Aktualności dotyczące branży pożyczek online oraz fintech - strona 6


Łukasz Kuleta, TAKTO finanse – wywiad

Jak wygląda rozwój fintechu w Polsce? Jak zachować bezpieczeństwo w sieci? Więcej na ten temat w rozmowie z Łukaszem Kuletą.


Maciej Przygórzewski, Currency One – wywiad

Jak przedstawia się sytuacja frankowiczów w Polsce? Jakie są możliwości pomocy im w wyjściu z długów? Więcej na ten temat w wywiadzie z Maciejem Przygórzewskim.


Agnieszka Szczepanik, Kapitalni.org – wywiad

Jak kształtuje się świadomość finansowa Polaków? Więcej o platformie kapitalni.org oraz jej misji w rozmowie z Agnieszką Szczepanik.


Maciej Krzysztoszek, European FinTech Forum – wywiad

Dlaczego przyszłością fintech-u jest Paperless? Jak działa European FinTech Forum? Na te pytania odpowiada nam Maciej Krzysztoszek.


Olgierd Borówka, Nethone – wywiad

Jak obecnie przedstawia się firma Nethone? Skąd wynika tak duże zainteresowanie na ich usługi? Więcej w wywiadzie z Olgierdem Borówką.


Jacek Kinecki, Przelewy 24 – wywiad

Więcej o ulubionych formach płatności Polaków oraz portfelach internetowych w rozmowie z Jackiem Kineckim. Dlaczego nie przyjęły się one w Polsce?


Łukasz Gierczak, Quint Group Limited - wywiad

Jaki jest udział agregatorów w polskim sektorze pożyczkowym? Jakie są korzyści ze współpracy z Platformą Mobevo? Na te pytania odpowiada nam Łukasz Gierczak w wywiadzie.


VI Kongres Sektora Pożyczkowego zakończony

Kogo mogliśmy wysłuchać podczas VI edycji Kongresu Sektora Pożyczkowego? Jakie aspekty zostały poruszone podczas wydarzenia? Relacja z Kongresu.


Sławomir Grzelczak, Biuro Informacji Kredytowej - wywiad

O tendencjach, które aktualnie panują na rynku kredytowym oraz pożyczkowym w rozmowie ze Sławomirem Grzelczakiem z Biura Informacji Kredytowej.


Bartosz Pundyk, CRIF Services - wywiad

O rosnącej popularności rozwiązania, jakim jest Credit Check w rozmowie z Bartoszem Pundykiem.


Andrzej Roter, Prezes Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce - wywiad

Jaka idea przyświeca organizacji Kongresu Sektora Pożyczkowego oraz więcej o pobitym rekordzie podczas wydarzenia w rozmowie z Andrzejem Roterem.


Kongres Sektora FinTech 2017 – relacja z wydarzenia

Kogo mieliśmy okazję posłuchać podczas tegorocznej edycji Kongresu Sektora FinTech? Jakie tematy zostały poruszone? Więcej w relacji dla Loando.pl


Loando wchodzi na rynek rosyjski

Loando to jedna z najpopularniejszych porównywarek ofert pożyczkowych online w Polsce. Portal rozszerzył właśnie swą działalność na rynek rosyjski, udostępniając konsumentom stronę Loando.ru.


Zwycięzcy konkursu Telemarketer Roku 2017

25 maja miała miejsce Gala podsumowująca dwa konkursy organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB – Telemarketer Roku oraz Złota Słuchawka, których celem jest nagrodzenie najlepszych projektów świata call i contact center


Jarosław Ryba, prezes zarządu ZFP - wywiad

Gdzie tkwi problem niskiej świadomości finansowej Polaków i jak z tym walczyć? Czy Polacy ufają firmom z sektora pożyczkowego? Na te i inne pytania odpowiada Jarosław Ryba – prezes Związku Firm Pożyczkowych.