hapi pożyczki

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 7000
Okres pożyczki 24 mies.

Koszty pożyczki w hapi pożyczki

Kwota: 10000 zł
Czas: 24 mies.
Rata: 458.67 zł
RRSO: 9.81 %
Do spłaty: 11008.08 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 2000 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 9.57%, maksymalne RRSO: 9.81%. Okres pożyczki to 12-36 miesięcy. Dla kwoty 2000 zł na okres 12 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 100.84 zł, RRSO wynosi 9.57 %. Całkowita kwota do spłaty 2100.84 zł


Hapipożyczki jest poważnym graczem w sektorze fintech. Instytucja finansowa proponuje atrakcyjne oferty pożyczek. Z tego powodu Hapipożyczki cieszą się nienaganną opinią wśród klientów.

 • Hapipożyczki to często wybierana firma pożyczkowa. Dba o swoich klientów, dlatego oni również doceniają najwyższy standard jej usług.
 • Prosty proces pożyczania składa się tylko z trzech kroków, a gotówkę można otrzymać na konto lub odebrać w placówce Poczty Polskiej.
 • Oferta Hapipożyczki to pożyczki ratalne, w kwocie od 800 do 25000 zł.
 • Klientem Hapipożyczki mogą zostać osoby, które mają ukończony 20 rok życia.
 • Najważniejszym atutem oferty jest jej elastyczność. Pożyczkę możesz zacząć spłacać dopiero po 2 miesiącach, a w razie kłopotów z płynnością finansową, warto skorzystać z wakacji od rat.

hapi pożyczki opinie

Hapipożyczki cieszą się pozytywnymi opiniami, ponieważ pożyczkodawca gwarantuje najwyższy standard usług. Udziela wysokich pożyczek na raty, których termin spłaty można odroczyć, a o ich przeznaczeniu nie trzeba informować. Dodatkowo podczas wnioskowania o pożyczkę nie trzeba przedstawiać zaświadaczeń o dochodach Cały czas zyskuje nowych klientów, którzy z chęcią dzielą się spostrzeżeniami na jego temat:

 • Jaka uczciwa firma, nie można doprosić sie zwrotu za wczesniej spłacone pożyczki. Kazalu wysłać dyspozycję do zwrotu i mieli na to 30 dni. Zbywają ludzi i oszukują ludzie na infolinię nie kompetent... - Darki
 • fajna uczciwa firma pożyczkowa, a co ważne, o pozyczkę nie jest trudno! Hapi ma bardzo niskie wymagania, a pożyczki wypłacane są naprawdę szybko. Polecam. - Jupcia
 • Niskie RRSO, wysokie kwoty pożyczke, super obsługa- moim zdaniem HapiPożyczka to bardzo uczciwa firma pożyczkowa, która nie zdziera z ludzi kasy. Oczywiście, nie pożycza za darmo i na pożyczkach za... - Henryk

więcej opinii

Wady i zalety oferty hapi pożyczki:

Zalety:

 • Wysokie pożyczki, nawet do 25 000 zł;
 • Możliwość rozłożenia pożyczki na wygodne, niskie raty, rozłożone na maksymalnie 48 miesięcy;
 • Możliwość posiadania kilku zobowiązań, jeśli pozwala na to zdolność kredytowa klienta;
 • Atrakcyjna bezpłatna usługa dodatkowa Alerty SMS Hapipożyczki;
 • Brak dolnej oraz górnej granicy wieku

Wady:

 • Konieczne zaświadczenie o zatrudnieniu – bez posiadania stałego źródła dochodu nie zostanie nam udzielona pożyczka

Wady i zalety oferty hapi pożyczki podsumowanie

Hapipożyczki cieszą się uznaniem i powodzeniem. Klienci doceniają wysokie kwoty pożyczek, które można podzielić na rozsądne raty, o wiele prostsze do spłacenia, lecz cenią sobie również te niższe, które pozwalają na szybką pomoc przy zachwianiu finansowej równowagi. Firma odpowiada na oczekiwania swoich klientów i proponuje rozwiązania dopasowane do zróżnicowanych potrzeb. Przed złożeniem wniosku powinniśmy jednak dokładnie przeanalizować wady i zalety oferty, a także porównać ją z innymi dostępnymi na rynku. W ten sposób będziemy pewni, że wybraliśmy dobrze.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w hapi pożyczki krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i termin spłaty pożyczki
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny
 3. Przelej 1 zł na rachunek Hapi
 4. Pieniądze zostaną przelane na Twój rachunek bankowy

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w hapi pożyczki:

Wiek od 20 do 65
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Hapipożyczki udzielają wysokich sum, ale proces pożyczania nadal jest prosty. Wystarczą trzy kroki, aby odebrać potrzebną gotówkę:

 • Określenie kwoty i wypełnienie wniosku
 • Przelew weryfikacyjny
 • Odebranie pożyczki

Pożyczkodawca udostępnia swoim klientom wygodny kalkulator, który umożliwia określenie kwoty pożyczki i terminu jej spłaty. Klient jest od razu poinformowany, ile będzie wynosić comiesięczna rata i może zdecydować się na ich dogodną dla siebie liczbę. Spłata pożyczki jest możliwa w ratach rozłożonych na okres od 3 do 48 miesięcy – dostępność tak długiego okresu kredytowania sprawia, że domowy budżet nie zostanie naruszony nawet przy tak dużej pożyczce, jaką proponuje nam firma Hapipożyczki.

Firmę pożyczkową wyróżnia odpowiedzialność, dlatego sprawdza wiarygodność swoich klientów, obligując ich do zrobienia przelewu weryfikacyjnego. Należy przesłać symboliczną złotówkę, tym samym potwierdzając wprowadzone we wniosku dane, tzn. adres e-mail, numer telefonu komórkowego i numer rachunku bankowego. Wpisywane informacje są zupełnie bezpieczne, ponieważ używany system skutecznie chroni klientów Hapipożyczek.

Aplikacja musi zostać pozytywnie zweryfikowana, wówczas pożyczkobiorca otrzymuje pieniądze. Jeśli będzie regularnie spłacać zobowiązanie, w przyszłości bez kłopotu otrzyma następne wsparcie finansowe. Kiedy występuje problem z uregulowaniem raty, trzeba jak najszybciej zareagować, najlepiej przed upływem terminu. Datę spłaty pożyczki można bowiem przesunąć, ponieważ pożyczkodawca gwarantuje opcję odroczonej płatności. To tzw. Wakacje od raty, które są możliwe jedynie pod warunkiem spłacenia przynajmniej trzech pełnych rat. Do upłynięcia terminu zaś muszą pozostać chociaż 3 dni, a umowa powinna być podpisana na minimum 6 miesięcy.

Wszelkie pytania co do oferty bądź warunków umowy można kierować do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Na głównej stronie internetowej pożyczkodawcy odnajdziemy numer telefonu na infolinię, na którą telefonować możemy od poniedziałku do piątku w godzinach między 8 a 20, a w soboty od 9 do 17. Jest to bardzo wygodna forma pomocy - konsultant od razu wyjaśni nam wszystkie problematyczne kwestie. Przed wykonaniem telefonu warto najpierw sprawdzić zakładkę najczęściej zadawanych pytań – być może ktoś już miał podobne wątpliwości i już udzielono wyjaśnienia. Skontaktować się z pożyczkodawcą możemy również poprzez wypełnianie specjalnie przygotowanego formularza, w którym uzupełniamy swoje dane kontaktowe i podajemy zakres problemu – taki rodzaj zgłoszenia zostanie rozpatrzony w trybie priorytetowym.


Rodzaje pożyczek w hapi pożyczki

Oferta Hapipożyczki:

Hapipożyczki to specjalista w udzielaniu pożyczek ratalnych. Swoim klientom gwarantuje niezwykle wysokie kwoty, nawet do 25 000 zł. Minimalna suma, którą można pożyczyć, to 800 zł. Z jednej strony klienci mogą wziąć kilkuset złotych, aby podreperować domowy budżet, z drugiej – dostępność wysokiej kwoty pozwala na zaplanowanie poważnych wydatków i zrealizowanie kosztownych marzeń. Okres kredytowania jest równie dogodny – spłata pożyczki powinna nastąpić w ciągu 3 do 48 miesięcy. Specjalnie stworzony elastyczny system rat pozwala dogodnie dopasować je do możliwości finansowych klienta.

Hapipożyczki skierowane są do obywateli Polski ze stałym adresem zameldowania. Muszą mieć ukończone 20 lat, posiadać dowód osobisty, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego i rachunku bankowego. Co ważne, pożyczkodawca nie skreśla osób, które już mają jedną pożyczkę. Jeśli ich dochód na to pozwala, mogą z powodzeniem zaciągnąć następną. Dlatego konieczne jest źródło regularnego dochodu – bez zarobków nie jest możliwe staranie się o wsparcie finansowe. Z możliwości otrzymania pożyczki nie skreśla natomiast wpis w rejestrze dłużników. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, z tego powodu zawsze warto złożyć wniosek i zaczekać na odpowiedź. Decyzja jest podejmowana w kilka minut.

Ciekawym dodatkiem do pożyczek są Alerty SMS Hapipożyczki. To wiadomości wysyłane do klientów w celu przypomnienia im o terminach płatności czy poinformowania o statusie pożyczki. Można otrzymać 5 takich SMS-ów w ciągu miesiąca i co najważniejsze – nie trzeba za nie płacić.


hapi pożyczki - koszty

12miesięcy 24miesięcy
2000zł 100.84 zł 201.76 zł
3000zł 151.2 zł 302.4 zł
5000zł 252.04 zł 504.16 zł
10000zł 504.08 zł 1008.08 zł
15000zł 756 zł 1512 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

hapi pożyczki - reklama

hapi pożyczki - dane firmy:

Kapitał zakładowy
20 550 000 zł
KRS
0000333174
NIP
7010191956
REGON
14194891300000

Dane kontaktowe:

IPF Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie136
02-305 Warszawa

e-mail: bok@hapipozyczki.pl

telefon: (22) 395 85 87 oraz (22) 395 85 85

www: www.hapipozyczki.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00- 20:00
Sobota: 9:00 - 17.00
Niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu hapi pożyczki

Hapipożyczki jest nową marką na rynku pożyczek internetowych, a mimo to zdążyła już zyskać niemałe grono zadowolonych klientów. Hapipożyczki należą do firmy International Personal Finance, w Polsce znanej jako Provident. Obecnie instytucja postanowiła zaoferować klientom wygodne pożyczki na raty w ramach oferty marki Hapipożyczki. Pożyczanie wysokich kwot to niewątpliwy atut firmy, dlatego tak szybko zyskała na swój temat wiele pozytywnych opinii. Cały proces brania pożyczek odbywa się z wykorzystaniem przejrzystego, bezpiecznego serwisu, gdzie na klientów czeka prosty do uzupełnienia wniosek.

Hapipożyczki to oferta dla osób, które skończyły 20 lat, posiadają polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty, dysponują własnym rachunkiem bankowym i stałym dochodem. W Hapipożyczkach otrzymamy od 800 do 25 000 złotych do spłaty w ciągu 48 miesięcy.  Jeśli mamy jakieś pytania, możemy skontaktować się z Obsługą Klienta przez formularz zamieszczony na stronie.

Hapipożyczki to szybka pomoc finansowa dla tych, których zaskoczyły nagłe zobowiązania. Wnioskowanie jest proste, a dostępne kwoty wysokie – to idealne połączenie w sytuacji, kiedy potrzebujemy gotówki.


Dodaj opinię o hapi pożyczki

########  ###  ##   ## ######## ####### 
##     ## ##  ##   ## ##    ##   ## 
##    ##  ## ##   ## ##    ##   ## 
######  ##   ## ##   ## ######  ##   ## 
##    ######### ##  ## ##    ## ## ## 
##    ##   ##  ## ##  ##    ##  ## 
##    ##   ##  ###  ######## ##### ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o hapi pożyczki

Opinia o hapi pożyczki od Darki 2021-03-02 10:38:58 #5684
Jaka uczciwa firma, nie można doprosić sie zwrotu za wczesniej spłacone pożyczki. Kazalu wysłać dyspozycję do zwrotu i mieli na to 30 dni. Zbywają ludzi i oszukują ludzie na infolinię nie kompetentni nie umieją udzielić informacji itp. Porażka
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Jupcia 2021-03-01 08:26:55 #5668
fajna uczciwa firma pożyczkowa, a co ważne, o pozyczkę nie jest trudno! Hapi ma bardzo niskie wymagania, a pożyczki wypłacane są naprawdę szybko. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Henryk 2021-02-22 07:52:28 #5640
Niskie RRSO, wysokie kwoty pożyczke, super obsługa- moim zdaniem HapiPożyczka to bardzo uczciwa firma pożyczkowa, która nie zdziera z ludzi kasy. Oczywiście, nie pożycza za darmo i na pożyczkach zarabia, ale nie jest to zdzierstwo! Ja jestem bardzo zadowolony z mojej pożyczki, bo wysokość rat tak została dobrana, że ich spłata nie jest mocnym obciążeniem dla mojego domowego budżetu. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Majra 2021-02-18 15:14:56 #5625
hapi pozyczka ma bardzo dobre warunki pozyczkowe, jedynym minusem firmy jest obowiazek stalego zatrudnienia, wiec osoby utrzymujace sie ze swiadczen, rent itp niestety nie maja szans na pozyczke w Hapi Pozyczka.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Kaj 2021-02-09 10:53:18 #5572
Świetne warunki, niskie raty! Jak dla mnie Hapi Pożyczka totalnie rządzi wśród pożyczek ratalnych udzielanych online. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Mietek 2021-02-06 12:16:48 #5551
Uczciwość, szybkie wypłaty i niskie koszta- tak w jednym zdaniu mozna podsumować Hapi pożyczki.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Konrad 2021-01-27 10:17:20 #5497
Ze wszystkich pożyczek ratalnych właśnie Hapi ma jedną z najlepszych ofert. Raty są bardzo niskie, co wynika nie z ilości rat, a z niskich kosztów firmy. Do tego firma wie jak traktować klienta i podchodzi do niego z dużym szacunkiem ale też sympatią, a przy tym zachowuje pełen profesjonalizm. Dla mnie ofert numer jeden wsród pożyczek ratalnych udzielanych online.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Ewka 2021-01-04 09:51:07 #5377
Hapi jest super. Polecam bo jest tanio, raty sa niskie, a wszytsko odbywa sie szybko.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Piotrek 2020-12-03 08:20:52 #5213
Dostępne kwoty pożyczek sa bardzo wysokie- a podkreślmy, że wszytsko odbywa się online, bez wychodzenia z domu, wyplaty na konto sa blyskawiczne- wiec turbo wygoda!!! Co istotne- pożyczke mozna rozbic az na 48 rat przez co jej splata nie jest tak odczuwalna. Moim zdaniem Hapi pozyczka a jedna z najlepszych ofert pozyczek ratalnych online dostepnych na rynku. Polecam!
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Zenek 2020-11-30 14:06:31 #5188
Warto zapoznać sie z ich oferta bo zdecydowanie wyróżnia sie na tle innych pożyczek ratalnych udzielanych online. W Hapi pożyczki jest zdecydowanie tanio i zdecydowanie szybko! Czego chciec więcej od firm pożyczkowych?:) Gwarancja niskich rat. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Trampi 2020-11-06 11:11:14 #5083
Genialna firma pożyczkowa. jedna z najlepszych ofert dostępnych wśród firm pożyczkowych internetowych! Bardzo polecam zapoznać sie osobiście z oferą by się przekonać!
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Victor 2020-10-11 14:57:56 #4967
Hapi to najlepsza firma pożyczkowa i wie o tym cały internet. W większości rankingów jest w ich szczycie, ale wiadomo, rankingi rankingami, nie muszą być wiarygodne, ale już opinie zadowolonych klientów są najlepsza remklamą! Ja polecam Hapi z całego serca. Świetna firma, niskie raty, genialna obsługa.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od rosomak 2020-10-10 09:27:12 #4955
Hapi pożyczka najlepszą pożyczką na rynku. Nie, nie tylko w październiku, zawsze! To świetna oferta i cieszy mnie, że jest tak wysoko w rankingu- bo to świadczy o tym, że ktoś jeszcze to zauważył. Fajna, uczciwa firma z mega cennikiem.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od ss 2020-07-28 15:11:51 #4816
Na pierwszy rzut oka można się zastanawiać czy to dobra oferta. Ja zaryzykowałem i teraz jestem zadowolony. W sumie to mi sporo pomogli.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Krzys 2020-07-27 09:36:54 #4811
Bardzo fajna oferta, polecam!
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Tragedia 2020-07-25 00:59:32 #4808
Tragedia
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Baśka 2020-01-10 22:31:55 #4267
Oferta przygotowana na tip top Polecam bardzo bo cennik daje rade.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Karola 2019-11-26 21:08:41 #4038
Ja tam jestem HAPI, że zdecydowałam sie na Hapi:D Uczciwa firma, która wie co robi!
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Kalina 2019-11-11 21:24:32 #3982
Ja sie nie zdecydowalam bo serio nie ma opcji, zeby ominąć zaswiadczenie o zatrudnieniu.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Hanka 2019-04-25 12:27:33 #3193
Bardzo wysokie dostępne kwoty pożyczek.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Kris90 2019-02-06 14:57:46 #2907
Potrzebowałem gotówki na remont silnika, w dwa dni mogłem brać sie do roboty
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Katarzyna 2018-09-26 09:34:42 #2390
Bardzo dobre warunki w porównaniu do konkurencji. Raty rozłożone aż na 4 lata, więc nie są dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Naprawdę godna uwagi oferta.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Jacek 2018-07-06 15:09:23 #2054
Wziąłem pożyczkę, by się przebranżowić, bo nie trafiłem ze studiami i powiem szczerze - to był bardzo dobry pomysł. W Hapi wziąłem szybko i nie miałem problemów ze spłatą. Dziwi mnie komentarz o 100% kosztów - u mnie RRSO było niecałe 80%... Ja polecam.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od iks 2018-05-25 08:56:11 #1909
hapipożyczka- nawet nie wiecie co to jest. IPF to nic innego jak Provident. Jezeli komuś odpowiada płacenie 100% kosztów to oczywiście ma prawo.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Komisarz 2018-04-26 12:25:20 #1840
Super oferta.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Tofii 2018-03-13 21:13:09 #1711
Cennik w pytke. POLECAM.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Alius001 2018-01-29 13:12:35 #1592
Dowiedziałem się, że hapipozyczki to tylko kanał marketingowy Providenta. Zbierają dane osobowe po to, aby Provident 'wspaniałomyślnie" zaproponował umowę klientom którym odmówiono, alejuz po dużo lichwiarskich warunkach. Nastawieni są na ludzi w trudnej sytuacji.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Małgosia 2017-11-03 17:17:01 #1374
Nie polecam! Zgłosili mnie do BIK za 34 grosze niedopłaty. Nikt nie zadzwonił, nie upomniał tylko po 7 dniach od daty wymagalności BIK, za 34 grosze! Paranoja! Dobra historia kredytowa legła mi w gruzach, bo rzetelnych klientów mają w czterech literach. Do tego nie aktualizują stanu spłaty pożyczki w BIK. Cały czas widnieje kwota z początku spłaty.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Motive 2017-09-23 16:13:02 #1219
Jestem w pełnym szoku, że tak niepozorna i nierozreklamowana firma może być tak dobra!
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Kordian 2017-08-11 15:51:35 #1101
Spoko oferta. Szybko i raty przystępne.
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Pan Jan 2016-10-14 21:08:43 #178
Może kwota pożyczki nie jest jakaś powalająca, ale mimo wszytsko trzeba przyzbnać, że podejście do klienta jest bardzo profesjonalne, obsługa dobrze przeskzolona, a wszystkie pożyczki wypłacane są ekspresowo. Zdecydowanie moge polecić bo przynajmniej pożyczka jest "bezstresowa".
Odpowiedz
Opinia o hapi pożyczki od Kamil 2016-09-06 17:43:15 #59
Pozyczka do 7500 zł, czyli całkiem wysoka i możliwość rozłożenia spłaty na aż 24 miesiące co daje calkiem rozsądne raty do spłaty!
Odpowiedz

Zobacz także:

Mutum.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Creditron
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
SuperKasa
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Axi Card
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania