Fellow Finance

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 25700
Okres pożyczki 32 mies.

Koszty pożyczki w Fellow Finance

Kwota: 30000 zł
Czas: 60 mies.
Rata: 595 zł
RRSO: 7.31 %
Do spłaty: 35700 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 3000 zł, maksymalna 60000 zł. Minimalne RRSO: 6.46%, maksymalne RRSO: 40.5%. Okres pożyczki to 12-60 miesięcy. Dla kwoty 3000 zł na okres 12 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 120 zł, RRSO wynosi 7.56 %. Całkowita kwota do spłaty 3120 zł


Fellow Finance to zaawansowana platforma pożyczek społecznościowych i crowdfundingowych, prowadzona przez fińską spółkę Fellow Finance Oyj, funkcjonująca od 2013 roku. Obsłużyli oni już ponad milion pożyczkobiorców, udzielając łącznego dofinansowanie na niemalże milion EUR. Firma zawdzięcza swoją popularność jakościowej ofercie, dzięki której możesz otrzymać pożyczkę z ratą nawet na jedynie 60 zł miesięcznie. W Fellow Finance otrzymasz:

 • Oferta pożyczkową od 3 000 do 60 000 zł,
 • Wybór okresu finansowania od 12 do 60 rat,
 • Stałe oprocentowanie 7% w stosunku rocznym,
 • Odsetki i comiesięczną opłatę za prowadzenie konta wliczone w kwotę miesięcznej raty
 • Możliwość negocjowania zmian w planie spłat jak przesunięcie terminu płatności o 14 dni lub zawieszenie spłaty części kapitałowej raty na miesiąc.
 • Formalności ograniczone do minimum — aby otrzymać pożyczkę, wystarczy ci dowód osobisty i dostęp do internetu.

Fellow Finance opinie

Fellow Finance funkcjonuje na rynku od wielu lat i zadowolił w tym czasie ponad milion klientów, zarówno w sektorze prywatnym, jak i pośród przedsiębiorców. Zobacz, jak wspominają oni swoje doświadczenia z firmą:

 • Pożyczanie z Fellow Finance jest łatwe - możesz wziąć tyle, ile naprawdę potrzebujesz i wygodnie spłacić. Klient wie też wszystko o dodatkowych kosztach. - Krzysztof
 • Na początki troche się balam, nie tyle firmy co pożyczki- jak sie okazalo, zupelnie nie slusznie. Firma jest super i dzieki nim przekonałam sie do firm pozyczkowych. - Leokadia
 • Nie polecam. Długie oczekiwanie na decyzje. Obietnice kontaktu co do kompletności dokumentów zupełnie bez pokrycia. Pan w biurze obsługi klienta nie chciał podać swojego imienia i nazwiska. - Pola

więcej opinii

Wady i zalety oferty Fellow Finance:

Zalety:

 • Pożyczka od 3 000 do 60 000 zł
 • Okres kredytowania od 12 do 60 miesięcy
 • Przydatne konto użytkownika
 • Możliwość zmiany terminu spłaty
 • Minimum formalności: do rejestracji wystarczy dowód osobisty
 • Przelew środków jeszcze tego samego dnia

Wady:

 • Usługa dostępna dopiero od 20 roku życia
 • Weryfikacja w bazach danych dłużników BIG, BIK, CRIF, ERIF, oraz KRD

Wady i zalety oferty Fellow Finance podsumowanie

Dzięki Fellow Finance możesz w łatwy sposób uzyskać niezbędne ci środki na realizację marzeń. Serwis zapewnia szeroki wybór kwot oraz okresu spłaty i udostępnia przydatne konto użytkownika, a pieniądze zostają przekazane w dniu złożenia wniosku. Niestety, z oferty nie skorzystają młodzi dorośli poniżej 20 roku życia oraz osoby ze złą opinią w bazach dłużników.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Fellow Finance krok po kroku:

 1. Wejdź na stronę główną i wciśnij przycisk “Złóż wniosek”, zostaniesz przeniesiony do kalkulatora pożyczkowego. Określ w nim interesujące cię warunki pożyczki i przejdź dalej.
 2. Zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza. Musisz w nim podać swój PESEL, serię i numer dowodu osobistego, adres korespondencyjny, w tym kod pocztowy, dane kontaktowe, oraz numer konta bankowego.
 3. Po złożeniu formularza będziesz musiał przejść weryfikację za pośrednictwem usługi logowania bankowego Kontomatik.
 4. Twój status zostanie sprawdzony w bazach BIG, BIK, CRIF, ERIF, i KRD.
 5. Jeżeli weryfikacja przejdzie pomyślnie, otrzymasz umowę. Zapoznaj się z nią i jeżeli odpowiadają ci jej warunki, zaakceptują ją. Pieniądze otrzymasz jeszcze tego samego dnia.
 6. Po zawarciu umowy będziesz mógł się zalogować do swojego konta na stronie Fellow Finance. Znajdziesz tam informacje odnośnie do aktualnego statusu wniosków i harmonogramu spłat.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Fellow Finance:

Wiek od 20 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Aby uzyskać pożyczkę w Fellow Finance, musisz mieć ukończone 20 lat oraz być obywatelem Polski stale zamieszkującym w kraju. Spełniając te warunki, możesz wypełnić wniosek o udzielenie dofinansowania. To, jakie zostaną ci zaproponowane ostateczne warunki umowy, będzie zależało od twojej zdolności finansowej, czyli przede wszystkim dochodów. Firma nie zgodzi się na udzielenie zobowiązania, jeżeli nie będziesz w stanie spłacać comiesięcznej raty.

Wypełniając formularz, będziesz musiał podać swoje dane osobowe, od imienia po adres korespondencyjny i dane kontaktowe, w tym adres e-mail oraz numer telefonu. Pożyczkodawca będzie wysyłał ci faktury e-mailowe za kolejne raty pożyczki oraz wiadomości SMS z danymi do wpłaty i przypomnieniami o zbliżających się terminach płatności. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić, że zapomnisz o wysłaniu opłaty w terminie.

Fellow Finance weryfikuje swoich klientów za pomocą aplikacji Kontomatik. Dzięki niej możesz zalogować się do strony poprzez swój bank, nie kompromitując danych logowania. Aplikacja pozwoli Fellow Finance na porównanie danych osobowych w koncie bankowym z tymi podanymi przez ciebie z twojego dowodu, aby sprawdzić, czy jesteś jego faktycznym właścicielem. Jeżeli posiadasz konto w banku, który nie obsługuje aplikacji Kontomatik, będziesz musiał wysłać zdjęcie dowodu osobistego, potwierdzenie własności konta bankowego, lub dokumenty potwierdzające otrzymywany dochód.


Rodzaje pożyczek w Fellow Finance

 • Pożyczka na raty
 • Inwestowanie
 • Finansowanie faktur

Główną ofertą Fellow Finance są pożyczki na raty bez poręczycieli ze stałym oprocentowaniem. Dzięki Fellow Finance możesz uzyskać nawet 60 000 zł. Firma oferuje jednak swoje usługi również przedsiębiorcom. W ich ofercie znajduje się usługa finansowania faktur bez opłat za limit oraz bezpłatne konto inwestorskie z narzędziami do łatwej dywersyfikacji portfolio.


Fellow Finance - koszty

12miesięcy 24miesięcy
3000zł 120 zł 240 zł
10000zł 392 zł 752 zł
30000zł 1152 zł 2256 zł
60000zł 11788 zł 3996 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Fellow Finance - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000576864
NIP
7010508554
REGON
362560885

Dane kontaktowe:

FELLOW FINANCE Spółka z o.o.

Piękna68, piętro II
00-672 Warszawa

e-mail: bok@fellowfinance.pl

telefon: 22 397 51 15

www: www.fellowfinance.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

9:00-17:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Fellow Finance

Fellow Finance oferuje pożyczki do 60 000 zł na dowolny cel z czasem spłaty od 12 do 60 miesięcy. Klienci mogą cieszyć się wsparciem doświadczonej firmy oraz dostępem do wirtualnego konta, dzięki któremu mają dostęp do wszystkich informacji na temat swoich zobowiązań zawsze pod ręką.

Pożyczkę w serwisie uzyska każda osoba w wieku od 20 do 70 lat ze zdolnością kredytową zapewniającą możliwość terminowej spłaty nowego zobowiązania. Wystarczy być obywatelem polski zamieszkałym w kraju i posiadać dowód osobisty. Informacje z dokumentu pozwalają na rejestrację i weryfikację użytkownika za pomocą nowoczesnej usługi kontomatik, dzięki której nie będziesz musiał wykonywać przelewów weryfikacyjnych.

Firmę wyróżnia stałe i niskie oprocentowanie 7%, brak ukrytych kosztów oraz możliwość negocjacji warunków spłaty w razie wystąpienia trudności poprzez przesunięcie terminu lub zawieszenie części kosztów.


Dodaj opinię o Fellow Finance

##   ## ######## ######   ###   ###### 
###  ### ##    ##  ##  ## ##  ##  ## 
#### #### ##    ##     ##  ## ##    
## ### ## ######  ##  #### ##   ## ##    
##   ## ##    ##  ## ######### ##    
##   ## ##    ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ## ######## ######  ##   ## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Fellow Finance

Opinia o Fellow Finance od Krzysztof 2020-05-20 09:39:06 #4727
Pożyczanie z Fellow Finance jest łatwe - możesz wziąć tyle, ile naprawdę potrzebujesz i wygodnie spłacić. Klient wie też wszystko o dodatkowych kosztach.
Odpowiedz
Opinia o Fellow Finance od Leokadia 2019-11-20 22:31:35 #4017
Na początki troche się balam, nie tyle firmy co pożyczki- jak sie okazalo, zupelnie nie slusznie. Firma jest super i dzieki nim przekonałam sie do firm pozyczkowych.
Odpowiedz
Opinia o Fellow Finance od Pola 2017-12-19 13:04:16 #1488
Nie polecam. Długie oczekiwanie na decyzje. Obietnice kontaktu co do kompletności dokumentów zupełnie bez pokrycia. Pan w biurze obsługi klienta nie chciał podać swojego imienia i nazwiska.
Odpowiedz
Opinia o Fellow Finance od Tygrysiątko 2017-06-07 15:03:26 #827
Strona internetowa moim zdaniem mało czytelna, koszty pożyczki wysokie- polecam najpierw zajrzeć do konkurencji bo sporo jest lepszych ofert na rynku!
Odpowiedz

Zobacz także:

Wonga na raty
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Smartney
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ratka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania