000 do 40 000 zł. Okres kredytowania w CreamCredit waha się od 6 do 36 miesięcy.

CreamCredit błyskawicznie analizuje wnioski klientów. Wypłata pieniędzy na konto odbywa się tuż po wydaniu decyzji kredytowej. Będzie ona pozytywna, jeśli klient spełnił wszystkie warunki określone w umowie czy na jego stronie internetowej. Zaległości w rejestrach dłużników mogą sprawić, że nasz wniosek zostanie odrzucony.


Dodaj opinię o Cream Credit

##  ## #### ##  ## ####### ##  ## 
###  ## ## ##  ## ##   ## ##  ## 
#### ## ## ## ##  ##   ## ## ##  
## ## ## ## #####  ##   ## #####  
## #### ## ## ##  ##   ## ## ##  
##  ### ## ##  ## ##   ## ##  ## 
##  ## #### ##  ## ####### ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Cream Credit

Zobacz także:

PożyczkaOK
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ProFimo
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Askredyt
4.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Axi Card
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania