Najnowsze promocje pożyczek i kredytów - strona 3


Hapi Pożyczki poszerza swoją ofertę

Hapi Pożyczki to ceniony pożyczkodawca, któremu zaufały już miliony ludzi w wielu krajach. Firma zmienia i urozmaica swoją ofertę, by jeszcze bardziej dostosować się do potrzeb swoich klientów.


3000 zł za pierwszym razem? Vivus wprowadza nową ofertę

Vivus znany jest z atrakcyjnych ofert dla swoich klientów. Tym razem proponuje darmową pożyczkę nawet do 3000 zł.


Happy Week w Providencie – aż do 60% taniej

Jeżeli zastanawiasz się nad pożyczką pozabankową, to jak najszybciej powinieneś skontaktować się z przedstawicielem znanej i cenionej na polskim rynku firmy Provident, która przygotowała korzystną ofertę dla swoich nowych klientów.


LendOn.pl ze specjalną ofertą dla nowych klientów

Bezpłatne pożyczki to najlepsza oferta na rynku. Skorzystaj z propozycji LendOn.pl, a uzyskasz nawet 2500 zł na realizację swoich potrzeb.


iPad Mini do wygrania w zimowym konkursie Wandoo

W związku z nadejściem zimy musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami. Przez to nie możemy pozwolić sobie nawet na małe przyjemności. Na szczęście Wandoo.pl proponuje konkurs, w którym na pożyczkobiorców czeka iPad Mini, który niewątpliwie umili zimowe wieczory.


Nawet 2500 zł bez dodatkowych opłat w promocji Vivus!

Święta to okres, który wiąże się nie tylko z przyjemnie spędzonymi chwilami i odpoczynkiem. Zanim nadejdą, musimy niestety liczyć się z wieloma wydatkami. Skąd brać na nie pieniądze? Pomocna dla nas może być najnowsza promocja, jaką przygotował Vivus.


Świąteczna oferta HapiPożyczek

Na święta czekają nie tylko dzieci. Również dorośli uwielbiają świąteczne przygotowania, ale oni zdają sobie sprawę z dużych wydatków, jakie ich czekają. Jednak nie trzeba martwić się kosztami, ponieważ HapiPożyczki mają dla swoich klientów atrakcyjną ofertę.


Credit.pl proponuje pierwszą pożyczkę nawet do 1200 zł

Credit.pl proponuje pierwszą pożyczkę nawet do 1200 zł

Na rynku pożyczkowym wciąż pojawiają się kolejne oferty, które mają przypadać gustu nowym pożyczkobiorcom. Niektóre instytucje pozabankowe wprowadzają niższe oprocentowanie lub korzystniejszą prowizję w przypadku pożyczek na raty. Jeśli chodzi o chwilówki, zazwyczaj chodzi o większą maksymalną kwotę pierwszej pożyczki.


Atrakcyjne obniżki na 5 urodziny NetCredit

Rynek pożyczkowy stale się rozrasta. Jedne firmy powstają, inne z kolei obchodzą swoje urodziny, tak jak NetCredit, który właśnie świętuje piątą rocznicę swojego powstania. Z tej okazji pożyczkodawca przygotował dla swoich klientów szereg atrakcyjnych promocji.


Trwa Zimowy Konkurs Ferratum Bank

Ferratum Bank proponuje udział w Zimowym Konkursie. Wspaniałe nagrody czekają!


Udane Święta? Tylko z PROFI CREDIT

Udane Święta? Tylko z PROFI CREDIT

Grudzień to nie tylko okres świątecznego odpoczynku, ale również większych wydatków. Jak sobie z nimi poradzić? Odpowiedzią może być pożyczka w PROFI CREDIT.


Wygraj nawet 1600 złotych w konkursie Vivus

Firmy pożyczkowe nie tylko proponują nam coraz atrakcyjniejsze oferty, lecz także zaskakują nas oryginalnymi promocjami. Firma Vivus, lider w branży szybkich pożyczek, także przygotowała dla swoich klientów coś specjalnego – konkurs, w którym można wygrać nagrody pieniężne wysokości 400 - 1600 złotych.


1500 zł na 60 dni za darmo w Ferratum Bank!

Na niespodziewane wydatki czy realizację szalonych marzeń potrzebne są pieniądze. Te możemy otrzymać dzięki szybkim pożyczkom. Warto jednak na bieżąco śledzić oferty firm pożyczkowych – pożyczkodawcy często mają dla nas atrakcyjne promocje. Także Ferratum Bank przygotował dla swoich klientów coś specjalnego – firma umożliwia obecnie zaciągnięcie pożyczki wysokości 1500 złotych na okres nawet 60 dni.


2000 zł na 2 miesiące za darmo w InCredit!

2000 zł na 2 miesiące za darmo w InCredit!

W morzu ofert firm pożyczkowych naturalnie wyróżniają się te najatrakcyjniejsze. Przy pierwszej pożyczce najczęściej zależy nam na wysokich kwotach – co jednak z innymi cechami pożyczki? Wysokość opłat dodatkowych i czas spłaty nie są przecież bez znaczenia. Jeśli dopiero przymierzasz się do złożenia wniosku, zapoznaj się z ofertą In Credit – dla nowych klientów firma przewidziała ciekawą promocję.


Pożyczasz w Wonga? Skorzystaj z programu PayBack

Pożyczkobiorcy chętnie wybierają Wongę – firma udostępnia wysokie kwoty, wygodny okres spłaty i atrakcyjne promocje. Obecnie Wonga oferuje swoim klientom karty PayBack – za terminową spłatę naszych pożyczek możemy teraz zbierać punkty.