Konferencja „Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie” już 27 marca w Łodzi!

Już 27 marca br. odbędzie się długo wyczekiwana, kolejna edycja konferencji EOIF, czyli cyklu czterech spotkań, które mają miejsce w najważniejszych miastach w Polsce. Podczas wydarzenia zostaną poruszone m.in. takie tematy jak dokumenty w chmurze, rozwiązania mobilne oraz narzędzia back-office. Konferencja odbędzie się w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi. Wstęp bezpłatny!

Konferencja „Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie” już 27 marca w Łodzi!

Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie – najważniejsze zagadnienia

EOIF to cykl czterech spotkań, które odbywają się w najważniejszych miastach w Polsce. Poprzednia konferencja EIOF miała miejsce w Krakowie.

Podczas wydarzenia przedstawiciele wiodących firm podzielą się z uczestnikami swoimi rozwiązaniami, jak również zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Dodatkowo podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o dokumentach w chmurze, workflow, bezpiecznym druku i nowoczesnej archiwizacji dokumentów, portalach korporacyjnych inter/intra/extranet, systemach OCR/OMR oraz narzędziach back-office.

Prelegenci – kogo będziemy mieli okazję wysłuchać?

W konferencji wezmą udział przedstawiciele wiodących firm:

  • Wiesław Grabowski - Menedżer, trener, mentor i coach w Szkole Zarządzania Zmianą,
  • Elke Schonemann - Sales Manager Poland w Elo Digital Office,
  • Marcin Makowski - Chief Executive Officer w BeOne,
  • Dr Marlena Sakowska-Baryła - Doktor nauk prawnych, radca prawny i partner w Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Sp. p.,
  • Mec. Magdalena Czaplińska - Radca prawny i partner w Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Sp.p.

Uczestnicy – do kogo kierowana jest konferencja?

Konferencja EOIF kierowana jest zarówno do szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących omawiane technologie, jak i do osób z określonych branż – bankowej, finansowej, informatycznej, ubezpieczeń, administracji oraz przemysłu i telekomunikacji.

Dodatkowo zarejestrowani uczestnicy będą mieli zapewniony:

  • specjalny pakiet startowy,
  • możliwość udziału w wybranych wykładach,
  • możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji,
  • dostęp do materiałów pokonferencyjnych.

Ważne – udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Jedynym wymogiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie internetowej konferencji.

„Konferencja EOIF to doskonałe miejsce na pogłębienie swojej teoretycznej wiedzy dotyczącej narzędzi do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać przedstawicieli wiodących firm, a także możliwość na nawiązanie nowych znajomości. Niewątpliwie konferencja organizowana w Łodzi już kolejny raz okaże się dużym sukcesem” – komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel Ambasador Premium

ul. Kilińskiego 145 , 90-315 Łódź

Ceny od: 0 -

Organizator: GigaCon

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: