TakTo Finanse

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 5700
Okres pożyczki 38 mies.

Koszty pożyczki w TakTo Finanse

Kwota: 6000 zł
Czas: 40 mies.
Rata: 338.33 zł
RRSO: 74.75 %
Do spłaty: 13533 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 10000 zł. Minimalne RRSO: 74.75%, maksymalne RRSO: 74.76%. Okres pożyczki to 6-40 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 40 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 1256 zł, RRSO wynosi 74.76 %. Całkowita kwota do spłaty 2256 zł


TakTo Finanse specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Maksymalna kwota zobowiązania w TakTo wynosi od 1000 zł do 12 000 zł. Firma proponuje pożyczki na termin od 6 do 42 miesięcy.

 • Do tej pory TakTo zaufało już wielu klientów, którzy chętnie polecają jej ofertę znajomym.
 • Proces ubiegania się o pożyczkę w TakTo jest bardzo prosty - gotówkę możemy otrzymać bezpośrednio na konto.
 • W TakTo Finanse można posiadać dwie pożyczki jednocześnie
 • TakTo oferuje pożyczki w maksymalnej wysokości 12 000 zł - spłatę można rozłożyć na dogodne raty od 6 do 42 miesięcy
 • Aby skorzystać z oferty TakTo należy spełnić kilka warunków - przede wszystkim posiadać zarobki powyżej 500 zł netto miesięcznie.
 • Plusem oferty TakTo jest długi okres kredytowania, minusem natomiast weryfikacja w bazach dłużników.

TakTo Finanse opinie

TAKTO Finanse to kolejna firma oferująca wygodne, szybkie i bezpieczne pożyczki. Usługi firmy cieszą się z dużym zainteresowaniem, od roku 2012 cały czas przybywa zadowolonych klientów. Pozytywnie wyrażają się na temat pożyczkodawcy, który oferuje nawet 12 000 zł bez wychodzenia z domu.

 • pożyczka jak pożyczka, wszystko ok - Marcelina Walijska
 • Pieniądze szybko trafiły na konto bez dokumentów, wszystko okej - Maniek
 • dobra pożyczka, wszystko ok. - Ula

więcej opinii

Wady i zalety oferty TakTo Finanse:

Zalety:

 • Dostępność wysokich kwot, możliwość pożyczenia nawet 12 000 zł
 • Długi termin spłaty
 • Możliwość wzięcia dwóch pożyczek jednocześnie (po spłacie 6 rat)
 • Możliwość nadpłacania raty za kolejne miesiące
 • Akceptacja różnych źródeł dochodu.

Wady:

 • Decyzja o przyznaniu pożyczki może zostać wydana od poniedziałku do piątku między godziną 9 a 17
 • Sprawdzanie danych w BIK, BIG, ERIF, KRD i KBIG
 • Nieterminowość w spłacaniu rat skutkuje większymi odsetkami i opłatami za czynności monitoringowe.

Wady i zalety oferty TakTo Finanse podsumowanie

Firma TakTo Finanse cieszy się dużym zaufaniem klientów, które budzi sztab specjalistów finansowych świadczących pomoc klientom oraz lata doświadczenia na rynku finansowym. Proste zasady udzielania pożyczek ratalnych gwarantują wygodę w ubieganiu się o kredyt, szybkość udzielania gotówki i bezpieczeństwo spłaty. TAKTO Finanse proponuje nie tylko mniejsze kwoty zaczynające się od 1000 zł, ale aż 12000 zł, co może rozwiązać praktycznie każdy problem domowego budżetu. Warto poznać wady i zalety oferty, aby w pełni świadomie podpisać umowę.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w TakTo Finanse krok po kroku:

 1. Kontakt z firmą
 2. Oczekiwanie na weryfikację naszej zdolności kredytowej
 3. Przesłanie odpowiednich dokumentów i autoryzacja
 4. Oczekiwanie na rozpatrzenie wniosku i przelew
 5. Odebranie umowy od kuriera

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w TakTo Finanse:

Wiek od 21 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Proces starania się o pożyczkę w TAKTO Finanse przebiega sprawnie i bez zbędnych formalności. Przed nami tylko kilka prostych kroków:

 1. Kontakt z firmą
 2. Oczekiwanie na weryfikację naszej zdolności kredytowej
 3. Przesłanie odpowiednich dokumentów i autoryzacja
 4. Oczekiwanie na rozpatrzenie wniosku i przelew
 5. Odebranie umowy od kuriera

Aby starać się o pożyczkę w TAKTO Finanse, trzeba mieć od 21 do 75 lat, adres zameldowania i zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Wymagane oświadczenie o dochodzie i charakter wymaganej dokumentacji będzie się różnił, w zależności od naszej sytuacji finansowej i rodzaju umowy, na podstawie której jesteśmy zatrudnieni. Stosowne wskazówki otrzymamy w czasie konsultacji telefonicznej. Jeśli obawiamy się podawania naszych danych w formularzu kontaktowym, możemy podać je dopiero w trakcie rozmowy z konsultantem.

W trakcie weryfikacji będą sprawdzane nasze dane w bazach BIK, BIG, ERIF, KRD i KBIG. Jeśli jesteśmy zadłużeni i odnotowani w którymś wymienionych rejestrów, nie otrzymamy pożyczki. Dokonując opłaty weryfikacyjnej (wynoszącej 1 grosz), pamiętaj o umieszczeniu w tytule przelewu kodu autoryzacji, który otrzymasz w mailem na adres podany we wniosku pożyczkowym.

Wydanie decyzji o udzieleniu pożyczki zapada najczęściej w ciągu godziny, od poniedziałku do piątku między 9 a 17. Po wypłacie środków, zgodnie z naszą decyzją, w ciągu 7 dni kurier dostarczy nam umowę lub zostanie ona wysłana na adres mailowy. Spłacanie pożyczek w TAKTO Finanse jest elastyczne: jeśli mamy możliwość zapłacenia wyższej niż przewidywana kwoty, nie jest to żaden problem – nadpłata zostanie odliczona od raty w następnym miesiącu. Jeśli natomiast możemy uregulować całe zobowiązanie od razu, powinniśmy to wykorzystać – konsultanci TAKTO Finanse wyliczą nam stosownie pomniejszoną należność.

Nie ma jednak możliwości zawieszenia spłaty. Jeśli będziemy spóźniać się z ratami, zostaną naliczone dodatkowe koszty - na pewno wzrosną nasze odsetki. W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z konsultantami i uzgodnić wygodny dla obu stron termin spłaty zadłużenia. Dużo korzystniej jest jednak unikać takich nieprzyjemnych komplikacji i spłacać zobowiązanie finansowe według harmonogramu ustalonego w umowie. Budowanie pozytywnej historii kredytowej jest przydatne każdemu klientowi.


Rodzaje pożyczek w TakTo Finanse

Oferta TAKTO Finanse:

Ofertę TAKTO Finanse wyróżniają wysokie kwoty i stosunkowo długi czas spłacania zobowiązania. W TAKTO na spłacenie pożyczki mamy 42 miesięcy, przy czym możliwe jest także zaciągnięcie dwóch pożyczek jednocześnie – warunkiem jest spłata 6 rat pierwszego zobowiązania. Decyzja kredytowa może zapaść nawet w ciągu godziny od złożenia wniosku, przelew natomiast może pojawić się na naszym koncie nawet po kilkunastu minutach. Każdemu klientowi TAKTO Finanse przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia.

Aby starać się o pożyczkę, musimy skontaktować się z firmą i złożyć wniosek, a następnie poczekać na weryfikację naszej zdolności kredytowej. Ponieważ TAKTO Finanse weryfikuje nasze dane w bazach zadłużenia, procedura może wydawać się nieco wymagająca – nagrodą jest jednak dostępność wyższych niż w innych firmach kwot (nawet do 12 tysięcy złotych) oraz elastyczny czas spłaty.

W TAKTO Finanse możemy mieć jednocześnie dwie pożyczki. Do zaciągnięcia kolejnej jesteśmy uprawnieni dopiero po spłacie pierwszych 6 rat poprzedniej. Zanim zdecydujemy się na kolejną pożyczkę, warto wyliczyć całkowitą kwotę, jaką przyjdzie nam spłacić – przydaje się do tego celu umieszczony na stronie TAKTO kalkulator. Oprocentowanie pożyczki jest stałe w skali roku, jego wysokość wylicza się natomiast na podstawie okresów spłaty. Oprocentowanie może stanowić najwyżej dwukrotność odsetek ustawowych. Od początku 2016 roku pożyczkodawca nie nalicza dodatkowych opłat za czynności monitorujące.

TAKTO - Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki

Harmonogram spłaty rat pożyczki otrzymujemy wraz z umową pożyczki. Regularna spłata kolejnych rat pozwoli na uniknięcie dodatkowych kosztów i pozytywnie wpłynie na punktację BIK. Każda spłacona w terminie pożyczka to pozytywny wpis w historii kredytowej. Przed zaciągnięciem pożyczki ratalnej dokładnie zapoznaj się z jej kosztami korzystając z kalkulatora kredytowego oraz sugerując się reprezentatywnym przykładem pożyczki:

Całkowita kwota pożyczki: 10000 zł; Czas obowiązywania umowy: 42 miesięcy; Miesięczna rata: 487 zł; Całkowity koszt pożyczki: 10437 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 20437 zł (Opłata prowizyjna: 2500 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 2000 zł, Kwota odsetek: 5937 zł); Stopa oprocentowania: 20.5% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 57.97%


TakTo Finanse - koszty

6miesięcy
10000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

TakTo Finanse - reklama

TakTo Finanse - dane firmy:

Kapitał zakładowy
1 100 000 zł
KRS
0000595762
NIP
8951852770
REGON
020114060

Dane kontaktowe:

Takto Sp. z o.o.

Szczytnicka 1111
50-382 Wrocław

e-mail: info@taktofinanse.pl

telefon: 801 006 206 oraz (22) 456 3000

www: taktofinanse.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu TakTo Finanse

Działająca na rynku finansów od 2012 roku TakTo oferuje szybkie pożyczki na większe kwoty – korzystając z oferty TakTo, możemy otrzymać nawet 10 tysięcy złotych, do spłaty w przeciągu od 6 do 42 miesięcy. Pożyczkodawca oferuje pożyczki na wysokie kwoty, przy długim okresie kredytowania, gwarantującym niskie i łatwe do spłaty raty. Obecnie firmę tworzy stale rozwijający się zespół ponad 40 specjalistów, którzy na bieżąco dbają o tworzenie jak najkorzystniejszych ofert dla swoich klientów.

Istnieje możliwość odstąpienia od umowy pożyczkowej z TAKTO w ciągu 14 dni od daty zawarcia umowy. Jeśli zdecydowaliśmy się na odstąpienie, należy wysłać listem poleconym odpowiedni formularz na adres firmy. Następnie w ciągu 30 dni od daty odstąpienia musimy zwrócić pobraną kwotę pożyczki, z uwzględnieniem odsetek za czas od dnia udzielenia pożyczki aż do daty jej zwrotu.


Dodaj opinię o TakTo Finanse

######## ##  ## ##  ##  ###  ##   ## 
##   ## ## ## ###  ##  ## ##  ## ## ## 
##   ##  ####  #### ## ##  ## ## ## ## 
########   ##  ## ## ## ##   ## ## ## ## 
##  ##   ##  ## #### ######### ## ## ## 
##  ##   ##  ##  ### ##   ## ## ## ## 
##   ##  ##  ##  ## ##   ## ### ### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o TakTo Finanse

Opinia o TakTo Finanse od Marcelina Walijska 2022-04-28 17:58:32 #6216
pożyczka jak pożyczka, wszystko ok
Odpowiedz
Opinia o TakTo Finanse od Maniek 2022-04-14 12:17:41 #6198
Pieniądze szybko trafiły na konto bez dokumentów, wszystko okej
Odpowiedz
Opinia o TakTo Finanse od Ula 2022-03-24 14:48:42 #6181
dobra pożyczka, wszystko ok.
Odpowiedz
Opinia o TakTo Finanse od Grzegorz 2018-12-28 18:44:58 #2698
Jeżeli umowę przęsła iście mi na emaila to wniosek został pozytywnie rozpatrzony. Składałem 27 grudnia to kiedy będę miał przelew
Odpowiedz
Opinia o TakTo Finanse od Janko 2016-10-08 21:00:26 #111
Potrzebna Ci kasa na juz? To zdecydowanie idz do konkurencji. Wnioski rozpatrywane sa od poniedziałku do piątku i to do 17! A jeszcze od podjęcia decyzji do przelania kasy można dodać kolejne 2 dni. Masakra!
Odpowiedz
Opinia o TakTo Finanse od Kokarda 2016-09-16 19:16:48 #71
Wysokie kwoty i długi okres spłaty! Całkiem spoko oferta!
Odpowiedz
Opinia o TakTo Finanse od France 2016-09-06 14:47:27 #51
Nieterminowość w spłacaniu rat skutkuje większymi odsetkami i opłatami za czynności monitoringowe- otóż to! Właśnie dlatego nie polecam- bo czasami przez zupełny przypadek i zaniedbanie można sobie napykać biedy!
Odpowiedz

Zobacz także:

Provident
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ProFimo
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Smartney
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania