Bocian Pożyczki


Nikt nie lubi mieć kłopotów z gotówką. Dlatego staramy się w miarę rozsądnie rozporządzać swoim budżetem, uwzględniając wszelkie możliwe wydatki. Czasami jednak przytrafiają się nieprzewidziane koszty, których nie możemy zaplanować, jednak jesteśmy zobowiązani je uregulować. Co zrobić w takiej sytuacji?

Rozwiązaniem są szybkie pożyczki – łatwe do zaciągnięcia i do spłaty. Wystarczy wypełnić wniosek i dokonać weryfikacji, a w ciągu następnych kilkunastu minut - jeśli jest to dzień roboczy dla pożyczkodawcy - otrzymamy odpowiedź.

Atrakcyjną ofertę możemy znaleźć m.in. w firmie Bocian Pożyczki. Gotówkę można otrzymać niemalże natychmiast. Pożyczkodawca udziela zobowiązań w komfortowym dla klienta miejscu, a mianowicie w jego domu.

Bocian Pożyczki opinie

Bocian Pożyczki gwarantują dobre warunki, dlatego to oferta, którą warto mieć na uwadze poszukując propozycji wsparcia naszych finansów.

 • „Bocian Pożyczki pomogły mi w trudnym finansowo okresie. Myślałam, że nie będę w stanie uregulować bieżących opłat, ale szybka pożyczka rozwiązała moje problemy” - Anna
 • „Pożyczka w domu? Pomyślałem, że to świetna oferta dla mojego dziadka, który szukał godnego zaufania pożyczkodawcy. Nie chciał korzystać z internetowych propozycji. Wolał bezpośredni kontakt z doradcą, dlatego został stałym klientem firmy Bocian Pożyczki” - Marek
 • „Potrzebowałam drobnej kwoty, aby kupić wymarzony prezent na rocznicę ślubu dla moich rodziców. Bocian Pożyczki pomogły mi zrealizować plany i od tej pory polecam tego pożyczkodawcę wszystkim moim znajomym!” - Alicja

Jak wziąć pożyczkę w Bocian Pożyczki krok po kroku:

 1. Kontakt z konsultantami Bocian Pożyczki
 2. Rozmowa telefoniczna z konsultantem
 3. Umówienie spotkania z doradcą klienta
 4. Spotkanie z doradcą klienta i przekazanie pieniędzy

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Bocian Pożyczki:

Wiek od 18 do 75
Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach

Bocian Pożyczki starają się, aby proces pożyczania był dla klientów wygodny i bezpieczny. Oferuje im pożyczki w domu, do których uzyskania wystarczy zrealizować cztery proste kroki:

 • Kontakt z konsultantami Bocian Pożyczki
 • Rozmowa telefoniczna z konsultantem
 • Umówienie spotkania z doradcą klienta
 • Spotkanie z doradcą klienta i przekazanie pieniędzy

Początek starania się o pożyczkę to kontakt z konsultantami Bocian Pożyczki. W jaki sposób go zainicjować? Należy wpisać kwotę pożyczki na stronie internetowej bądź zadzwonić na numer infolinii. Konsultant powinien jak najszybciej do nas oddzwonić.

Kiedy oddzwoni, możemy z nim ustalić warunki pożyczki. Pożyczki rozpoczynają się od 500 zł i charakteryzują się brakiem formalności. Mają dogodny okres spłaty, wynoszący 25, 35, 44 bądź 52 tygodnie.

Następnym etapem jest telefon od doradcy klienta. Jego zadaniem jest umówienie terminu spotkania, na którym - jeśli spełnimy warunki określone przez pożyczkodawcę- otrzymamy pieniądze.

Spotkanie z doradcą, który przekaże nam pożyczkę, jest ostatnim etapem. Miejscem spotkania jest dom klienta, bez względu na to czy firma posiada w danej miejscowości biuro, czy też nie. Doradcy zjawią się pod każdym adresem, aby pomóc klientom rozwiązać problemy finansowe. Również kiedy będziemy spłacać raty zgodnie z harmonogramem pojawi się u nas pracownik firmy Bocian Pożyczki, który odbierze płatności.Co istotne, jeśli nie będziemy w stanie trzymać się wyznaczonych terminów, powinniśmy również jak najszybciej podjąć kontakt z doradcami firmy pożyczkowej. Wspólnie zostanie wypracowane najlepsze rozwiązanie, jakie będzie dogodne dla obu stron. Doradca klienta musi skontaktować się z kierownikiem zespołu doradców, dlatego kiedy tylko zostaną podjęte odpowiednie decyzje, od razu udzieli odpowiedzi zainteresowanemu pożyczkobiorcy.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, powinniśmy skontaktować się z konsultantami przez infolinię, e-mail bądź formularz kontaktowy udostępniony na stronie internetowej pożyczkodawcy. Nawet w przypadku przesłania wiadomości drogą elektroniczną, powinniśmy spodziewać się telefonu. Na stronie internetowej niniejszej firmy można również skorzystać z usługi livechat.


Rodzaje pożyczek w Bocian Pożyczki

Oferta Bocian Pożyczki:

 • Pożyczki domowe

Bocian Pożyczki oferuje swoim klientom pożyczki domowe. Pożyczkodawca nie przelewa pieniędzy na konto, ale dostarcza je wprost do naszego miejsca zamieszkania, co jest cechą charakterystyczną niniejszej oferty. Wizytę poprzedzają rozmowy z konsultantem oraz doradcą klienta, podczas których zostają uzgodnione wszelkie warunki. Co dokładnie oferuje nam niniejsza instytucja pozabankowa?

Bocian Pożyczki gwarantują Pożyczki Domowe od 500 zł, których okres spłaty wynosi 25, 35, 44 bądź 52 tygodnie. Pieniądze, pod warunkiem pozytywnej decyzji, są dostarczane w terminie od 24 do 48 godzin. Spłata zobowiązania również następuje w miejscu zamieszkania. Doradca klienta pojawia się pod odpowiednim adresem wedle wyznaczonego harmonogramu spłat, odbierając od klienta płatności.

Bocian Pożyczki nie ukrywają żadnych kosztów. Wszelkie informacje dotyczące opłat można znaleźć w treści podpisywanej umowy. Ponadto, klient otrzymuje wszystkie istotne szczegóły dotyczące pobranego zobowiązania w przekazanym przez pożyczkodawcę specjalnym Formularzu Informacyjnym. Taki dokument dostaje jeszcze przed podpisaniem umowy.

Oferta pożyczki przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia i nie mają więcej niż 75 lat. Co więcej, są zobowiązane posiadać dokument tożsamości, stałe miejsce zamieszkania oraz stałe źródło dochodu. Poza comiesięczną pensją może to być świadczenie emerytalne czy rentowe. Należy również dostarczyć ksero dowodu osobistego i zaświadczenie o wynagrodzeniu bądź przyznaniu innych świadczeń, o których przed chwilą wspomniano.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Bocian Pożyczki - dane firmy:

Kapitał zakładowy
5 000 000 zł
KRS
0000541824
NIP
7831722320
REGON
360730596

Dane kontaktowe:

EVEREST FINANSE S.A.

u. Stary Rynek 88
61-772 Poznań

e-mail: biuro@bocianpozyczki.pl

telefon: 600 100 100

www: www.bocianpozyczki.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

7.30 – 21.00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Wypełnij wniosek

Opis produktu Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki należą do firmy EVEREST FINANSE S.A., która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek w domu klienta. Działa od 17 lat, gwarantując swoim klientom sprawdzone i bezpieczne usługi. Dzięki oddziałom w całej Polsce jest w stanie dotrzeć do każdego pożyczkobiorcy zainteresowanego uzyskaniem wsparcia finansowego. Szybko dostarcza środki w formie karty przedpłaconej. Swoją ofertę kieruje do osób fizycznych, nie wymagając od nich konieczności informowania o przeznaczeniu pobranych pieniędzy. Nowi klienci mogą brać pożyczkę na okres maksymalnie 25 tygodni. Osoby stale korzystające z usług pożyczkowych prezentowanej firmy mogą liczyć nawet na 52-tygodniowy okres kredytowania. Rozkładając płatności wedle możliwości swojego budżetu, nie będziemy musieli martwić się o ich terminową regulację. Bez problemu odłożymy potrzebną kwotę i uiścimy raty zgodnie z harmonogramem spłat.

Bocian Pożyczki gwarantują najwyższą jakość swoich usług. Działają w oparciu o Zasady Dobrych Praktyk KPF. Najważniejszym atutem oferty jest terenowa obsługa. Maksymalna kwota, którą można uzyskać, to 6000 zł.


Wady i zalety oferty Bocian Pożyczki:

Zalety:

 • Pożyczkę można wziąć od razu po ukończeniu 18 roku życia
 • Pożyczki już od 500 zł
 • Niewiele formalności
 • Pożyczkę otrzymujemy wprost do domu
 • Raty spłacamy w miejscu naszego zamieszkania – przychodzi do nas doradca klienta, który odbiera płatności
 • Możliwość kontaktu z Doradcą Klienta w przypadku opóźnienia w spłatach
 • Możliwość korzystania z innych usług przy braniu Pożyczki Domowej
 • Dopuszczalna opcja wcześniejszej spłaty pożyczki
 • Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie – obecność w rejestrze dłużników nie przekreśla naszej szansy na uzyskanie wsparcia finansowego

Wady:

 • Pieniądze otrzymujemy od 24 do 48 godzin – inne firmy pożyczkowe gwarantują szybszą decyzję
 • Konieczność posiadania zaświadczenia potwierdzającego dochody

Wady i zalety oferty Bocian Pożyczki podsumowanie

Bocian Pożyczki to oferta dla osób, które chcą otrzymać pożyczkę z dostarczeniem pieniędzy do domu. Dostajemy gotówkę do ręki i możemy ją od razu rozdysponować wedle swoich potrzeb. To oferta niepozbawiona zalet, ale ma również pewne minusy, które warto poznać przed złożeniem swojego podpisu na umowie.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Bocian Pożyczki

##   ## ##  ## ###### #### ##  ## 
###  ### ## ## ##  ## ## ##  ## 
#### ####  ####  ##    ## ## ##  
## ### ##  ##   ######  ## #####  
##   ##  ##     ## ## ## ##  
##   ##  ##  ##  ## ## ##  ## 
##   ##  ##   ###### #### ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Pani 2018-07-31 15:29:04 #2166
Witam. Wnioskowałam o 5tys na infoloni po czym od Pana który miał przyjechać do mnie do domu usłyszałam że przyznają max 1tys na wiekszą pozyczkę jest szansa dopiero po 17tyg.
Andrzej świderski 2017-11-26 16:02:17 #1441
Cześć można pożyczyć 6000zł

Zobacz także:

Dodaj do porównania