Modna Pożyczka na raty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2800
Okres pożyczki 8 mies.

Koszty pożyczki w Modna Pożyczka na raty

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 600 zł, maksymalna 5000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 3-12 miesięcy. Dla kwoty 600 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 600 zł


Modna Pożyczka na raty to znakomita oferta dla osób, które poszukują pożyczki długoterminowej. Kwota do 5000 zł pozwoli sprostać niespodziewanym wydatkom. Dzięki rozłożeniu spłaty zobowiązania na kilka miesięcy, budżet nie będzie obciążony. Modna Pożyczka na raty zachęca do aplikowania o zastrzyk gotówki!

 • Modna Pożyczka na raty cieszy się pozytywnymi opiniami. Zaletą tej oferty jest m.in. błyskawiczna weryfikacja tożsamości w usłudze Kontomatik.
 • O pożyczkę ratalną w Modna Pożyczka na raty aplikujemy przez internet. To w 100% internetowa oferta.
 • Modna Pożyczka na raty udziela pożyczek długoterminowych, w których okres kredytowania wynosi maksymalnie 12 miesięcy.
 • 5000 zł stawia firmę Modna Pożyczka na raty na dobrej pozycji w rankingu pożyczek. To kwota, która wystarczy do uregulowania nieprzewidzianych płatności.
 • Zaletą Modna Pożyczka na raty jest szybka odpowiedź na wniosek, wadą – konieczność posiadania nienagannej historii kredytowej.

Modna Pożyczka na raty opinie

Modna Pożyczka na raty cieszy się zaufaniem klientów, którzy szukają dogodnych propozycji pożyczek ratalnych. Jedną z zalet pożyczania w tej instytucji pozabankowej jest możliwość weryfikacji danych przez tradycyjny przelew bankowy lub za pomocą nowoczesnej, ekspresowej usługi Kontomatik. Modna Pożyczka na raty dostosowuje się do potrzeb pożyczkobiorców.

 • Modna Pożyczka na raty to pożyczkodawca, o którym chętnie opowiadam koleżankom. Każda kobieta potrzebuje odrobiny luksusu – a dzięki szybkiej pożyczce można pozwolić sobie na chwilę zapomnienia w o... - Kasia
 • Najlepsza ze wszytskich ofert na rynku ratalnym! - Oki
 • Modna Pożyczka ma świetna ofertę i profesjonalnie podchodzą do każdego klienta- i to mi sie podoba! - Johan

 

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w Modna Pożyczka na raty krok po kroku:

 1. Wybrać kwotę i okres kredytowania.
 2. Wypełnić formularz rejestracyjny, wpisując podstawowe dane.
 3. Dokonać weryfikacji tożsamości – mamy do wyboru dwie opcje.
 4. Zaczekać na decyzję. Jeśli będzie pozytywna – szybko otrzymamy pieniądze.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Modna Pożyczka na raty:

Wiek od 21 do 73
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Modna Pożyczka na raty to pożyczanie w czterech prostych krokach. Pierwszy zrobimy, wchodząc na stronę internetową pożyczkodawcy. Za pomocą suwaków wybierzemy kwotę, która spełni nasze potrzeby i okres kredytowania, umożliwiający spłatę zobowiązania bez nadmiernego obciążania budżetu. Pamiętaj, nie zadłużaj się ponad miarę! Pożyczka to doskonały sposób na wsparcie domowego budżetu, o ile będziemy brać pożyczki dopasowane do naszych możliwości finansowych. Tym bardziej, że historia kredytowa jest bardzo ważna dla instytucji finansowych. Również dla firmy Modna Pożyczka na raty, która nie akceptuje wniosku pożyczkobiorcy, jeśli ten znajduje się w rejestrach dłużników ERIF i KRD. Modna Pożyczka na raty udziela zastrzyku gotówki w maksymalnej kwocie 5000 zł, a najdłuższy termin spłaty to 12 miesięcy.

Kiedy zdecydujemy o parametrach pożyczki, uzupełniamy wniosek, wpisując podstawowe informacje. Uważaj na błędy! Wszelkie pomyłki mogą skutkować brakiem akceptacji naszej aplikacji. Następnie weryfikujemy swoje dane. Pożyczki bez weryfikacji nie istnieją – pożyczkodawcy muszą sprawdzić każdego klienta. Modna Pożyczka na raty pozwala wybrać, czy chcemy zrobić przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza, czy skorzystać z usługi Kontomatik. Kontomatik łączy konto w serwisie pożyczkowym z kontem bankowym, dlatego sprawdzanie pożyczkobiorcy jest proste i szybkie.

Dalsze kroki należą do pożyczkodawcy. Modna Pożyczka na raty musi zadecydować, czy spełniamy wszystkie wymogi jako potencjalni pożyczkobiorcy. Jeśli tak, akceptuje naszą aplikację, a my zatwierdzamy wniosek w panelu klienta. Pieniądze powinny bardzo szybko pojawić się na naszym koncie. Czas przelewu nie zależy od pożyczkodawcy, ale od godzin księgowania przelewów przez banki.


Rodzaje pożyczek w Modna Pożyczka na raty

Modna Pożyczka na raty oferuje dwa rodzaje pożyczek:

 • Pożyczki ratalne
 • Chwilówki

Modna Pożyczka udziela chwilówek oraz zobowiązań długoterminowych. Poznajmy szczegóły oferty pożyczek ratalnych - udzialne są w kwocie od 600 do 5000 zł. Okres spłaty to minimum 3, a maksimum 12 miesięcy. Aplikowanie o pożyczkę jest proste, a decyzja – błyskawiczna. Dlatego jeżeli brakuje nam gotówki na nagłe wydatki albo chcemy zrealizować plany, na które ciężko było nam odłożyć pieniądze – warto skorzystać z oferty Modna Pożyczka na raty. Maksymalnie 12 rat pozwala rozłożyć otrzymaną kwotę na niewielkie płatności, które nie będą dużym obciążeniem dla naszego budżetu.

Modna Pożyczka daje możliwość rezygnacji z pożyczki ratalnej. Odstąpienie od umowy jest jednym z praw pożyczkobiorców, z którego warto korzystać, jeśli zachodzi taka potrzeba.


Modna Pożyczka na raty - koszty

3miesięcy 12miesięcy
600zł - -
5000zł - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Modna Pożyczka na raty - reklama

Modna Pożyczka na raty - dane firmy:

Kapitał zakładowy
1 500 000 zł
KRS
0000507929
NIP
5272712533
REGON
147186717

Dane kontaktowe:

PIXO Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku

Kard. S. Wyszyńskiego2B p. III
15-888 Białystok

e-mail: info@modnapozyczka.pl

telefon: 611 100 430

www: modnapozyczka.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-17:00
Niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Modna Pożyczka na raty

Modna Pożyczka na raty jest częścią firmy Małą Pożyczka Sp. z o.o. To instytucja, która działa w wielu krajach, nie tylko w Polsce. Swoje usługi świadczy również na Łotwie, Litwie oraz w Czechach. Szczyci się dobrymi opiniami klientów, którzy doceniają ofertę dopasowaną do ich potrzeb. Pożyczkobiorcy mają zaufanie do pożyczkodawcy, który należy do Związku Firm Pożyczkowych. Dowodem wysokich standardów usług są również otrzymane przez firmę certyfikaty, w tym certyfikat Rzetelnej Firmy oraz Firmy Wiarygodnej Finansowo.

Modna Pożyczka na raty kieruje swoją ofertę do osób między 21 a 73 rokiem życia. Do wszystkich, którzy cenią wysokiej klasy usługi i najlepszej jakości przedmioty. Życie jest krótkie, nie można ze wszystkiego rezygnować. Czasami warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu i skorzystać z zastrzyku gotówki, którego udzielają instytucje pozabankowe. Modna Pożyczka na raty pomaga w każdej sytuacji, jest łatwo dostępna i nie stawia wygórowanych wymogów. Proste wnioskowanie zachęca do skorzystania z oferty i cieszenia się życiem. Chociaż pieniądze szczęścia nie dają, na pewno pomagają realizować marzenia. Pamiętajmy, aby zawsze pożyczać z głową i nie dopuścić do problemów w spłacie. Mądre pożyczanie przyniesie wiele korzyści!


Wady i zalety oferty Modna Pożyczka na raty:

Zalety:

 • Proste wnioskowanie o pożyczkę ratalną
 • Minimum formalności
 • Niska dolna granica wieku – pożyczki dostępne od 21 roku życia
 • Wcześniejsza spłata pożyczki
 • Refinansowanie pożyczki

Wady:

 • Sprawdzanie klientów w rejestrach dłużników ERIF i KRD.

Wady i zalety oferty Modna Pożyczka na raty podsumowanie

Modna Pożyczka na raty to idealna propozycja, kiedy potrzebujemy wsparcia finansowego. Życie jest po to, aby z niego korzystać! A z firmą Modna Pożyczka można sobie pozwolić na znacznie więcej.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Modna Pożyczka na raty

##   ## #### ###### ######## ####### 
## ## ## ## ##  ## ##    ##   ## 
## ## ## ## ##    ##    ##   ## 
## ## ## ##  ###### ######  ##   ## 
## ## ## ##    ## ##    ## ## ## 
## ## ## ## ##  ## ##    ##  ## 
 ### ### #### ###### ######## ##### ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Modna Pożyczka na raty

Opinia o Modna Pożyczka na raty od Kasia 2020-05-20 11:12:36 #4729
Modna Pożyczka na raty to pożyczkodawca, o którym chętnie opowiadam koleżankom. Każda kobieta potrzebuje odrobiny luksusu – a dzięki szybkiej pożyczce można pozwolić sobie na chwilę zapomnienia w ośrodku SPA!
Opinia o Modna Pożyczka na raty od Oki 2018-03-09 19:37:36 #1693
Najlepsza ze wszytskich ofert na rynku ratalnym!
Opinia o Modna Pożyczka na raty od Johan 2018-02-25 10:04:09 #1659
Modna Pożyczka ma świetna ofertę i profesjonalnie podchodzą do każdego klienta- i to mi sie podoba!

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania