Aktualności dotyczące branży pożyczek online oraz fintech - strona 5


III Kongres Pośrednictwa Finansowego – relacja

Już po raz trzeci przedstawiciele szeroko pojętego świata usług finansowych zgromadzili się w ramach Kongresu Pośrednictwa Finansowego. Warszawski Hotel Marriott gościł ekspertów z instytucji pożyczkowych, pośrednictwa finansowego, sektora bankowego, ubezpieczeniowego i wielu reprezentantów środowisk naukowych. Poza panelami dyskusyjnymi, w trakcie Kongresu wręczone zostały “Laury Pośredników Finansowych”.


Wywiad z Marcinem Sikorą, Head of Sales and Marketing Loando.pl

Jednym z uczestników trzeciej edycji Kongresu Pośrednictwa Finansowego był Marcin Sikora, Head of Sales and Marketing Loando.pl. Porozmawialiśmy z nim na temat tendencji na rynku pożyczkowym oraz ich wpływu na rozwój sektora pośrednictwa finansowego.


Wywiad z Andrzejem Reterskim, prezesem Zarządu Dom Finansowy QS S.A.

Na kolejnym Kongresie Pośrednictwa Finansowego mogliśmy porozmawiać m. in. z Andrzejem Reterskim, prezesem Zarządu Dom Finansowy QS S.A. Reterski wyraził pozytywną opinię na temat tegorocznej konferencji.


Wywiad z Małgorzatą Morańską, prezes Fundacji Pramerica

Prezes Fundacji Pramerica, Małgorzata Morańska, była jedną z uczestniczek tegorocznego Kongresu Pośrednictwa Finansowego. W wywiadzie opowiedziała o tym, gdzie Polacy najczęściej szukają informacji na temat sektora finansowego.


Wywiad z Krzysztofem Opalińskim, przewodniczącym Rady Nadzorczej Fines S.A.

Jednym z uczestników trzeciej edycji Kongresu Pośrednictwa Finansowego był przewodniczący Rady Nadzorczej Fines S.A., Krzysztof Opaliński. W wywiadzie m.in. o głównych założeniach Kongresu.


Wywiad z Rafałem Tomkowiczem, prezesem Zarządu Sfery Finansów S.A.

III Kongres Pośrednictwa Finansowego zgromadził liczne grono branżowych ekspertów. Jednym z nich był Rafał Tomkowicz - prezes Zarządu Sfery Finansów S.A. Opowiedział nam o szansach i perspektywach rozwoju dla sektora pośrednictwa.


Wywiad z Tymonem Zastrzeżyńskim, współzałożycielem i CEO pozyczkaportal.pl

Gościem trzeciej edycji Kongresu Pośrednictwa Finansowego był Tymon Zastrzeżyński, Co-founder and CEO pozyczkaportal.pl. Ekspert opowiedział w którym kierunku zmierza sektor pośrednictwa pożyczkowego.


Pierwsza reklama telewizyjna firmy SuperGrosz.pl

SuperGrosz.pl proponuje nadzwyczaj korzystną ofertę pożyczek ratalnych dla różnego rodzaju klientów. Obejrzyj najnowszy spot telewizyjny i przekonaj się, czemu warto zaciągnąć zobowiązanie w firmie.


Gramy dla dzieciaków 2017! Relacja z turnieju

Przepis na udaną niedzielę? Wstać rano, założyć korki, strój piłkarski i udać się na charytatywny turniej firm pożyczkowych!


Pierwszy turniej Ratka Cup zakończony - relacja

26 sierpnia na plaży miejskiej w Olsztynie odbyło się długo wyczekiwane wydarzenie, mianowicie Ratka.pl Cup 2017. Turniej piłki nożnej plażowej okazał się wielkim sukcesem dla organizatorów, którzy już teraz zapowiadają kolejne edycje. Zapoznaj się z relacją z wydarzenia!


Polska - Dolina Krzemowa Europy Środkowo – Wschodniej?

Polskie fintechy cięszą się coraz większa popularnością w całej Europie. Czy można wierzyć słowom wicepremiera Morawieckiego, a Polska stanie się jednym z centrum europejskich innowacji?


Agnieszka Wachnicka, Biuro Rzecznika Finansowego – wywiad

Na temat świadomości finansowej Polaków oraz o tym, czy sektor fintech rywalizuje z bankami w rozmowie z Agnieszką Wachnicką. Czy osoby starsze również chętnie korzystają z cyfrowych usług banków?


Marcin Borowiecki, prezes zarządu Wonga.com – wywiad

Jak prezentuje się rozwój sektora fintech w Polsce? Czy cyfrowe usługi przeznaczone są dla wszystkich? Na te pytania odpowiedział nam Marcin Borowiecki.


Mariusz Zabrocki, dyrektor generalny Iwoca.pl– wywiad

Czy usługi fintech wyprą tradycyjną bankowość? Jak wygląda współpraca sektora fintech z bankowością? Na te pytania odpowiedział nam Mariusz Zabrocki.


Rafał Borkowski, mBank S.A. – wywiad

Jak kształtuje się świadomość finansowa Polaków? Z jakich cyfrowych usług bankowych klienci korzystają najchętniej? Więcej w rozmowie z Rafałem Borkowskim.