3 października - Kongres Pośrednictwa Finansowego

Kongres Pośrednictwa Finansowego to cykliczne wydarzenie organizowane przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych. Jej III edycja odbędzie się już 3 października 2017r. Kongres skierowany jest zarówno do kadry zarządzającej firm doradztwa i pośrednictwa finansowego, ale też banków, instytucji pożyczkowych oraz firm ubezpieczeniowych, będąc jednocześnie doskonałym miejscem do wymiany opinii, praktycznej wiedzy o praktykach biznesowych sektora finansowego oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

3 października - Kongres Pośrednictwa Finansowego

Agenda oraz prelegenci

W ramach tegorocznej edycji Kongresu Pośrednictwa Finansowego omówione zostaną 4 kwestie: rynek finansowy w Polsce – przegląd otoczenia rynkowego sektora pośrednictwa finansowego, tendencje na rynku kredytowym i nowe regulacje oraz ich wpływ na funkcjonowanie sektora pośrednictwa finansowego w Polsce, ocena jakości praktyk biznesowych pośrednictwa finansowego w Polsce oraz technologia, klient i produkt – który czynnik rozstrzygnie o przyszłym modelu biznesowym pośrednika?

Wsród licznych prelegentów znajdują się m.in.: Marcin Czugan (Wiceprezes Zarządu, Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce), Tomasz Kwiecień (Dyrektor Strategii i Rozwoju OEX S.A), Piotr Kowalski (Prezes Zarządu, Fitch Polska S.A.), Paweł Jakubik (Członek Zarządu, Microsoft Polska), Sławomir Grzelczak (Wiceprezes Zarządu, Biuro Informacji Kredytowej S.A.) oraz dr Mirosław A. Bieszki (Doradca Ekonomiczny).

Laur Pośredników Finansowych

Podczas Kongresu odbędzie się również wręczenie Lauru Pośredników Finansowych w czterech kategoriach: bank – kredyty hipoteczne, bank – kredyty gotówkowe, firma/towarzystwo ubezpieczeniowe oraz instytucja pożyczkowa. Nagroda przyznawana jest przez pośredników finansowych, zrzeszonych w ramach Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. Celem inicjatywy jest wyróżnienie instytucji, które oferują produkty i usługi finansowe z dbałością o najwyższą jakość współpracy z firmami pośredniczącymi w ich sprzedaży.

„To, co wyróżnia Kongres Pośrednictwa Finansowego spośród innych konferencji finansowych to niezaprzeczalnie przyznanie Lauru Pośrednictwa Finansowego, co jest wyrazem promocji rzetelnej współpracy pomiędzy poszczególnymi podmiotami sektora finansowego w Polsce. W sektorze finansowym pośrednictwo jest niezmiernie ważnym elementem, dlatego też jego promocja i zdobywanie wiedzy na ten temat poprzez udział w wydarzeniach branżowych jest dla nas bardzo ważny.” komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel Marriott

Aleje Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa

Ceny od: 690 PLN

Organizator: Kongres Przedsiębiorstw Finansowych

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: