Fellow Finance

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 10100
Okres pożyczki 17 mies.

Koszty pożyczki w Fellow Finance

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 4-36 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 4 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Fellow Finance działa w branży pożyczek społecznościowych. Jest to  największy nordycki serwis pożyczek dedykowany osobom prywatnym.

 • Fellow Finance od początku swojej działalności (2013 r.) cieszy się niesłabnącą popularnością.
 • Proces wnioskowania o pożyczkę w Fellow Finance jest bardzo prosty, dlatego nie powinien sprawić nikomu większych kłopotów.
 • Za pośrednictwem Fellow Finance można wnioskować o wysokie kwoty nawet do 12 000 zł.
 • Fellow Finance swoją działalność rozpoczął w 2013 r. Od tego czasu zaufało mu już ponad 255 921 klientów.
 • Jak każda oferta, również Fellow Finance ma swoje wady i zalety - niewątpliwym plusem jest dopasowanie oferty do każdego klienta indywidualnie, minusem natomiast infolinia działająca w godzinach jedynie 11-15.

Fellow Finance opinie

Firma cieszy się uznaniem wśród klientów. Dzięki swoim innowacyjnym metodom i elastyczności pozytywnie zaskakuje pożyczkobiorców.

 • Pożyczanie z Fellow Finance jest łatwe - możesz wziąć tyle, ile naprawdę potrzebujesz i wygodnie spłacić. Klient wie też wszystko o dodatkowych kosztach. - Krzysztof
 • Na początki troche się balam, nie tyle firmy co pożyczki- jak sie okazalo, zupelnie nie slusznie. Firma jest super i dzieki nim przekonałam sie do firm pozyczkowych. - Leokadia
 • Nie polecam. Długie oczekiwanie na decyzje. Obietnice kontaktu co do kompletności dokumentów zupełnie bez pokrycia. Pan w biurze obsługi klienta nie chciał podać swojego imienia i nazwiska. - Pola

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w Fellow Finance krok po kroku:

 1. Wybranie kwoty i okresu kredytowania pożyczki
 2. Wypełnienie wniosku
 3. Akceptacja wybranej przez serwis oferty
 4. Oczekiwanie na pieniądze

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Fellow Finance:

Wiek od 20 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Aby uzyskać pożyczkę w Fellow Finance musimy przejść przez cztery kroki:

 • Wybranie kwoty i okresu kredytowania pożyczki
 • Wypełnienie wniosku
 • Akceptacja wybranej przez serwis oferty
 • Oczekiwanie na pieniądze

Aby rozpocząć proces pożyczania, najpierw wybieramy kwotę oraz okres spłaty interesującego nas zobowiązania. Aby przejść do następnego kroku klikamy „dalej” – następnie zostaniemy przekierowani do zakładki „dane osobowe”. Tutaj wpisujemy podstawowe informacje na nasz temat, czyli: imię, nazwisko, numer PESEL, serię oraz numer dowodu osobistego, adres do korespondencji, dane kontaktowe, takie jak adres e-mail oraz numer telefonu, numer konta bankowego, na które ma wpłynąć pożyczka, zapisany w formacie IBAN.

Następnie firma musi określić naszą zdolność kredytową, od której zależy przyznanie nam wsparcia finansowego. Pożyczkodawca chciałby uzyskać informacje odnoszące się do naszego stanu cywilnego, statusu mieszkaniowego, liczby osób na naszym utrzymaniu, głównego źródła dochodu, jego wysokości brutto, naszych wydatków na mieszkanie i utrzymanie. Posiadanie innych zobowiązań, a szczególnie ich wysokość, to również istotne kwestie dla potencjalnego pożyczkodawcy. Zostaniemy również zapytani o dokładny cel pożyczki.

Aby przejść do następnego kroku, musimy wyrazić zgodę na weryfikację w bazach biur informacji gospodarczej oraz przez serwis Kontomatik. Kontomatik to nowoczesne narzędzie, które umożliwia weryfikację potencjalnego klienta bez wykonywania przelewów weryfikacyjnych. Jak to działa? Wystarczy, że zalogujemy się na konto bankowości online, a Fellow Finance zrobi za nas resztę – potwierdzi naszą tożsamość i dochody. Oczywiście, dane te wykorzystywane są wyłącznie w celach weryfikacyjnych, a połączenia bezpiecznie szyfrowane.

Po potwierdzeniu tożsamości zostaje poddana ocenie nasza zdolność kredytowa. Ma tutaj znaczenie 40 zmiennych, takich jak informacje demograficzne, dochód, wydatki itp. Zdolność kredytowa oceniana jest w formie ratingu i dostępna do wglądu tylko dla inwestorów. Jeśli zostaniemy ocenieni pozytywnie, decyzję otrzymamy w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Może się zdarzyć, że według pożyczkodawców wybrana przez nas kwota będzie przerastała nasze możliwości finansowe, a przez to zostaniemy uznani za niewiarygodnych. Wtedy możemy liczyć na propozycję niższej kwoty pożyczki.


Rodzaje pożyczek w Fellow Finance

Oferta Fellow Finance:

 • Pożyczka społecznościowa
 • Pożyczka na remont
 • Pożyczka konsolidacyjna

Fellow Finance ma swoim klientom wiele do zaoferowania. W ofercie firmy odnajdziemy opcje trzech elastycznych pożyczek, które pomogą nam w realizacji planów i marzeń. W ramach pożyczki społecznościowej od Fellow Finance możemy pożyczyć nawet 12 000 zł. To wysoka kwota, która usatysfakcjonuje prawie każdego klienta. Minimalna suma, jaką zdecyduje się nam pożyczyć firma to 1000 zł. To klient decyduje, jaka suma zadowoli jego kieszeń i wygodnie dobiera wysokość pożyczki do swoich potrzeb i możliwości spłaty. Pełna dowolność jest również przy doborze okresu kredytowania. Pożyczkę możemy zaciągnąć na okres nie dłuższy niż 24 miesiące, ale nie krótszy niż 4 miesiące. Ważną informacją jest również fakt, że kwotę zobowiązania możemy podnosić co 4 miesiące. Identycznie sytuacja wygląda w przypadku pożyczek na remont oraz konsolidacyjnych. Te ostatnie mogą być rozwiązaniem, kiedy regulujemy kilka zobowiązań i chcemy uprościć procedurę spłaty. Narzędziem, które pomoże nam wybrać odpowiednią dla nas pożyczkę jest umieszczony na stronie kalkulator. Za jego pomocą wygodnie wybierzemy kwotę oraz okres kredytowania, ale także uzyskamy informację o wysokości miesięcznych rat i wszystkich dodatkowych kosztach pożyczki, takich jak opłata wstępna. Aby było nam łatwiej przyswoić wszystkie informacje, firma podaje na stronie przykładowe zobowiązanie.


Fellow Finance - koszty

4miesięcy 24miesięcy
1000zł - -
12000zł - -
15000zł - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Fellow Finance - reklama

Fellow Finance - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000576864
NIP
7010508554
REGON
362560885

Dane kontaktowe:

FELLOW FINANCE Spółka z o.o.

ul. Nowogrodzka44 lok.3
00-695 Warszawa

e-mail: bok@fellowfinance.pl

telefon: 22 397 51 15

www: www.fellowfinance.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 11:00 - 15:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrd

Weź pożyczkę

Opis produktu Fellow Finance

Fellow Finance prosperuje od 2013 roku. Firma idealnie potrafiła rozwinąć się w momencie, w którym na rynku finansowym potrzebowano nowoczesnych finansowych rozwiązań. Od początku celem firmy było oferowanie usług na najwyższym poziomie i szerzenie social lendingu w Europie jako innowacyjnego rozwiązania dla pożyczkobiorców. Zespół firmy może pochwalić się dużym doświadczeniem w branży finansowej. Oprócz składu zarządu firmy, imponujący jest również kapitał własny korporacji, który wynosi 2,7 milionów euro. Księgowością zajmuje się sam Timo Helle – autoryzowany audytor z firmy księgowej Advico Gran Thornton. Fellow Finance jest firmą stabilną, dobrze gospodarującą swoimi aktywami i dbającą o swój nieustanny rozwój. Stworzona przez markę platforma jest wygodna nie tylko z perspektywy pożyczkobiorców, lecz również tych, którzy chcieliby w mądry i bezpieczny sposób zainwestować swoje pieniądze. Fellow Finance to pożyczanie i inwestowanie w najlepszym stylu dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania.


Wady i zalety oferty Fellow Finance:

Zalety:

 • Przejrzysta strona internetowa – bardzo prosta w nawigowaniu
 • Szybka i sprawna weryfikacja klienta – nie trwa dłużej niż kilkanaście minut
 • Nowoczesne rozwiązania – stosowanie usługi Kontomatik
 • Nawet jeśli nasza zdolność kredytowa nie jest wystarczająca, możemy liczyć na dopasowanie innej oferty
 • Elastyczne zobowiązania – pożyczka dostosowana do potrzeb klienta

Wady:

 • Infolinia działająca tylko w godzinach 11-15
 • Brak wymienionych źródeł weryfikacji klienta

Wady i zalety oferty Fellow Finance podsumowanie

Fellow Finance to firma, z ofertą której na pewno warto się zapoznać, jeśli chcemy spróbować społecznościowego pożyczania. Fellow Finance oferuje bezpieczne i szybkie rozwiązania w zakresie social lendingu, wygodne zarówno z perspektywy pożyczkobiorców, jak i inwestorów. Fellow Finance to nowy wymiar pożyczania, który może zainteresować wielu klientów. Przed złożeniem wniosku warto jednak poznać wady i zalety oferty tej marki – wtedy decyzję o pożyczce podejmiemy w pełni świadomie.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Fellow Finance

######## ##  ## ##   ##  ###  ##  ## 
##   ## ## ## ##   ##  ## ##  ##  ## 
##   ##  ####  ##   ## ##  ## ## ##  
########   ##  ##   ## ##   ## #####  
##   ##  ##  ##   ## ######### ## ##  
##   ##  ##  ##   ## ##   ## ##  ## 
########   ##   ####### ##   ## ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Fellow Finance

Opinia o Fellow Finance od Krzysztof 2020-05-20 09:39:06 #4727
Pożyczanie z Fellow Finance jest łatwe - możesz wziąć tyle, ile naprawdę potrzebujesz i wygodnie spłacić. Klient wie też wszystko o dodatkowych kosztach.
Odpowiedz
Opinia o Fellow Finance od Leokadia 2019-11-20 22:31:35 #4017
Na początki troche się balam, nie tyle firmy co pożyczki- jak sie okazalo, zupelnie nie slusznie. Firma jest super i dzieki nim przekonałam sie do firm pozyczkowych.
Odpowiedz
Opinia o Fellow Finance od Pola 2017-12-19 13:04:16 #1488
Nie polecam. Długie oczekiwanie na decyzje. Obietnice kontaktu co do kompletności dokumentów zupełnie bez pokrycia. Pan w biurze obsługi klienta nie chciał podać swojego imienia i nazwiska.
Odpowiedz
Opinia o Fellow Finance od Tygrysiątko 2017-06-07 15:03:26 #827
Strona internetowa moim zdaniem mało czytelna, koszty pożyczki wysokie- polecam najpierw zajrzeć do konkurencji bo sporo jest lepszych ofert na rynku!
Odpowiedz

Zobacz także:

Taratatu
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Smartney
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Feniko
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
PożyczkaOK
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania