Kody rabatowe od Aasa Polska, czyli oszczędzanie przez pożyczanie

Zaczyna się jesień, to dla części Polaków ulubiona pora na zagraniczny urlop. Kurorty się wyludniają, a ceny spadają. Firma pożyczkowa Aasa znając potrzeby swoich klientów, przygotowała specjalną akcję promocyjną - z jej pomocą w łatwy sposób uzyskacie dodatkową gotówkę. Wykorzystajcie ją na ucieczkę przed słotą. Zobaczcie, co przygotowała Aasa Polska.

Kody rabatowe od Aasa Polska, czyli oszczędzanie przez pożyczanie
Z kodem rabatowym od Aasa Polska możesz zaoszczędzić na pożyczce

Kod rabatowy Aasa - pożyczaj i oszczędzaj

Polski rynek pożyczkowy Aasa zdobywa już od 2012 roku. Od początku działalności stara się pozyskiwać klientów nie tylko dzięki rzetelności, ale również poprzez ciekawe akcje promocyjne. Od 19 września możecie skorzystać z kodu rabatowego - upoważnia on do zniżki w wysokości 30 zł. Wybierzcie kwotę i czas spłaty pożyczki, wklejcie kod we wskazane miejsce i zgarnijcie rabat. Kod przeznaczony jest zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. Promocja Aasa obliczona jest na zminimalizowanie nieprzyjemnych skutków jesiennej aury.

Szybka gotówka i proste zasady - jak zaciągnąć pożyczkę online?

3 kroki - tylko tyle dzieli was od pieniędzy, które możecie przeznaczyć na dowolny cel. Aasa korzysta z nowoczesnych metod - cały proces wnioskowania o pożyczkę przeniesiony został do internetu. Wystarczy, że przy pomocy suwaków wybierzecie wysokość zobowiązania i określicie, w ilu ratach chcecie spłacić pożyczkę. Krok drugi polega na wypełnieniu krótkiego formularza na stronie Aasa. Wpiszcie kod rabatowy i poczekajcie na weryfikację waszej zdolności kredytowej. Zaprzęgnięte do działania algorytmy umożliwiają skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku do minimum. O decyzji zostaniecie poinformowani telefonicznie, a umowę przywiezie do was kurier. Firma przelewa pieniądze na konto lub wypłaca w formie czeków GIRO. Po otrzymaniu podpisanego egzemplarza umowy, pełna kwota pożyczki dostarczona zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.

Jakie warunki należy spełnić, żeby skorzystać z promocji?

Kod rabatowy jest dostępny dla wszystkich klientów Aasa Polska. Oznacza to, że z oferty promocyjnej mogą skorzystać wszyscy, którzy:

 • ukończyli 20 rok życia, ale nie są starsi niż 80 lat
 • nie figurują w rejestrze dłużników BIG
 • posiadają stałe miejsce zamieszkania w Polsce
 • otrzymują stałe dochody z tytułu umowy o pracę, a także renciści i emeryci

Rozłóżcie pożyczkę na wygodne raty, nawet na 2 lata i oszczędźcie 30 zł. W Aasa możeszecie ubiegać się o pożyczkę ratalną o maksymalnej wartości aż 10 tysięcy zł. Pożyczkodawca nie wymaga od was żadnych zaświadczeń i zabezpieczeń.

Darmowe pożyczki
LendOn
1500 zł / 30 dni
Extraportfel
2000 zł / 45 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Ale gotówka
2000 zł / 30 dni
Kuki.pl
3000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

######## #### ########  ####### ######## 
##   ## ## ##   ## ##   ##   ## 
##   ## ## ##   ## ##   ##   ##  
##   ## ## ######## ##   ##  ##  
##   ## ## ##   ## ##   ##  ##   
##   ## ## ##   ## ##   ## ##   
######## #### ########  ####### ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola