Filmy z konferencji oraz wywiady dotyczące branży fintech - strona 2


Wywiad z Elżbietą Marquardt, zastępcą dyrektora w Gdańskiej Akademii Bankowej

Kongres Consumer Finance to coroczne spotkanie przedstawicieli sektora consumer finance. W tym roku miało miejsce 7 i 8 grudnia. W warszawskim Centrum Giełdowym stawili się miłośnicy finansów i technologii. Ważnym uczestnikiem wydarzenia był Mario Eduardo Zamarripa Gonzalez, który dokonał charakterystyki biznesu odpowiedzialnie zrównoważonego oraz wskazał, które pokolenie najmocniej odczuje jego działanie.


Wywiad z Mario Eduardo Zamarripa Gonzalez, Dyrektorem ds. Zrównoważonego Rozwoju Grupy ERGO Hestia

Kongres Consumer Finance to coroczne spotkanie przedstawicieli sektora consumer finance. W tym roku miało miejsce 7 i 8 grudnia. W warszawskim Centrum Giełdowym stawili się miłośnicy finansów i technologii. Ważnym uczestnikiem wydarzenia był Mario Eduardo Zamarripa Gonzalez, który dokonał charakterystyki biznesu odpowiedzialnie zrównoważonego oraz wskazał, które pokolenie najmocniej odczuje jego działanie.


Wywiad z Adamem Kuszykiem, CEO Capital Service S.A.

Kongres Consumer Finance to coroczne spotkanie przedstawicieli sektora consumer finance. W tym roku miało miejsce 7 i 8 grudnia. W warszawskim Centrum Giełdowym stawili się miłośnicy finansów i technologii. Ważnym uczestnikiem wydarzenia był Adam Kuszyk, który podzielił się wiedzą dotyczącą rynku consumer finance oraz możliwościami jego rozwoju.


Warsaw Startups and Fintech Day już za nami!

Warsaw Startups and Fintech Day już za nami! Tegoroczna, a zarazem pierwsza konferencja miała miejsce 28 listopada 2017 r. w siedzibie firmy Oracle. Sprawdź relację z wydarzenia.


Wywiad ze Szczepanem Bentynem, CEO Pracowni Nowych Technologii

Dnia 28 listopada odbyła się pierwsza edycja Warsaw Startups and Fintech Day. Jednym z gości był Szczepan Bentyn, CEO Pracowni Nowych Technologii sp. z o.o. oraz twórca BentynCoin. Jeśli przeczytasz poniższy tekst dowiesz się, jak zdaniem eksperta efektywnie wprowadzić markę na giełdę oraz czy telefon komórkowy jest w stanie wygenerować kryptowalutę.


Wywiad z Lechem Wilczyńskim, CEO InPay S. A.

W czasie tegorocznego Warsaw Start Ups and Fintech Day rozmawialiśmy z wieloma przedstawicielami branży rodzimej branży FinTech. Jednym z nich był Lech Wilczyński z firmy InPay S. A, który przedstawił swoją opinię na temat możliwości rozwoju polskiego sektora blockchain.


Wywiad z Tomaszem Smusem, Founder w GetTheCoin

Tomasz Smus to specjalista w dziedzinie innowacyjnych projektów związanych z nowymi technologiami i finansami. Postanowił stworzyć platformę wymiany wiedzy i doświadczeń na ten temat. Tak powstała konferencja Warsaw Startups and Fintech Day.


Wywiad z Bartłomiejem Wołoszynem, Senior Territory Account Manager w Oracle

Warsaw Startups and Fintech Day odbyło się 28 listopada w siedzibie firmy Oracle. Przedstawicieli firmy, był jednym z prelegentów. Bartłomiej Wołoszyn opowiedział o działalności Oracle i zdradził kilka szczegółów nowej usługi opartej o blockchain.


Wywiad z Łukaszem Zgiepem, Chief Operating Officer w CrowdWay

28 listopada w siedzibie firmy Oracle odbyła się pierwsza edycja konferencji Warsaw Startups and Fintech Day. Gościem wydarzenia był Łukasz Zgiep, Chief Operating Officer w firmie CrowdWay. Czy Equity Crowdfunding jest ciekawą formą inwestowania? Przeczytaj co powiedział ekspert!


Druga edycja FinTech Brunch zakończona sukcesem - relacja z wydarzenia

25 października 2017 roku miała miejsce druga edycja FinTech Brunch. FinTech jest przyszłością - co zrobić, aby Polska stała się światowym liderem tego rynku? Zobacz relację z wydarzenia!


Wywiad z Łukaszem Wierdakiem, Investment Partner w MCI Capital

Łukasz Wierdak był jedną z osób, którą zapytaliśmy o rozwój FinTechu w Polsce. Byliśmy ciekawi, w jakim kierunku jego zdaniem zmierza ten rynek i jakie są dalsze perspektywy jego rozwoju?


Wywiad z Markiem Bosakiem, dyrektorem ds. komunikacji Vivus Finance

Podczas drugiej edycji FinTech Brunch, mieliśmy okazję porozmawiać z Markiem Bosakiem – dyrektorem ds. komunikacji Vivus Finance. Czy według naszego rozmówcy branża FinTech ma szansę na rozwój?


Wywiad z Łukaszem Grzeszczykiem i Agnieszką Cieślok z firmy Hays Poland

25 października odbyło się już drugie spotkanie pod nazwą FinTech Brunch, organizowane przez Fintek.pl. Konferencja dotyczyła perspektyw rozwoju sektora. Wśród gości byli m.in. pracownicy Hays Poland, firmy funkcjonującej na rynku rekrutacyjnym.


Wywiad z Patrykiem Pietrzakiem, VP International Sales w Kontomatik

Patryk Pietrzak VP International Sales w Kontomatik, był gościem II edycji Fintech Brunch. Nasz rozmówca opowiedział nam, w którym kierunku zmierza branża Fintech i wytłumaczył dlaczego na konferencji panuje luźna i rodzinna atmosfera.


Wywiad z Marcinem Sikorą, business consultant Fintek.pl

FinTech Brunch odbył się już po raz drugi. 25 października przedstawiciele branży spotkali się, żeby wspólnie omówić perspektywy rozwoju sektora w Polsce. Jednym z gości był Marcin Sikora z Fintek.pl.