Kredyt1000

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 1700
Okres pożyczki 3 mies.

Koszty pożyczki w Kredyt1000

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 3000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 2-3 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 2 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


Kredyt1000 to firma, która oferuje atrakcyjne pożyczki online. Dostępne są one bez wychodzenia z domu. Pożyczkodawca dba o jakość świadczonych usług oraz indywidualne potrzeby klientów.

 • Pożyczkobiorcy regularnie korzystają z oferty firmy. Polecają ją również swoim znajomym;
 • Wnioskowanie o pożyczkę w Kredyt1000 jest proste. Odbywa się całkowicie online. Aby otrzymać dodatkowe pieniądze wystarczy przejść przez kilka etapów;
 • W Kredyt1000 możemy wziąć pożyczkę na kwotę do 3 000 zł. Czas na jej spłatę wynosi do 90 dni;
 • Kredyt1000.pl to serwis współpracujący ze Spółką POLI Invest;
 • Zaletą oferty Kredyt1000 jest to, że pożyczkodawca informuje o decyzji kredytowej przez wiadomość SMS. Minus - klient musi dokonać opłaty weryfikacyjnej.

Kredyt1000 opinie

Z usług firmy Kredyt1000 korzystają głównie osoby fizyczne. Doceniają oni przejrzystość zasad oraz indywidualne podejście do klienta. Na uwagę zasłużył także długi okres kredytowania.

“Wziąłem pożyczkę na dowód i otrzymałem ją wprost na konto. Bardzo szybko i sprawnie. Polecam.” Jacek

“Zastanawiałam się skąd wziąć pieniądze na kolonię letnią dla dzieci. Z pomocą przyszedł mi Kredyt1000 i szybka pożyczka. Decyzję o przyznaniu finansów otrzymałam SMSem. Następnego dnia mogłam przekazać pieniądze opiekunce wyjazdu.” - Marzena

“Nie ma nic gorszego niż niespodziewane wydatki. Budżet domowy mojej rodziny niestety ich nie uwzględniał. Pożyczyliśmy z żoną pieniądze w firmie Kredyt1000. Okazało się, że nie mamy się czego obawiać, bo pożyczkodawca jest rzetelny i szybko wypłaca pieniądze.” Mirek

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w Kredyt1000 krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty i wyślij wypełniony danymi wniosek
 2. Dokonaj opłaty weryfikacyjnej, aby potwierdzić swoją tożsamość
 3. Czekaj na decyzję pożyczkową. Otrzymasz ją za pomocą wiadomości SMS
 4. Oczekuj przelewu gotówki na konto podane w dokumentach

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Kredyt1000:

Wiek od 18 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Wnioskowanie o pożyczkę w Kredyt1000 odbywa się całkowicie online. Aby złożyć swój wniosek wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, następnie wypełnić specjalny formularz. Należy podać w nim dane pochodzące z dowodu osobistego. Po przesłaniu zgłoszenia musimy potwierdzić swoją tożsamość. Zrobimy to za pomocą przelewu. Gdy ten dotrze do pożyczkodawcy, nasza zdolność kredytowa zostanie poddana ocenie.

Jeśli pożyczkodawca nie będzie miał zastrzeżeń do naszej historii finansowej, przyzna nam pożyczkę. Pamiętajmy, że decyzja pożyczkowa trafi do nas za pomocą wiadomości SMS. Informację otrzymamy bez względu na to czy wynik oceny naszej zdolności kredytowej był pozytywny, czy negatywny.


Rodzaje pożyczek w Kredyt1000

Oferta Kredyt1000:

 • pożyczka długoterminowa.

W Kredyt1000 możemy wnioskować o szybką pożyczkę online. Jest ona dostępna z długim terminem spłaty sięgającym nawet 90 dni. O dodatkowe pieniądze w wysokości od 500 do 3 000 zł mogą ubiegać się osoby posiadające zdolność kredytową. Pożyczkodawca sprawdza swoich kontrahentów w rejestrach dłużników BIG i KRD.

Dodatkowe pieniądze mogą otrzymać obywatele RP posiadający stały adres zamieszkania na terenie kraju. Co więcej, klienci powinni otrzymywać stały dochód. Należy go udokumentować. Zrobimy to dostarczając pożyczkodawcy zaświadczenie od naszego pracodawcy.

Pożyczkę na raty w Kredyt1000 otrzymają osoby pełnoletnie. Maksymalny wiek pożyczkobiorcy nie może przekroczyć 70 lat. Istotne jest to, że gotówka przyznawana jest bez zastawu. Aby nasze dokumenty zostały rozpatrzone, do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego, kopię pełnych wyciągów z rachunku bankowego z ostatnich trzech miesięcy oraz potwierdzenie zatrudnienia.


Kredyt1000 - koszty

3 miesięcy
500 zł -
3000 zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Kredyt1000 - dane firmy:

KRS
0000337393
NIP
5213540289
REGON
142024708

Dane kontaktowe:

POLI INVEST Sp. z o.o.

ul. Lityńskiego 12 lok. 34
16-400 Suwałki

e-mail: info@kredyt1000.pl

telefon: +48 698 290 110

www: kredyt1000.pl

serwisy społecznościowe:  

Konta bankowe:

aliorpkobp

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Kredyt1000

Usługi świadczone przez firmę Kredyt1000 skierowane są głównie do osób fizycznych. Dodatkowe pieniądze uzyskane w ramach pożyczki przydadzą się na wakacyjny wyjazd czy naprawę awarii samochodu. Zobowiązanie w kwocie od 500 do 3 000 zł możemy uzyskać bez zastawu nieruchomości czy pojazdu.

Wnioski o pożyczkę można składać przez 7 dni w tygodniu. Firma pracuje jednak wyłącznie w dni robocze. Oznacza to, że nasza aplikacja zostanie rozpatrzona po weekendzie lub świętach. Dane podane w zgłoszeniu są szyfrowane i w pełni bezpieczne. Nie musimy się martwić, że trafią w ręce osób trzecich.

Kredyt1000.pl należy do Spółki POLI Invest Sp. z o.o., działającej od 2009 roku. Firma wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta oraz dbałością o jego potrzeby. Przedsiębiorstwo ceni sobie jakość, dlatego regularnie wprowadza do swojej oferty zmiany na korzyść kontrahenta.


Wady i zalety oferty Kredyt1000:

Zalety:

 • niska dolna granica wieku - 18 lat;
 • wnioskowanie o pożyczkę całkowicie online;
 • weryfikacja naszego zatrudnienia przez telefon;
 • pożyczka bez zastawu;
 • długi termin spłaty - 90 dni;
 • pożyczka na dowolny cel;
 • możliwość przedłużenia spłaty;
 • wnioskowanie o pożyczkę przez całą dobę;
 • zwrot nadpłaty pożyczki na poczet kolejnych;
 • pożyczka na dowód osobisty.

Wady:

 • pożyczkodawca sprawdza bazę BIK i KRD

Wady i zalety oferty Kredyt1000 podsumowanie

Pożyczka dostępna w Kredyt1000 to szybki zastrzyk gotówki na nieprzewidziane wydatki. Zaletą wnioskowania o dodatkowe pieniądze w tej firmie jest to, że pożyczkobiorca może mieć tylko 18 lat. Ważne jest jednak to, aby posiadał on pozytywną zdolność kredytową oraz stałe zatrudnienie. Te jest niezbędne, aby spłacić terminowo pożyczkę.

Niestety minusem usługi świadczonej przez pożyczkodawcę jest fakt, że sprawdza on rejestry BIK czy KRD. Osoby, które nie dokonały wcześniej płatności na czas zostaną w nich odnotowane. Wpłynie to niekorzystnie na rozpatrzenie wniosku. Pamiętajmy jednak o tym, że pożyczkodawca do każdego zgłoszenia podchodzi indywidualnie. Istnieje więc szansa, że my również otrzymamy dodatkowe pieniądze.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Kredyt1000

##   ## ######## ###### ##  ##    ## 
###  ### ##    ##  ## ## ##    ## 
#### #### ##    ##     ####     ## 
## ### ## ######  ##     ##     ## 
##   ## ##    ##     ##  ##  ## 
##   ## ##    ##  ##  ##  ##  ## 
##   ## ######## ######   ##   ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kredyt1000

Opinia o Kredyt1000 od Olga 2019-04-25 12:26:55 #3192
Przedłużenie terminu spłaty nie jest problematyczne, do tego szybka wypłata kasy i bezproblemowe otrzymywanie jej. Dla mnie super.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania