LoanMe

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 4600
Okres pożyczki 15 mies.

Koszty pożyczki w LoanMe

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Kwota pożyczki 3900
Okres pożyczki 30 dni

Koszty pożyczki w LoanMe

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 800 zł, maksymalna 7000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-29 miesięcy. Dla kwoty 800 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 800 zł


Branie pożyczek nie jest dzisiaj już niczym nowym. Każdy może potrzebować dodatkowej gotówki na pilne potrzeby czy od dawna zamierzone plany, na których realizację comiesięczne dochody nie wystarczają. Jeśli kwota pożyczek krótkoterminowych nie jest dla nas dostateczna, możemy zdecydować się na pożyczki ratalne.

Zobowiązania na raty charakteryzują się znacznie większymi kwotami, jakie możemy zaciągnąć w celu wsparcia naszych finansów. Ich wysokość sięga nawet kilkunastu tysięcy złotych, co pozwala pokryć wszelkie nieprzewidziane wydatki.

Jednym z pożyczkodawców przedstawiających atrakcyjną ofertę pożyczek na raty jest firma LoanMe. Warto zapoznać się z jej propozycją, aby uzyskać niezbędną gotówkę.

LoanMe opinie

LoanMe to godna zaufania firma pożyczkowa. Przedstawia jasne warunki, udzielając pożyczek w domach klientów. W wypełnieniu wniosku pomaga klientom konsultant – dzięki niemu łatwiej przejdziemy przez cały proces.

 • Warunki czytelne, stronka przejrzysta, zasady udzielania pożyczki jasne, cennik przyzwoity, obsługa spoko- więc jestem jak najbardziej na tak! Z czystym sumieniem mogę polecać!!! - Marcin
 • Bardzo fajna oferta, polecam! - kilow
 • Starałam się o 5 tysięcy i dostałem. Dzięki! - Jowita

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w LoanMe krok po kroku:

 1. Zadecydować, jakiej kwoty potrzebujesz i w jakim terminie zamierzasz ją spłacić
 2. Podać swój numer telefonu w celu kontaktu z doradcą LoanMe
 3. Z pomocą konsultanta wypełnić wniosek
 4. Przy pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji, zaakceptować umowę pożyczki w serwisie online LoanMe lub oczekiwać na wizytę kuriera, który dostarczy umowę, jeśli nie jest się użytkownikiem internetu.
 5. Czekać na przelew pieniędzy

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w LoanMe:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Pożyczanie w LoanMe nikomu nie przysporzy trudności. Pożyczkodawca zadbał o prosty proces starania się o wsparcie finansowe. Jeśli chcesz otrzymać świadczenie finansowe, które będzie wsparciem dla twojego portfela, powinieneś:

Pierwszym krokiem jest w takim razie zadecydowanie, jak wysokiej kwoty pożyczki potrzebujemy. LoanMe nie oszczędza na swoich klientach, gwarantując im nawet 7 000 zł. To duża suma, ale czy naprawdę jej potrzebujemy? Decyzje finansowe powinny być przemyślane, w przeciwnym razie możemy wpaść w spiralę zadłużenia czy zostać wpisanym do rejestrów dłużników. Wówczas stracimy możliwość zaciągania jakichkolwiek pożyczek czy kredytów. KKiedy zadecydujemy o wysokości zobowiązania, musimy wybrać termin jego spłaty. Mamy na to 5, 17 i nawet 130 tygodni. Zaznaczając niniejsze informacje na suwakach, od razu poznamy wysokość raty oraz kosztów odnoszących się do zawartej pożyczki.

Kolejnym etapem zaciągania zobowiązań w LoanMe jest podanie swojego numeru telefonu na stronie internetowej pożyczkodawcy bądź bezpośredni kontakt z infolinią. Tylko wtedy doradca instytucji pozabankowej będzie mógł się z nami skontaktować, przedstawiając nam dobraną do naszych potrzeb ofertę. 

Przy jego pomocy również wypełnimy wniosek. Będziemy zapytani o podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, PESEL oraz numer i serię dowodu osobistego. Musimy podać wszystkie informacje, aby nie zostać odrzuconym przez niekompletne uzupełnienie formularza.

Jeśli nasz wniosek zostanie pozytywnie zweryfikowany, możemy zatwierdzić umowę pożyczki w serwisie online co znacznie przyspieszy proces wypłaty pieniędzy bądź czekać na kuriera. Pojawi się u nas z umową, którą będziemy zobligowani podpisać. Sprawdźmy dokładne warunki zobowiązania, aby upewnić się, że odpowiadają naszym potrzebom i oczekiwaniom.

Następnie czekamy na przelew pieniędzy. Pieniądze powinniśmy jak najrozsądniej spożytkować, aby nie mieć problemów z regulowaniem płatności. Raty spłacamy także przelewając ustaloną kwotę na dedykowane nam numer konta.

Aby podjąć kontakt z konsultantami firmy, należy zadzwonić na infolinię.


Rodzaje pożyczek w LoanMe

Oferta LoanMe:

LoanMe specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Ich kwota mieści się w przedziale 800 – 7000 zł i można ją swobodnie dopasować do naszych oczekiwań. Powinniśmy decydować się na sumy dostosowane do możliwości naszego budżetu, aby nie dotknęły nas przykre konsekwencje nieterminowych płatności. Okres kredytowania w przypadku oferty prezentowanego pożyczkodawcy wynosi 5, 17 i nawet 130 tygodni. Im dłuższy termin spłaty, tym niższa rata. Jeśli mamy do uregulowania jeszcze inne zobowiązania, nie łudźmy się, że zdołamy spłacić pożyczkę w najkrótszym okresie. Lepiej jest na spokojnie spłacić pożyczkę, nie martwiąc się, w jaki sposób dotrwamy do kolejnej wypłaty.

Jeśli chcemy wziąć pożyczkę w LoanMe, zostawiamy swój numer telefonu na stronie internetowej pożyczkodawcy lub dzwonimy bezpośrednio do firmy pożyczkowej. Nie ma innej formy złożenia wniosku. Musimy poczekać na kontakt od doradcy instytucji pozabankowej, aby później udostępnić podstawowe dane na swój temat.

LoanMe stara się oferować atrakcyjne pożyczki, oparte na korzystnych warunkach. Stale się rozwija, proponując klientom coraz bardziej dogodne zobowiązania finansowe. Warto skorzystać z oferty, aby stać się częścią społeczności LoanMe i przekonać się, jak łatwo można uzyskać wsparcie swojego budżetu. Podstawowe wartości, którymi kieruje się pożyczkodawca, to uczciwość, transparentność oraz proste rozwiązania i szacunek. Dlatego można mu zaufać i zawrzeć umowę, która bez wątpienia przyniesie korzyści dla naszego portfela.


LoanMe - koszty

Kliknij, aby wypełnić wniosek

LoanMe - reklama

LoanMe - dane firmy:

KRS
0000544100
NIP
5272729611
REGON
360839407

Dane kontaktowe:

LoanMe Sp. z.o.o.

Aleje Jerozolimskie142B
02-305 Warszawa

e-mail: kontakt@loanme.pl

telefon: (22) 377 78 77 oraz (22) 377 78 00

www: loanme.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 – 20:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrd

Weź pożyczkę

Opis produktu LoanMe

LoanMe to jedna z firm pożyczkowych działających w nieustannie rozwijającym się sektorze pozabankowym. Swoje usługi świadczy od 2015 roku, cały czas podnosząc ich jakość i dbając o zadowolenie powiększającego się grona klientów. Oferuje pożyczki ratalne, które charakteryzują się wyższą kwotą oraz długim okresem spłaty. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 7 000 zł, a najdłuższym terminem spłaty są 130 tygodni.

LoanMe angażuje się w działania charytatywne. Stara się wnosić jak najwięcej dobra, zapewniając pomoc osobom, które najbardziej potrzebują wsparcia. Jedną z inicjatyw, w której pożyczkodawca brał udział, był bankiet charytatywny „Zostań Psim Aniołem”. To nie ostatnia akcja, w której zdecydował się uczestniczyć, aby udzielać pomocy najsłabszym.

Wartości, którymi kieruje się LoanMe, pozwalają wyróżnić firmę na tle innych pożyczkodawców. Klientów stawia na pierwszym miejscu, gwarantując im uczciwe zasady i bezpieczne produkty finansowe. Rozpatrując wnioski kredytowe, dokonuje starannej oceny ryzyka, aby zadbać o dobro pożyczkobiorców i nie udzielać zobowiązań osobom, które nie będą w stanie ich spłacić.


Wady i zalety oferty LoanMe:

Zalety:

 • Wysokie kwoty pożyczki na raty – można się starać maksymalnie o kwotę 7000 zł
 • Długi okres kredytowania – zobowiązanie można spłacać nawet przez 130 tygodni
 • Niskie, tygodniowe raty przelewane na dedykowane konto
 • Jasne i przejrzyste warunki pożyczania
 • LoanMe dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową
 • Uczciwość, transparentność i proste rozwiązania oraz szacunek jako podstawowe wartości pożyczkodawcy
 • Pożyczkodawca uhonorowany certyfikatem Firmy Wiarygodnej Finansowo
 • Czynny udział pożyczkodawcy w akcjach charytatywnych
 • Dopasowanie pożyczek do możliwości finansowych klienta

Wady:

 • Brak możliwości złożenia wniosku całkowicie przez internet. Aby starać się o pieniądze, trzeba wypełnić wniosek telefonicznie

Wady i zalety oferty LoanMe podsumowanie

LoanMe przedstawia jasne warunki współpracy i udziela pożyczek o wysokich kwotach. To nie jedyne atuty pożyczkodawcy. Lecz chcąc podjąć rozsądną decyzję, powinniśmy poznać również słabsze strony jego oferty.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o LoanMe

##   ## ######## ######   ###  ######## 
###  ### ##    ##  ##  ## ##  ##   ## 
#### #### ##    ##     ##  ## ##   ## 
## ### ## ######  ##  #### ##   ## ######## 
##   ## ##    ##  ## ######### ##    
##   ## ##    ##  ## ##   ## ##    
##   ## ######## ######  ##   ## ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o LoanMe

Opinia o LoanMe od Marcin 2020-09-08 14:49:19 #4864
Warunki czytelne, stronka przejrzysta, zasady udzielania pożyczki jasne, cennik przyzwoity, obsługa spoko- więc jestem jak najbardziej na tak! Z czystym sumieniem mogę polecać!!!
Opinia o LoanMe od kilow 2020-07-27 09:34:33 #4810
Bardzo fajna oferta, polecam!
Opinia o LoanMe od Jowita 2020-07-24 13:27:47 #4806
Starałam się o 5 tysięcy i dostałem. Dzięki!
Opinia o LoanMe od Jan 2020-07-22 09:02:54 #4805
Radzę wszystkim trzymać się z daleka od tej firmy , najbardziej niewiarygodna , natarczywa, niegrzeczna , nieuczciwa, wyłudzająca od ludzi wielkie pieniądze, na początku są grzeczni , ale potem bez wychowania jakiejkolwiek kultury ,, nie panujący nad swymi emocjami….Jednym słowem można nerwowo wykończyć pożyczyłem 2000 a muszę oddać 4500
Opinia o LoanMe od Magda55 2020-01-13 08:32:59 #4273
Uczciwa firma, szczerze polecam usługi LoanMe. Miła obsługa na infolinii, jasne warunki, pieniądze przelane w 15minut
Opinia o LoanMe od Roberto 2019-12-24 13:17:13 #4171
Musze przyznac ze loanme to uczciwa firma. Konsultant mi wszystko wytłumaczył a formalności załatwiłem bez zbednych problemów.
Opinia o LoanMe od Samiśka 2019-11-21 21:27:44 #4022
Uczciwie! Moim zdaniem jest ok, chociaż wiadomo- można taniej:P
Opinia o LoanMe od Emma 2019-09-30 09:49:11 #3846
Wzięłam pożyczkę z myślą o zakupie nowej pralki. Wszystko spłaciłam w terminie, jestem zadowolona.
Opinia o LoanMe od Martha 2019-08-29 16:55:24 #3723
Witajcie, moi dobrzy ludzie, jestem Martha, przyszedłem na tę stronę, aby preferować firmę, która pożyczyła mi $48,000 na moje leki dla dzieci, od tego czasu szukam pomocy finansowej, ale wszystko dzięki Bogu, że założyłem firmę o nazwie firma pożyczkowa Stella Rene, w której spłacam gotówkę i potwierdzam moją pożyczkę bez stresu, a dziś mój syn był obsługiwany, więc moi ludzie są tam nadal prawdziwi i legalni e-mail do firmy pożyczkowej (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) skontaktuj się z nią, aby szybko i szybko wiarygodna pożyczka dzisiaj, ponieważ ma ona 100% wiarygodności. Niech Bóg błogosławi Stellę Rene dla mnie. Marta
Opinia o LoanMe od LENDING TREE FINANCIAL SERVICE INC. 2019-07-25 19:15:53 #3592
Potrzebujesz pilnej pożyczki na rozpoczęcie działalności, pożyczki na dług? Kup samochód lub dom? Jeśli tak, nie martw się, ponieważ oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek w niskiej i przystępnej cenie 3%, bez zabezpieczeń i bez kontroli kredytowej. Wróć do nas, jeśli potrzebujesz pożyczki z następującymi informacjami. Skontaktuj się z nami teraz: lendingtree582@gmail.come
Opinia o LoanMe od Katarzyna Popińska 2019-06-05 20:11:09 #3430
Złożyłam reklamacje odnośnie sposobu i warunków udzielenia pożyczki. Po miesiącu dostałam pismo, że ze wzg. na złożoność sprawy termin przedłużono o kolejny miesiąc. Nadal nie mam odpowiedzi na jakim etapie jest moja sprawa. Dodatkowo nie można się dodzwonić do firmy, ani nie odpowiadają na informacje o kontakcie zostawioną na skrzynce. Nigdy nie polecę tej firmy znajomym.
Opinia o LoanMe od łuk 2019-05-24 16:25:02 #3360
Na plus kompetentna i miła obsługa. na minus brak możliwosci złożenia wniosku online. Raty w porządku
Opinia o LoanMe od abc 2019-04-28 09:36:40 #3213
Zapoznałem sie z warunkami i twierdzę że to jest zwykła lichwa.
Opinia o LoanMe od Alicja 2019-04-23 13:45:58 #3176
Wzięłam pozyczke na ponad 100 tygodni, bardzo mała rata i wygodnie rozłozyli mi na raty. obsługa mila. polecam!
Opinia o LoanMe od KALA 2019-04-19 15:56:30 #3159
Bardzo fajna firma, dobre promocje na pierwsze pozyczki
Opinia o LoanMe od Crazy 2019-04-10 16:23:12 #3139
Reklama z pożyczką loan me wyskoczyła mi na facebook u. Troche sie bałem na początku ale sprawdziłem oferte i zadzwoniłem. Bardzo miły pan mi wytłumaczył wszystko trzeba słuchać że raty tygodniowe i dostałem promocje na pierwszy raz. Na prawde polecam
Opinia o LoanMe od Lm 2019-03-23 01:16:29 #3065
Nie polecam splacilem przed czasem, to doliczyli sobie 51 zł w dwa tygodnie za,, czynności serwisowe " obsługa klienta jest miła do czasu podpisania umowy, o oprocentowaniu nawet nie wspomnę, ludzie nie podpisujcie z tymi lichwiarzami żadnej umowy bo może to się bardzo źle skończyć, większość opinii zauważyłem że jest pozytywna bo ludzie dostali szybko pieniążki konto haha i co dalej? Weźcie sobie umowy do ręki i policzcie ile trzeba oddać kasy, tak jak pisałem wyżej splacilem i nigdy nie poproszę tej lichwy o pomoc.
Opinia o LoanMe od Basia 2019-03-12 17:36:41 #3043
Bardzo miły pan wszystko mi wytłumaczył przez telefon. Szybko dostałam pieniążki. Firme polecili mi znajomi
Opinia o LoanMe od servet 2019-02-25 21:18:22 #2994
korzystałem z usług wielu firm, loan me przypadło mi do gustu, bo traktują klientów po ludzku, po prostu.
Opinia o LoanMe od malinkaa1234 2019-02-13 15:54:02 #2928
zostalo mi pare rat, ale ostatnio dzwinila do mnie pani z loanme z oferta i wzielam. fajnie ze sa proposycje. bez problemu dostalam
Opinia o LoanMe od Olcza 2019-02-10 21:14:09 #2913
Firma pożyczkowa, którą mogę szczerze polecić. Całkiem korzystne raty i do tego fajne warunki oferty.
Opinia o LoanMe od Oleńka 2019-01-28 12:22:28 #2832
WsYtsko szybko łatwo... Pani przedstawiająca ofertę bardzo sympatyczna... Ale 1 dzień spóźnienia i już sms z działu windykacji naprawdę? Zawsze płacę regularnie... jeden dzień opóźnienia i już windykacja
Opinia o LoanMe od Jola K 2019-01-25 15:22:30 #2828
Polecam ofertę
Opinia o LoanMe od Kas 2019-01-24 16:32:05 #2827
Jestem bardzo zadowolona. Obsługa miła, rzetelna, wszystko wyjaśnili. Wzięłam ofertę na 0 zł, zapłaciłam tyle ile pożyczyłam tylko warunek że w 4 tygodnie. Polecam każdemu
rafa 2019-05-31 14:41:08 #3420
To moze ja wrzuće do ogórdka kamyczek. Z brzmienia tej umowy wynika, ze MUSISZ spłacac w ten sposób, że co tydzień po 1/4 pozyczki.Jezeli splacisz więcej 9 i (szybciejto jakieś dziwne opłaty naliczają. Jak spłacisz mniej-to wiadomo łamiesz zapisy umowy i wypadasz promocyjnych warunków. Przede wszystkim to zauważam, że umowa mi dostarczona jest wadliwa. Tzn. brakuje w nich rożnych zapisów. Nie mogłem uwierzyć, wydrukowałem i brakuje zapisów....Nie wiem o jest w tych co brakuje. Natomiast jedno wiem- nawet odstąpienie od umowy jest kuriozalne. Musisz wysłać listem poleconym (to jeszcze ok) ale jednoczesne tj w dniu nadania spłacić . Bo jakies odsetki sobie zaczynają naliczac. ciekaw ilu przycinają na tym ???
Opinia o LoanMe od Espero 2019-01-18 08:15:45 #2806
pieniądze od ręki i na jasnych zasadach.
Opinia o LoanMe od Eleonora 2018-12-28 10:49:49 #2696
Warunki podobne jak w innych firmach, ale komunikacja znacznie lepsza, wszystko tłumaczą krok po kroku.
Opinia o LoanMe od Alek1 2018-12-18 17:37:10 #2680
Bardzo dobry kontakt z obsługą, wszystko jasno tłumaczą i odpowiadają na wszystkie pytania. Było szybko i bez problemów.
Opinia o LoanMe od Karol 2018-12-18 11:31:51 #2677
Natrętne telefony od konsultantów, których już prosiłem wiele razy o usunięcie mojej subskrypcji, numeru i wszelkich danych kontaktowych i zaprzestanie mnie molestować. Zawsze odpowiedz słyszałem „dobrze usuniemy”. Po czym dzień później znów telefon jedna kobieta gdy prosiłem o usunięcie odpowiedziała mi „do widzenia” i się rozłączyła. Ludzie z kapelusza wzięci pierwszy raz spotykam się z tak topornymi ludźmi.
Opinia o LoanMe od dominick 2018-11-22 13:49:34 #2581
Bardzo szybko pieniądze wpłynęły na konto. Polecam, bo to wiarygodna firma.
Opinia o LoanMe od Sebastian 2018-11-02 13:47:36 #2526
Warunki nie są złe. Umowa przejrzysta, konsultanci znają sie na ofercie, którą proponują klientowi. Jak ktoś potrzebuje gotówki na niespodziewane wydatki - LoanMe jest dobrym miejscem, aby taką uzyskać.
Opinia o LoanMe od Paulina 2018-10-30 13:51:55 #2518
Można zostawiać prośbę o kontakt bez końca, a i tak nikt nie oddzwoni.
Opinia o LoanMe od Rama 2018-10-25 15:35:19 #2480
Wszystko sprawnie. Polecam
Opinia o LoanMe od Tomeeeek85 2018-10-10 16:37:40 #2436
Ja tam wziolem i oki. Zapomniałem o racie to zadzwonili zaplacilesm i mam spokoj. Wziolem to splacam z providentem nie miałem tak łatwo
Opinia o LoanMe od Adamus 2018-09-21 23:14:11 #2378
Nie polecam szkoda nerwów oszuści.
Kolo 2019-02-04 12:30:45 #2901
Sami oszuści jak spłacasz szybciej pożyczkę to Ci się nic nie należy co jest nie prawda powinni Ci zwrócić nawet część prowizji
Opinia o LoanMe od Rafał 2018-09-18 09:27:16 #2369
Złodzieje.Ludzie nieuczciwi...wziąłem 700zl na wyjazd do pracy i wyjazd się przedłużył o 4 miesiące...Firmie windykacyjnej wpłacaiłem zaległości 1010zl...A tu odzywają się ludzie po kupionej szkole że widnieje w ich systemie zaległość w kwocie 250zł....Nie polecam tych pajaców a rzecznik praw już się wami zajmuje
Opinia o LoanMe od silverweb 2018-09-05 14:29:47 #2319
Firma nieuczciwa. Jeśli wysyłają w ciemno smsy na numery dzieci, to znaczy, że nie postępują etycznie... Nie polecam.
Opinia o LoanMe od Kasia 2018-08-28 16:33:06 #2296
To jest szok wzięłam 750 zł wplacalam na to konto raty dwa miesiące i od razu przez ostatni miesiąc pieniądze nie dochodzą.Co dziennie smsy straszą A ja głupia z 30 razy do nich mówią że weryfikuja. Mam dość A jak pytam ile zostało to 1500 czyli to jest sto procent A jeszcze 500 już zapłaciłem.Bylam dziś u radcy prawnego mam donieść umowy.Blagam ludzie nie tylko oni
Opinia o LoanMe od grzesiu 2018-08-27 17:12:45 #2291
nekanie
Opinia o LoanMe od Pogodna 2018-08-16 14:05:47 #2240
Nie polecam, bardzo wysokie koszty, w 6 dniu braku spłaty doliczono mi 400 zł kosztów, dramat, najdroższa firma pożyczkowa, nie polecam!!!
Opinia o LoanMe od Krysia 2018-08-08 22:38:10 #2194
kradziona baza klientów to co myśleć o firmie? ciągłe nękanie telefonami i sms!! może kontrola inspektora danych osobowych coś zmieni?
Opinia o LoanMe od J23 2018-08-08 22:29:34 #2191
nękanie, nękanie, nękanie!!! bez mojej zgody pozyskany telefon -ciągle jak nie telefony to sms!
Opinia o LoanMe od Jola 2018-07-25 17:27:22 #2140
Oszuści i naciągacze! Nie polecam nikomu.!!!
Jacek 2018-08-09 20:47:22 #2198
banda naciągaczy / do roboty a nie ludzi niszczyć
Opinia o LoanMe od Domin 2018-07-23 21:59:03 #2126
Kompletne dno i patologia. Po spłacie pożyczki dalej wysyłają smsy, i od 3 tygodni nie potrafią zaktualizować zamknięcia pożyczki w BIK tylko jakieś nierealne opóźnienia wpisują do biur informacji gospodarczej. Złodzieje którzy lądują już u Rzecznika konsumenta
Opinia o LoanMe od Jotka 2018-06-26 12:41:41 #2009
Straszni oszuści i naciągacze.
Opinia o LoanMe od Tomasz12 2018-06-01 12:18:34 #1936
Ja tez nie mialem z nimi problemu/ umowe dostlem na maijla a w ponieddzialek kaske mialem na koncie.
Opinia o LoanMe od EDWARD 2018-05-30 11:46:11 #1926
Polecam Wszystkim którzy mają problemy z historią kredytową i nie mają szans na uzyskanie pożyczki w innych firmach pożyczkowych.Firma LoanME dla takich osób jest firmą przyjazną i stara się pomóc w każdej sytuacji.
Opinia o LoanMe od magda 2018-05-18 21:48:58 #1895
Aż wstyd, że taka nierzetelna firma działa na Polskim rynku w dziśiejszych czasach. 3 mce temu wypowiedziałam umowę i próbuję odzyskać pieniądze, które nadplaciłam jednak bez skutku. Dzwonie na infolinię jestem zbywana a od pewnego czasu zablokowano mój numer. Mogę się do nich dodzwonic tylko i wyłącznie z zastrzezonego numeru.. Firma która stac na reklamy tv a nie stac by zwŕocic 600 zł
stachu 2018-06-11 14:26:38 #1960
Bo to oszuści...
Opinia o LoanMe od marcin 2018-05-08 17:27:37 #1872
Natrętni naciągacze.
Opinia o LoanMe od kasia 2018-04-05 12:50:12 #1779
Polecam, przez wzgląd na wsparcie naszych podopiecznych z fundacji :) Pracują tam bardzo mili i chcący pomagac ludzie!
Opinia o LoanMe od tomek 2018-03-14 15:02:50 #1712
U mnie było spoko. Potrzebowalem kasy na szybko to zadzwonilem rozmawialem z jakims panem który powiedział mi co i jak. Podpisalem umowe przy kurierze a kaske zosbaczylem nastepnego dnia. Jak dla mnie spoko.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania