Loan Me


Branie pożyczek nie jest dzisiaj już niczym nowym. Każdy może potrzebować dodatkowej gotówki na pilne potrzeby czy od dawna zamierzone plany, na których realizację comiesięczne dochody nie wystarczają. Jeśli kwota pożyczek krótkoterminowych nie jest dla nas dostateczna, możemy zdecydować się na pożyczki ratalne.

Zobowiązania na raty charakteryzują się znacznie większymi kwotami, jakie możemy zaciągnąć w celu wsparcia naszych finansów. Ich wysokość sięga nawet kilkunastu tysięcy złotych, co pozwala pokryć wszelkie nieprzewidziane wydatki.

Jednym z pożyczkodawców przedstawiających atrakcyjną ofertę pożyczek na raty jest firma LoanMe. Warto zapoznać się z jej propozycją, aby uzyskać niezbędną gotówkę.

Loan Me opinie

LoanMe to godna zaufania firma pożyczkowa. Przedstawia jasne warunki, udzielając pożyczek w domach klientów. W wypełnieniu wniosku pomaga klientom konsultant – dzięki niemu łatwiej przejdziemy przez cały proces.

 • „Zaufałam LoanMe i nie żałuję. Pożyczkodawca szybko udzielił mi pożyczki i mogłam spłacić bieżące zobowiązania” - Anna
 • „Pożyczki przez internet? Długo nie mogłem przekonać się do tego rozwiązania. Namówił mnie kolega, który już korzystał z oferty LoanMe. Pożyczyłem dosyć wysoką kwotą, ale bez problemu ją spłacam. LoanMe to pożyczkodawca, któremu można zaufać” - Krzysztof
 • „Jeśli pożyczka, to tylko z LoanMe. Wysokie kwoty i atrakcyjne warunki są korzystne dla każdego pożyczkobiorcy” - Katarzyna

Jak wziąć pożyczkę w Loan Me krok po kroku:

 1. Zadecydować, jakiej kwoty potrzebujesz i w jakim terminie zamierzasz ją spłacić
 2. Podać swój numer telefonu w celu kontaktu z doradcą LoanMe
 3. Z pomocą konsultanta wypełnić wniosek
 4. Przy pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji, oczekiwać na wizytę kuriera, który dostarczy umowę
 5. Poczekać na gotówkę z pożyczki

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Loan Me:

Wiek od 0 do 0
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Pożyczanie w LoanMe nikomu nie przysporzy trudności. Pożyczkodawca zadbał o prosty proces starania się o wsparcie finansowe. Jeśli chcesz otrzymać świadczenie finansowe, które będzie wsparciem dla twojego portfela, powinieneś:

Pierwszym krokiem jest w takim razie zadecydowanie, jak wysokiej kwoty pożyczki potrzebujemy. LoanMe nie oszczędza na swoich klientach, gwarantując im nawet 11 500 zł. To duża suma, ale czy naprawdę jej potrzebujemy? Decyzje finansowe powinny być przemyślane, w przeciwnym razie możemy wpaść w spiralę zadłużenia czy zostać wpisanym do rejestrów dłużników. Wówczas stracimy możliwość zaciągania jakichkolwiek pożyczek czy kredytów. Kiedy zadecydujemy o wysokości zobowiązania, musimy wybrać termin jego spłaty. Mamy na to 17, 25, 45 bądź 52 tygodnie. Zaznaczając niniejsze informacje na suwakach, od razu poznamy wysokość raty oraz kosztów odnoszących się do zawartej pożyczki.

Kolejnym etapem zaciągania zobowiązań w LoanMe jest podanie swojego numeru telefonu na stronie internetowej pożyczkodawcy. Tylko wtedy doradca instytucji pozabankowej będzie mógł się z nami skontaktować, przedstawiając nam dobraną do naszych potrzeb ofertę.

Przy jego pomocy również wypełnimy wniosek. Będziemy zapytani o podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, PESEL oraz numer i serię dowodu osobistego. Musimy podać wszystkie informacje, aby nie zostać odrzuconym przez niekompletne uzupełnienie formularza.

Jeśli nasz wniosek zostanie pozytywnie zweryfikowany, możemy czekać na kuriera. Pojawi się u nas z umową, którą będziemy zobligowani podpisać. Sprawdźmy dokładne warunki zobowiązania, aby upewnić się, że odpowiadają naszym potrzebom i oczekiwaniom.

Następnie czekamy na gotówkę. Pieniądze powinniśmy jak najrozsądniej spożytkować, aby nie mieć problemów z regulowaniem płatności. Po odbiór rat w ustalonym terminie zgłosi się przedstawiciel LoanMe.

Aby podjąć kontakt z konsultantami firmy, należy zadzwonić na infolinię.


Rodzaje pożyczek w Loan Me

Oferta LoanMe:

LoanMe specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Ich kwota mieści się w przedziale 1000 – 11 500 zł i można ją swobodnie dopasować do naszych oczekiwań. Powinniśmy decydować się na sumy dostosowane do możliwości naszego budżetu, aby nie dotknęły nas przykre konsekwencje nieterminowych płatności. Okres kredytowania w przypadku oferty prezentowanego pożyczkodawcy wynosi 17, 25, 45 bądź 52 tygodnie. Im dłuższy termin spłaty, tym niższa rata. Jeśli mamy do uregulowania jeszcze inne zobowiązania, nie łudźmy się, że zdołamy spłacić pożyczkę w najkrótszym okresie. Lepiej jest na spokojnie spłacić pożyczkę, nie martwiąc się, w jaki sposób dotrwamy do kolejnej wypłaty.

Jeśli chcemy wziąć pożyczkę w LoanMe, na stronie internetowej pożyczkodawcy zostawiamy swój numer telefonu. Nie ma innej formy złożenia wniosku. Musimy poczekać na kontakt od doradcy instytucji pozabankowej, aby później udostępnić podstawowe dane na swój temat.

LoanMe stara się oferować atrakcyjne pożyczki, oparte na korzystnych warunkach. Stale się rozwija, proponując klientom coraz bardziej dogodne zobowiązania finansowe. Warto skorzystać z oferty, aby stać się częścią społeczności LoanMe i przekonać się, jak łatwo można uzyskać wsparcie swojego budżetu. Podstawowe wartości, którymi kieruje się pożyczkodawca, to uczciwość, transparentność oraz proste rozwiązania i szacunek. Dlatego można mu zaufać i zawrzeć umowę, która bez wątpienia przyniesie korzyści dla naszego portfela.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Loan Me - dane firmy:

KRS
0000544100
NIP
5272729611
REGON
360839407

Dane kontaktowe:

LoanMe Sp. z.o.o.

Aleje Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa

e-mail:

telefon: (22) 377 78 77 oraz (22) 377 78 00

www: loanme.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9:00 – 19:00
Sobota: 10:00 – 18:00
Niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

Weryfikacja w bazach dłużników:

Wypełnij wniosek

Opis produktu Loan Me

LoanMe to jedna z firm pożyczkowych działających w nieustannie rozwijającym się sektorze pozabankowym. Swoje usługi świadczy od 2015 roku, cały czas podnosząc ich jakość i dbając o zadowolenie powiększającego się grona klientów. Oferuje pożyczki ratalne, które charakteryzują się wyższą kwotą oraz długim okresem spłaty. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 11 500 zł, a najdłuższym terminem spłaty są 52 tygodnie.

LoanMe angażuje się w działania charytatywne. Stara się wnosić jak najwięcej dobra, zapewniając pomoc osobom, które najbardziej potrzebują wsparcia. Jedną z inicjatyw, w której pożyczkodawca brał udział, był bankiet charytatywny „Zostań Psim Aniołem”. To nie ostatnia akcja, w której zdecydował się uczestniczyć, aby udzielać pomocy najsłabszym.

Wartości, którymi kieruje się LoanMe, pozwalają wyróżnić firmę na tle innych pożyczkodawców. Klientów stawia na pierwszym miejscu, gwarantując im uczciwe zasady i bezpieczne produkty finansowe. Rozpatrując wnioski kredytowe, dokonuje starannej oceny ryzyka, aby zadbać o dobro pożyczkobiorców i nie udzielać zobowiązań osobom, które nie będą w stanie ich spłacić.


Wady i zalety oferty Loan Me:

Zalety:

 • Wysokie kwoty pożyczki na raty – można się starać maksymalnie o kwotę 11 500 zł
 • Długi okres kredytowania – zobowiązanie można spłacać nawet przez 52 tygodnie
 • Jasne i przejrzyste warunki pożyczania
 • LoanMe dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową
 • Uczciwość, transparentność i proste rozwiązania oraz szacunek jako podstawowe wartości pożyczkodawcy
 • Pożyczkodawca uhonorowany certyfikatem Firmy Wiarygodnej Finansowo
 • Czynny udział pożyczkodawcy w akcjach charytatywnych
 • Dopasowanie pożyczek do możliwości finansowych klienta

Wady:

 • Brak możliwości złożenia wniosku przez internet – pożyczki udzielane w domu klienta. Aby starać się o pieniądze, trzeba wypełnić wniosek telefonicznie
 • Konieczność spłacania rat pożyczek w domu – płatności odbiera doradca LoanMe

Wady i zalety oferty Loan Me podsumowanie

LoanMe przedstawia jasne warunki współpracy i udziela pożyczek o wysokich kwotach. To nie jedyne atuty pożyczkodawcy. Lecz chcąc podjąć rozsądną decyzję, powinniśmy poznać również słabsze strony jego oferty.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Loan Me

##   ## ######## ######## ##   ## ####### 
## ## ## ##    ##   ## ##   ## ##   ## 
## ## ## ##    ##   ## ##   ## ##   ## 
## ## ## ######  ######## ##   ## ##   ## 
## ## ## ##    ##    ##   ## ## ## ## 
## ## ## ##    ##    ##   ## ##  ## 
 ### ### ######## ##     #######  ##### ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Maniek 2017-10-09 11:27:11 #1272
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z LoanMe, profesjonalne podejście do klienta. Weryfikacja jak wszędzie, nikt na ładne oczy nie udziela pożyczek, dokumenty do dostarczenia, w granicach rozsądku. Nie widzę problemu z dostarczenia kopi dowodu i potwierdzenie zatrudnienia. Elastyczna splata w ratach. Polecam!
Wiola 2017-10-05 14:08:50 #1258
Tragedia jakaś , bez zaświadczeń, a tyle dokumentów i sprawdzania , obiecują a inaczej robią , NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!
Pikus 2017-08-16 13:24:02 #1111
Dno .Pożyczka oprocentowana dla desperatów. Po drugie w Polsce nie otrzymuję się raczej tygodniówek...
ELŻBIETA 2017-07-26 20:01:27 #1043
Miła profesjonalna i przyjazna obsługa przez telefon,szybka weryfikacja i decyzja kredytowa.Możliwość podpisania umowy przez internet.
Janek 2017-07-21 14:50:54 #1037
Ja miałem pozytywne doświadczenia z tą firmą. Pieniądze tego samego dnia na koncie i kompetentni doradcy przez tel.
maciek 2017-07-21 14:33:29 #1036
system spłąty w Loan Me według mnie jest elastyczny, długi okres do spłaty sprawia, że łątwo jest oddać pieniądze na czas i nie ma wtedy odsetek. Jestem na plus bardzo miła obsługa szczególnie pan grabowski.
Pożyczkobiorca 2017-10-13 22:44:32 #1296
A Pan/Pani jest pracownikiem tej firmy.
Zabrze 2017-07-18 20:04:37 #1030
Te pochwały to sami sobie piszecie. Nękacie ludzi niechcianymi SMSami i telefonami. Jesteście nachalnymi chamami i tyle. Poza tym nękanie SMSami i telefonami (a ja mam wszystkie nagrane i zachowane w telefonie) jest karalne.
ammmm 2017-07-11 13:44:23 #1017
Ta firma to jakiś koszmar i bajlez totalny. Konsultanci są niedoinformowani i chamscy. Kazdy mówi cos innego. masz przez całe swoje zycie tylko 1 szanse na złożenie wniosku bo jeśli miałes zły wpis w big to firma ci juz nigdy nie udzieli pozyczki i nie da mozliwosci złożenia nowego wniosku nawet jak juz bazy masz czyste. Najbardziej jednak irytująca jest chamska obsługa przez telefon. nie polecam !
Joasia11 2017-07-04 16:31:47 #1005
Ja chyba mam szczęście, bo decyzję przyznano w 10 min podczas rozmowy telefonicznej, pieniądze dostałam na drugi dzień i spłacam raty przez przelew internetowy. Dodatkowo plus za wspomaganie niepełnosprawnych z Fundacji Avalon i bardzo bogatą stronę na Facebook'u :)
Agata 2017-06-12 20:34:18 #923
Firma prowadzi także działalność pod marką: https://wnet-pozyczka.pl i tam jest o wiele więcej informacji jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać pożyczkę oraz jak wygląda jej proces wypłacenia.
Judyta 2017-06-09 08:32:30 #913
Ta firma to jakaś porażka Wysyłają SMS o rozpatrywanym wniosku kredytowym , którego się nigdy nie składało , z podaniem nazwiska doradcy Kontakt telefoniczny z tą osobą bardzo nieprzyjemny Bardzo nieuczciwe praktyki i po prostu chamstwo
Tomasz 2017-06-02 10:58:09 #812
Bardzo zawiodłem się na tej firmie. Po przesłaniu miliona wymaganych dokumentów i kilkudziesięciu telefonów od owej firmy, iż brakuje jeszcze tego i tego nie raczono poinformowac mnie nawet o decyzji kredytowej. Kompletny brak odzewu. Totalna olewka. Osobiście nie polecam.
Jan Antoni 2017-08-16 11:11:23 #1110
Składałem wniosek o pożyczkę 2 tyg temu. 2000 zł na 52 tyg - raty niskie i wygodne. Osługa profesjonalna i miła.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania