Aktualności dotyczące branży pożyczek online oraz fintech - strona 7


Zwycięzcy konkursu Telemarketer Roku 2017

25 maja miała miejsce Gala podsumowująca dwa konkursy organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB – Telemarketer Roku oraz Złota Słuchawka, których celem jest nagrodzenie najlepszych projektów świata call i contact center


Jarosław Ryba, prezes zarządu ZFP - wywiad

Gdzie tkwi problem niskiej świadomości finansowej Polaków i jak z tym walczyć? Czy Polacy ufają firmom z sektora pożyczkowego? Na te i inne pytania odpowiada Jarosław Ryba – prezes Związku Firm Pożyczkowych.


Piotr Badowski, prezes zarządu Polskiego Związku Windykacji - wywiad

O idei April Consumer Credit Days oraz pomysłach na kolejne edycje opowiedział Piotr Badowski – Prezes Zarządu Polskiego Związku Windykacji.


Edyta Szymczak, prezes zarządu ERIF BIG S.A. - wywiad

Przyszłość systemu BIG-ów w Polsce wciąż jest niejasny. Czy każdy z nich powinien działać na własną rękę? A może korzystniejsza byłaby ich konsolidacja? O tym m.in. rozmawialiśmy podczas drugiej edycji ACCD 2017.


Edwin Milewski, prezes zarządu Aventus Group - wywiad

Podczas drugiej edycji ACCD pytaliśmy również o wprowadzenia tzw. „ustawy antylichwiarskiej” na rynek pożyczkowy w Polsce. Czy była to dobra decyzja?


Adam Łącki, prezes zarządu KRD BIG S.A. - wywiad

System BIG-ów w Polsce – skonsolidowany czy rozdrobniony? Na te i inne pytania odpowiedzi szukali uczestnicy debaty II edycji April Consumer Days 2017. Jednym z nich był Adam Łącki – prezes KRD BIG SA.


Maciej Samcik, subiektywnieofinansach.pl - wywiad

Jaką rolę pełni konferencja ACCD na rynku finansowym w Polsce oraz jakie wyzwania stawia polskiemu sektorowi fintech, rynek? Na te pytania odpowiedział Maciej Samcik, moderator paneli dyskusyjnych tegorocznej edycji April Consumer Credit Days.


Konferencja prasowa KPF, IRG SGH, KRD – relacja

11 maja 2017 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbyła się konferencja prasowa organizowana przez KPF, IRG SGH oraz KRD BIG S.A. podsumowująca II kwartał 2017 roku w polskiej gospodarce.


FutureTech Congress już za nami

Kto pojawił się na tegorocznej edycji FutureTech Congress oraz jakim tematom poświęcono prelekcje i debaty? O tym w krótkim podsumowaniu spotkania.


Podsumowanie II edycji April Consumer Credit Days

April Consumer Credit Days to wydarzenie poświęcone tematyce zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze B2C. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem oraz wideorelacją z wydarzenia.


1 edycja FinTech Brunch by fintek.pl już za nami!

Pierwsza edycja FinTech Brunchu już za nami. Sprawdźcie jakie tematy były poruszane podczas tego wydarzenia poświęconemu w całości sektorowi FinTech. Zapraszamy również do zapoznania się z materiałami wideo, które dla Was przygotowaliśmy.


Loando.pl dołącza do Izby Gospodarki Elektronicznej

Wniosek Loando.pl o przyznanie członkostwa w gronie firm zrzeszonych przez E-Izbę został rozpatrzony pozytywnie.