Wielki konkurs urodzinowy Vivusa!

Wiele firm z sektora pozabankowego w okresie letnim decyduje się na atrakcyjne promocje. Jak zwykle Vivus nas nie zawiódł. Na urodziny zorganizował konkurs dla swoich stałych oraz nowych klientów. Zwycięzcy mogą liczyć na bardzo atrakcyjne nagrody.

Wielki konkurs urodzinowy Vivusa!
Weź udział w urodzinowym konkursie Vivusa!

Vivus opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Atrakcyjne oferty pożyczkowe 

Naturalnie w okresie wakacyjnym pojawia się wiele wydatków związanych chociażby z letnimi wyjazdami. Zdarza się, że nasz budżet jest ograniczony, jednak nie chcemy rezygnować z naszych planów. Warto w takim wypadku zapoznać się z firmami pozabankowymi, które oferują korzystne chwilówki online. W okresie letnim pojawia się również wiele ciekawych, wakacyjnych promocji pożyczkowych. Vivus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, organizując konkurs „Urodziny Vivusa.” Dla najbardziej kreatywnych uczestników czekają niesamowite nagrody. Konkurs rozpoczął się 27 czerwca i trwa aż do 31 lipca 2017 r.

Warunki uczestnictwa w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez Vivusa, należy w czasie jego trwania wziąć pożyczkę na vivus.pl. Pamiętaj, że pożyczki, które zostały udzielone przed lub po wskazanym terminie nie uprawniają do wzięcia udziału w konkursie. Ty decydujesz, ile i na jaki czas pożyczasz gotówkę. Nie jest ważne, czy będzie to twoja pierwsza, czy kolejna pożyczka w Vivusie. Po otrzymaniu pożyczki czeka cię krok drugi – rejestracja w konkursie. Na tym etapie będziesz musiał również złożyć życzenia Vivusowi z okazji jego urodzin. Powołana komisja będzie nagradzać najoryginalniejsze i najciekawsze pomysły.


Konkurs Vivusa – co możemy wygrać?

Vivus przygotował ciekawe nagrody dla zwycięzców. W konkursie liczy się przede wszystkim kreatywność i oryginalne podejście do zadania. Nagroda główna to samochód osobowy marki Nissan Micra (Vivus ma do rozdania aż 3) lub jego równowartość - 40 000 zł. Nagrodą drugiego stopnia jest bon wakacyjny o wartości 6000 zł do wykorzystania na fly.pl (tę nagrodę przewidziano dla 10 osób). Pod trzecią nagrodą kryje się rower (20 egzemplarzy) albo jego równowartość - 1000 zł. Czwarta nagroda to 100 voucherów o wartości 100 zł każdy do wykorzystania na allegro.pl Co warte podkreślenia, w przypadku pierwszej oraz trzeciej nagrody to zwycięzcy mogą zadecydować, czy wolą otrzymać nagrodę rzeczową, czy pieniężną. Wyniki konkursu ogłoszone będą 17 sierpnia 2017 r.

„W okresie wakacyjnym firmy kuszą nas atrakcyjnymi ofertami pożyczkowymi. Ponadto niektóre z nich oferuję również ciekawe bonusy dla swoich klientów. Zanim zdecydujemy się wybrać jedną z ofert, warto zapoznać się z rankingiem chwilówek. W ten sposób łatwiej będziemy mogli wybrać najlepszą dla nas propozycję.” – komentuje Maciej Suwik, ekspert loando.pl.

Darmowe pożyczki
LendOn
3000 zł / 45 dni
Extraportfel
2900 zł / 45 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Wonga
1500 zł / 60 dni
Ale gotówka
2000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

######## ####### ##   ##  ###  ##   ## 
   ## ##   ## ##   ##  ## ##  ###  ### 
  ##  ##   ## ##   ## ##  ## #### #### 
  ##  ##   ## ######### ##   ## ## ### ## 
 ##   ##   ## ##   ## ######### ##   ## 
 ##   ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
######## ####### ##   ## ##   ## ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze