II edycja Ratka.pl Cup już w tę sobotę!

Po zeszłorocznym sukcesie juniorskiego turnieju piłki plażowej Ratka.pl Cup, w tym roku postanowiliśmy zorganizować kolejną edycję. Grupa LOANDO wspiera Akademię Sportu Stomil Olsztyn. Z tej współpracy właśnie zrodził się pomysł na promowanie zdrowego trybu życia i ducha sportowej rywalizacji z pomocą turnieju.

II edycja Ratka.pl Cup już w tę sobotę!

Ratka.pl Cup - lokalna inicjatywa

Ratka.pl Cup to turniej piłki plażowej. Odbywa się już po raz drugi. Pierwsza edycja Ratka.pl Cup 2017 przyciągnęła chłopców i dziewczynki od 8 do 11 roku życia. Rywalizowali o voucher na sprzęt sportowy. Sukces, jaki odniósł turniej, sprawił, że postanowiliśmy zorganizować z Socios Stomil kolejną edycję. Grupa LOANDO, której częścią jest m.in. portal pozyczkaportal.pl i Ratka.pl stara się aktywnie wspierać Olsztyn i okolice. Jest to rodzinne miasto założycieli Grupy LOANDO. W tym roku w CRS Ukiel zbierze się osiem drużyn z Warmii i Mazur, w tym aż dwie ze Stomilu Olsztyn. Podobnie jak poprzednio, rywalizacja będzie toczyła się wśród chłopców i dziewcząt. Młodzi zawodnicy walkę o tytuł najlepszej drużyny rozstrzygną na piaszczystych boiskach i zapewniają, że nie będą odstawiać nogi. Nad całym przedsięwzięciem unosi się jednak duch fair play, bo w Ratka.pl Cup chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i wniesienie kolorytu do lokalnego krajobrazu kulturalno-sportowego.

Zapraszamy do udziału również kibiców

Turniej jest nie tylko okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przez młodych piłkarzy i piłkarki. Wydarzenie jest kierowane również do wszystkich mieszkańców Olsztyna i okolic. Każdy kibic, który pojawi się trzymać kciuki za juniorów Stomilu Olsztyn, lub innej drużyny, będzie mógł też zagrać. W CRS Ukiel usypane zostaną dwa boiska. Jedno zostanie areną rywalizacji Ratka.pl Cup, a na drugim swoich sił będą mogli spróbować kibice. W wydarzeniu wezmą udział też trenerzy Akademii Sportu Stomil Olsztyn. Chętni dostaną szansę nabrania piłkarskich szlifów pod ich okiem.

Ratka.pl Cup - widzimy sie w sobotę!

Turniej wystartuje o godzinie 10:00 w sobotę, 23 czerwca. O zwycięstwo zagrają chłopcy i dziewczęta z rocznika 2007. Piaszczyste boisko w sobotni poranek przejmie osiem drużyn, które postarają się przenieść trochę mundialowej atmosfery nad olsztyńskie jezioro Ukiel. Wydarzenie patronatem objął Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

Ratka.pl Cup 2018 - zmiana terminu wydarzenia

Z przykrością informujemy, że turniej Ratka.pl Cup 2018 zostaje odwołany. Wpływ na tę decyzję miała pogoda, której organizatorzy nie byli w stanie przewidzieć. O nowym terminie wydarzenia poinformujemy wkrótce.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Ośrodek Sportu i Rekreacji

Żołnierska 13A, 10-55 Olsztyn

Ceny od: 0 -

Organizator: Ratka.pl

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: