Jak zarabiać na pożyczkach?

Nie mając dostatecznej wiedzy na temat firmy pożyczkowej szukamy informacji wśród znajomych i rodziny, którzy z usług tego typu instytucji już korzystali. Godnym uwagi jest fakt, iż dzięki poczcie pantoflowej możemy dodatkowo zarobić, a to dlatego, iż niektóre firmy pożyczkowe stosują program premiowy dla swoich klientów, dając możliwość zarabiania na pożyczkach zadłużonym klientom.

Polecanie firm pożyczkowych nie jest niczym nowym. Zdjęcie przedstawia uścisk dłoni, symbolizując uczciwą tranzakcję.

Firmy pożyczkowe płacą za rekomendacje

Po wypełnieniu wniosku o szybką pożyczkę możemy podać dane kontaktowe – adres mailowy lub numer telefonu naszych bliskich. Jeśli zdarzy się, że dzięki przesłaniu takiej rekomendacji, któryś z nich wypełni wniosek i uzyska pożyczkę, wówczas firma wypłaci nam premie, i to nie małą. Netcredit i Via SMS oferują bowiem, aż 50 zł, a Vivus wraz z SMS365 30zł za każdego poleconego znajomego, którego wniosek o szybką pożyczkę zostanie pozytywnie rozpatrzony. Firmy te dają doskonałą możliwość zarobienia na pożyczkach.

Zadowolony klient to doskonała wizytówka

Firmy pozabankowe, proponujące tego typu rozwiązania zdają sobie sprawę, że nic tak nie pozwoli na zbudowanie mocnej pozycji na rynku jak rekomendacje zadowolonych klientów. Wiedzą również, że to dzięki pozytywnym opiniom przekazywanym pocztą pantoflową wielu klientów poszukujących kredytów bez BIKU decyduje się skorzystać z usług konkretnej, sprawdzonej firmy pożyczkowej. Dodatkowo plusem dla firm pożyczkowych jest fakt, że klient, który poleca, przekazuje dane kontaktowe do swoich bliskich bądź przyjaciół, mało prawdopodobne więc, że osoba polecona okaże się oszustem, niespłacającym zadłużenia. Firmy pożyczkowe zyskują zatem uczciwych klientów. Szybki kredyt może okazać się więc dodatkowo łatwym sposobem na zarobienie pieniędzy.

Niebezpieczeństwa związane z pożyczkami

Miejmy na uwadze to, aby nasi przyjaciele korzystali z pożyczek ostrożnie i świadomie. Warto polecając firmę pożyczkową przypomnieć bliskim o wysokich kosztach przedłużenia okresu spłaty długu. Te i inne informacje są dostępne na stronie internetowej firmy pożyczkowej, którą warto odwiedzić przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jeśli pożyczamy kwotę, którą realnie jesteśmy w stanie spłacić wówczas koszt chwilówki jest stosunkowo niewielki. Firmy pozabankowe są instytucjami pożyczającymi niewielkie kwoty na krótki czas, warto o tym pamiętać.

Korzystajmy z możliwości dodatkowego zarobienia pieniędzy na pożyczkach. Podanie danych do znajomych nic nas nie kosztuje, możemy jedynie zyskać. Nasi przyjaciele w razie potrzeby skorzystają ze sprawdzonej firmy a my zasilimy nasz domowy budżet.

Jak zarobić na poleceniu pożyczki w poszczególnych firmach?

Netcredit opinie Netcredit
Weź pożyczkę

Z profilu utworzonego podczas wnioskowania o pożyczkę wysyłamy zaproszenie znajomemu.

50zł za każdego znajomego, który otrzyma pożyczkę. 

Vivus

Po wypełnieniu wniosku podajemy dane znajomego - adres mailowy lub nr telefonu.

30zł za każdego znajomego który otrzyma pożyczkę.

ViaSMS

Z profilu utworzonego podczas wnioskowania o pożyczkę wysyłamy zaproszenie znajomemu.

50zł za każdego znajomego, który otrzyma pożyczkę.

InCredit

Z profilu utworzonego podczas wnioskowania o pożyczkę wysyłamy zaproszenie znajomemu.

50zł za każdego znajomego, który otrzyma pożyczkę.

SMS365

Z profilu utworzonego podczas wnioskowania o pożyczkę wysyłamy zaproszenie znajomemu.

30zł za każdego znajomego, który otrzyma pożyczkę.

Dodaj komentarz

##   ##  ###  ######## #######  ###### 
##   ##  ## ##    ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##  ##   ##  ##   ## ##    
##   ## ##   ##  ##  ##   ## ##    
 ##  ## #########  ##   ##   ## ##    
 ## ##  ##   ## ##   ##   ## ##  ## 
  ###  ##   ## ######## #######  ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze