CreamFinance świętuje 10 urodziny!

W imieniu grupy Loando składamy najlepsze życzenia z okazji 10-lecia CreamFinance! Oby kolejne 10 lat było tak samo owocne i pełne sukcesów!

CreamFinance świętuje 10 urodziny!

Grupa CreamFinance świętuje 10 urodziny! Z tej okazji Grupa Loando składa serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów! CreamFinance to jeden z pionierów i liderów rynku lendtech w Polsce. Grupa została wielokrotnie doceniana i nagradzana przez media oraz organizacje związane z branżą finansową m.in.: Magazyn Inc. oraz Financial Times.

Działalność CreamFinance w Polsce jest związana z dwoma markami: Lendon.pl oraz Extraportfel.pl. Obie firmy pożyczkowe cieszą się dużym zaufaniem klientów i są bardzo często wybierane przez klientów.

Podziękowania prezesa CreamFinance Polska

Z okazji 10-lecia działalności firmy Prezes CreamFinance Poland, podziękował wszystkim, którzy mieli wkład w budowanie sukcesu firmy i podsumował dekadę pracy:

Cieszę się, że oddział polski ma mocną pozycję w kraju jak i w Grupie. Zawdzięczamy to z jednej strony intensywnej pracy naszego zespołu, a z drugiej bardzo owocnej współpracy z Partnerami. Z okazji 10-lecia chcielibyśmy podziękować zarówno wszystkim Pracownikom i Partnerom, bez których ten sukces nie byłby możliwy. ~ Jerzy Kachnowicz, prezes CreamFinance Poland

Dodaj komentarz

##   ## ####### ########  ###   ###### 
###  ### ##   ##   ##  ## ##  ##  ## 
#### #### ##   ##   ##  ##  ## ##    
## ### ## ##   ##  ##  ##   ## ###### 
##   ## ##   ##  ##   #########    ## 
##   ## ##   ## ##   ##   ## ##  ## 
##   ## ####### ######## ##   ## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze