Duocash

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 16000
Okres pożyczki 36 mies.

Koszty pożyczki w Duocash

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 2500 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 12-60 miesięcy. Dla kwoty 2500 zł na okres 12 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 2500 zł


Duocash to pożyczka skierowana do wszystkich tych, którzy cenią sobie indywidualne podejście do klienta oraz szybkie załatwienie formalności. Pożyczkę w Duocash mogą zaciągnąć osoby z negatywnymi wpisami w bazach dłużników.

 • Doucash jest cenioną przez klientów instytucją pozabankową. Cechuje ją indywidualne podejście do klienta.
 • Aby sięgnąć po pożyczkę online od Doucash należy przejść przez kilka prostych kroków. Najważniejsze jest poprawne wypełnienie wniosku o pożyczkę i posiadania żyranta.
 • Pożyczkę z gwarantem od Doucash możemy otrzymać w kwocie nawet 25 000 zł. Należy pamiętać, że czas spłaty sięga 60 miesięcy.
 • DouCash przesyła pieniądze na konto żyranta nawet w 24 h. Dzięki temu pożyczka w bardzo krótkim czasie może trafić do pożyczkobiorcy.
 • Zaletą firmy jest udzielanie pożyczek osobom ze złą zdolnością kredytową. Wadą natomiast jest konieczność posiadania gwaranta.

Duocash opinie

Doucash stawia na pierwszym miejscu klienta. To do jego potrzeb dostosowuje swoją ofertę, dzięki czemu nawet osoby z problemami finansowymi mogą liczyć na pożyczkę.

 • “Zepsuł mi się piec. Pilnie potrzebowałam pieniędzy, więc odezwałam się do Duocash. Dziś mam w domu ciepło i przytulnie”. - Jola
 • “Kilka lat temu wpadłam w poważne długi. Już prawie wszystko spłaciłam, jednak pojawiła się komunia kuzynki i musiałam znaleźć źródło gotówki. Duocash przyszło z pomocą!” - Hanna
 • “Dzięki Duocash mogłem zapłacić za moje leczenie " - Józef

więcej opinii

Wady i zalety oferty Duocash:

Zalety:

 • Minimum formalności - Duocash nie wymaga zaświadczeń oraz innych dokumentów
 • Gotówkę można otrzymać w ciągu 24 h
 • Pożyczkę od Duocash można otrzymać przy złej zdolności kredytowej
 • Klientami mogą być osoby od 18 do 75 roku życia

Wady:

 • Złożenie wniosku podczas świąt czy weekendu gwarantuje opóźnienie w wypłacie pożyczki
 • Pożyczka zostaje udzielona wyłącznie z gwarantem

Wady i zalety oferty Duocash podsumowanie

Duocash oferuje pożyczkę z gwarantem do 25 000 zł. O pożyczkę można wnioskować całkowicie online. Warunkiem przyznania gotówki jest wskazanie żyranta oraz wykazanie dochodów pozwalających na regulację zadłużenia. Pożyczkę od Duocash mogą uzyskać osoby już od 18 roku życia.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Duocash krok po kroku:

 1. Wypełnienie aplikacji o pożyczkę
 2. Wypełnienie wniosku przesłanego przez pożyczkodawcę
 3. Odbycie telefonicznej rozmowy z pracownikiem firmy pożyczkowej
 4. Przelew gotówki na konto w 24 h

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Duocash:

Wiek od 18 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Aby sięgnąć po pożyczkę od Duocash należy przejść przez klika kroków. Pierwszym z nich jest wypełnienie formularza aplikacyjnego znajdującego się na stronie pożyczkodawcy. Po jego wysłaniu pożyczkodawca dokonuje analizy naszej prośby. Jeśli pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek wysyła podobny dokument do naszego gwaranta. Ten musi uzupełnić go swoimi danymi, jednocześnie potwierdzić, że godzi się na podżyrowanie pożyczki.

Pożyczkobiorca i gwarant otrzymują także formularz online z pytaniami o comiesięczne dochody i wydatki. Ważne jest to, aby uczciwie podejść do sprawy i uzupełnić go prawdziwymi danymi. Usprawni to proces ubiegania się o pożyczkę, jednocześnie przyspieszy wypłatę gotówki.

Kolejnym zadaniem wnioskującego o pożyczkę jest odbycie rozmowy telefonicznej. Pożyczkodawca w czasie jej trwania będzie chciał potwierdzić szczegóły pożyczki zarówno z pożyczkobiorcą, jak i żyrantem. Rozmowa telefoniczna zapewni także firmę pożyczkową o tym, że obie strony są świadome swojej decyzji oraz obowiązków, które z niej wynikają.

Na pieniądze od Duocash nie trzeba długo czekać. Firma pożyczkowa gwarantuje wypłatę środków pieniężnych już w 24 h po ostatecznej decyzji pożyczkowej. Pieniądze z pożyczki trafiają na konto gwaranta, który zobowiązany jest później przekazać je właściwej osobie - w tym przypadku pożyczkobiorcy.


Rodzaje pożyczek w Duocash

Oferta Duocash:

Doucash posiada w swojej ofercie pożyczkę ratalną, która wymaga żyranta. Kwota, o jaką można wnioskować, sięga nawet 25 000 zł. Warto jednak pamiętać, że do pożyczki doliczone zostaną dodatkowe koszty związane z opłatą przygotowawczą czy oprocentowaniem. Doucash nie zamyka się na klientów ze złą zdolnością kredytową. Osoby mające niespłacone pożyczki również mogą sięgnąć po ofertę Duocash. Należy jednak pamiętać, że wnioskującemu potrzebny będzie żyrant. Musi on poświadczyć, że pożyczkodawca mimo złej sytuacji finansowej spłaci na czas kredyt ratalny.

Aby sięgnąć po pożyczkę od Doucash należy wykonać kilka prostych kroków. Jednym z nich jest wypełnienie internetowego wniosku. Należy podać w nim kwotę, o jaką chcemy się ubiegać oraz termin spłaty pożyczki. Firma pożyczkowa skontaktuje się z nami, aby dopełnić formalności, jednocześnie poprosi zarówno nas, jak i gwaranta, o przedstawienie swoich zarobków i bieżących wydatków. Dzięki temu pożyczkodawca zyska pewność, że pożyczka nie będzie dla klienta problematyczna i nie obciąży on długiem bliskich. Pieniądze z pożyczki zostaną wypłacone na konto gwaranta. Zobowiązany jest on do przekazania ich właściwej osobie.

Doucash udziela pożyczek ratalny osobom w wieku 18-75 lat. Dzięki temu po pożyczkę mogą sięgnąć zarówno studenci, jak i emeryci czy renciści. Ważne jest to, aby pożyczkobiorca był obywatelem kraju i posiadał dochód pozwalający na terminową spłatę pożyczki.


Duocash - koszty

12miesięcy
2500zł -
25000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Duocash - reklama

Duocash - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000647952
NIP
5252684957
REGON
365892926

Dane kontaktowe:

Rapida sp. z o.o.

ul. Elektoralna13 lok 121
00-137 Warszawa

e-mail:

telefon:

www: www.duocash.pl

serwisy społecznościowe:  

Konta bankowe:

mbankmilleniumaliorbzwbkpekaopkobpdnbnordbgzingbnpparibasgetinpocztowyinteligobphcitibosbankdeutscheideameritumraiffeisenbluecashcreditagricoletoyotavwbankplusbanknestbank

Weź pożyczkę

Opis produktu Duocash

Duocash świadczy swoje usługi już od kilku lat. Ten długi okres pozwolił zjednać wokół firmy ludzi, którzy cenią sobie indywidualne podejście do problemu czy korzystne warunki oferty. Tymi elementami odznacza się Doucash. Ponadto oferuje on pożyczkę dla osób ze złą zdolnością kredytową. Warunkiem przyznania pożyczki w kwocie nawet 25 000 zł jest posiadanie jedynie gwaranta, który pisemnie potwierdzi naszą wypłacalność. Co więcej, pożyczkodawca zobowiązuje się wypłacić pożyczkę w przeciągu 24 h!


Dodaj opinię o Duocash

######## ##   ## ######## ######## ######## 
##   ## ##   ## ##   ## ##    ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##    ##   ## 
######## ##   ## ######## ######  ######## 
##    ##   ## ##    ##    ##   ## 
##    ##   ## ##    ##    ##   ## 
##     ####### ##    ######## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Duocash

Opinia o Duocash od Krzychu 2019-04-25 12:25:55 #3191
Bardzo szybka wypłata gotówki- niemal natychmiastowa!
Odpowiedz
Opinia o Duocash od ds 2019-01-09 12:47:19 #2773
Wszystko okej! Polecam!
Odpowiedz

Zobacz także:

Profi Credit
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Cashmey
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ProFimo
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania